HALO reality - Predaj, trojizbový byt Levice, Rybníky V

Reality Levice

3 izbový byt | 77 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. arch. Zuzana Agová, kontakt: 0904 942 871, nehnuteľnosť

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Levice

104,990 € 1364 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kuklov, 4 rodinné domy za cenu jedného - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kuklov

Rodinný dom | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kuklov

195,000 € 650 €/m²

HALO reality - Predaj, penzión Medzev, RANČ ŠUGOV - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Medzev

Hotel, penzión, ubytovňa | 900 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: K

Publikované: 31.05.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Medzev

610,000 € 722 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Farná, s krásnym pozemkom, čiastočne zrekonštruovaná - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Farná

Chalupa, rekreačný domček | 25 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Farná

28,000 € 1120 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Borová, 9.125m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Borová

Rodinný dom | 120 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: TT-71

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Borová

410,000 € 3417 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hrnčiarske Zalužany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hrnčiarske Zalužany

Rodinný dom | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-70683

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarske Zalužany

99,999 € 455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Prievidza, Staré Sídlisko, A. Rudnaya

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prievidza

90,000 € 1552 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolná Mariková - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | 270 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcel Brezničan, kontakt: 0903 379 488, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

183,000 € 737 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Bzovská Lehôtka, s veľkým pozemkom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bzovská Lehôtka

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 08.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bzovská Lehôtka

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Turček, Horný Turček, garaž a parkovacie miesto

Reality Turček

3 izbový byt | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turček

81,000 € 1011 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Dolná Mariková - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Renáta Gajdošová, kontakt: 0940 303 698, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

130,000 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bánovce nad Bebravou, Sever - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Repová, kontakt: 0948 081 280, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,400 € 1561 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom s garážou, šesťizbový Kolta - rozsiahla rekonštrukcia

Reality Kolta

Rodinný dom | 230 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Kovarčíková, kontakt: 0907 483 112, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolta

164,990 € 717 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, tichá štvrť na IBV - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

273,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Čereňany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čereňany

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 18.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čereňany

135,000 €

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RUŽINOVE – IDEÁLNY PRE RODINU, PODNIKANIE AJ INVESTÍCIU

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Hraničná | 237 m²

Ponúkam na predaj priestranný 5-izbový radový rodinný dom v obľúbenej bratislavskej mestskej ča

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

599,900 € 2531 €/m²

ADOMIS - predáme 2izbový bezbariérový byt 62m2, loggia, Dvorkinova ul.Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Dvorkinova | 62 m²

Keď hľadáte pekný 2-izbový byt s bezbariérovým prístupom z chodníka obklopený zeleňou, navyše s

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

178,500 € 2879 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj garáž

Predaj: Kompletne zrekonštruovaná garáž (17 m²) – Dunajská Streda, okolie Borín Ponúkame na pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Dunajská Streda

21,000 €

Novinka
Novinka

Celoročná CHATA S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM - DOMAŠA–DOBRÁ, Na Hôrke

Reality Kvakovce

Chata, drevenica, zrub | Na hôrke | 90 m²

Existujú chaty, kde prespíte víkend. A potom existujú miesta, kde otvoríte ráno dvere na terasu

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kvakovce

209,000 € 2322 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom v Bene, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 200 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v obľúbenej lokalite Komárna - v Bene. Umiestnenie schodiš

Publikované: 28.09.2023 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Komárno

186,000 € 930 €/m²

Na predaj podnikateľský priestor - 3 izbový byt, Komárno

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | 62 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt, ktorý je prispôsobený na podnikteľské účely. Výmera priestoru

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Priestory na predaj Komárno

105,000 € 1694 €/m²

Na predaj murovaný priestranný rodinný dom v Marcelovej, Komárno

Reality Marcelová

Rodinný dom | 132 m²

Ponúkame na predaj prízemný murovaný 4 izbový rodinný dom v obci Marcelová, v okrese Komárno, k

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Marcelová

100,000 € 758 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie