Rodinný dom | - | 110 m²
Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen
145,000 € 1318 €/m²
Rodinný dom | - | 281.21 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia
180,000 € 640 €/m²
Rodinný dom | - | 154 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový kamenný dom po rekonštrukcii s veľkým poz
Cena dohodou
2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²
Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov
169,990 € 4359 €/m²
4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²
4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s
224,990 € 2851 €/m²
Rodinný dom | - | 1,197 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej
210,000 € 175 €/m²
2 izbový byt | Záhradnícka | 59.07 m²
V zastúpení klienta vám ponúkame na predaj 2 izbový byt nachádzajúci sa na ulici Záhradnícka 36
260,000 € 4402 €/m²
Rodinný dom | - | 1,074 m²
https://nehnutelnosti.eqreal.sk/nehnutelnost/11541476-parkovacie-miesta-v-centre-mesta-kosice h
Cena dohodou
4 izbový byt | - | 82 m²
Tehlový 4-izbový byt Podkonice | 82 m², balkón, garáž a priestor, spolu až 137m2. Len 15 km o
124,998 € 1524 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Objavte príležitosť v srdci Černíka: Hostinec pri Moste Uvažujete nad investíciou do nehnuteľn
91,000 € 506 €/m²
Rodinný dom | Pod Záhradami | 111 m²
Hľadáte dom s veľkým pozemkom, množstvom priestoru a potenciálom na vytvorenie bývania podľa vl
179,900 € 1621 €/m²
1 izbový byt | Dolný Chotár | 25 m²
Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú
38,400 € 1536 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj dvojdom, ktorý sa nachádza na atraktívnom mieste len 100 metrov od mora
315,000 € 1864 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR
129,000 € 3564 €/m²
Apartmán | Chorvátsko
DADOT ponúka na predaj garsónku v Chorvátsku na ostrove Vir, len 100 metrov od mora. Apartmán s
105,000 € 4545 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Méra | -
Chcete bývať v dedinke s príjemnými susedmi, no zároveň mať priestor aj na podnikanie? Tento vi
56,900 € 669 €/m²
3 izbový byt | Dunajská | 67 m²
BONUS – znalecký posudok v cene bytu ! RK RealityDS Vám ponúka na predaj 3 izb. byt, nachádzaj
179,000 € 2672 €/m²
2 izbový byt | Šafárikova | 50 m²
🏡 Predaj 2-izbového bytu – Trenčín Juh, 5. poschodie, 50 m² + balkón + pivnica Ponúkame na p
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Krupinská | 55 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorý je ideálnym zákl
195,000 € 3545 €/m²
2 izbový byt | - | 61 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 61 m² vo vyhľadávanej lokalite mesta Vrútk
126,000 € 2066 €/m²
3 izbový byt | Lietavská | 70 m²
Typ: PREDAJ, Izby: 3 – izbový byt, Mesto: Bratislava, Lokalita: Petržalka, Lietavská ulica,
249,000 € 3557 €/m²
Rodinný dom | Slovenská | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej časti mesta Kolárovo. Plocha: úžit
99,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | - | 230 m²
V Mýte pod Ďumbierom - vyhľadávanej oblasť pre turistiku, lyžovanie a relax, ponúkame 4 izbový
280,000 € 1217 €/m²
Rodinný dom | - | 228 m²
Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.