BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný RD 30 min od BA v prírodnej lokalite

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

120,000 € 1500 €/m²

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

Murovaná chata, 2,4 ár.pozemok, Myslava Maša

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | Baška | 45 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj zrekonštruovanú, zat

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

99,000 € 2200 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

95,000 € 1056 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÁ TEPLICA

Reality Spišská Teplica

Rodinný dom | Budovateľská | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny rodinný dom v tichej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Teplica

249,000 € 830 €/m²

Predaj 3 izbového bytu 80 m2 so záhradkou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | - | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 1538 €/m²

3-izbový byt 20 min od Bratislavy za top cenu

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

🔥 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM ZA CENU, ZA KTORÚ V BRATISLAVE NEKÚPITE ANI GARZÓNKU 📍 Lehnice – V

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

3-izbový byt, vlastné kúrenie, parkovanie v cene

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

3-izbový byt s parkovaním, nízkymi nákladmi a vlastným kúrením Lehnice – Veľký Lég | 59 m² | Ce

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT KAMENNÁ

Reality Žilina

2 izbový byt | Kamenná | 32 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 2 - izbový byt o výmere 32 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

68,000 € 2125 €/m²

Rodinný dom, ktorý si zamilujete! ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Ondreja Plachého | 340 m²

STARS REALITY má pre Vás ponuku. Ak hľadáte priestranný a prakticky riešený rodinný dom s dosta

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

295,000 € 868 €/m²

Na predaj budova - Nižný Hrabovec/Vranov nad Topľou

Reality Nižný Hrabovec

Polyfunkčný objekt | - | 194.42 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nižný Hrabovec

35,900 € 185 €/m²

Predaj rodinného domu Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nova | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom čiastočne zrekonštrovaný v Pezinku časť Grinava. Ploch

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

320,000 € 1231 €/m²

Výhradne: Dvojgeneračný 7-izb. Dom, 2225 m2, Brodzany

Reality Brodzany

Rodinný dom | . | 264 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v obci Brodzany, ok

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brodzany

150,000 € 568 €/m²

Príjemný rodinný dom s obrovským pozemkom 15 árov, Ke-okolie

Reality Medzev

Rodinný dom | - | 110 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Medzev

145,000 € 1318 €/m²

EXKLUZÍVNE: Rodinný dom, obec Poráč, okres Spišská Nová Ves

Reality Poráč

Rodinný dom | - | 281.21 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj rodinný dom, ktorého časť je zapísaná do zoznamu kultúrnych pamia

Publikované: 24.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poráč

180,000 € 640 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Štýlový kamenný dom s veľkým pozemkom – Malá Čausa

Reality Malá Čausa

Rodinný dom | - | 154 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj štýlový kamenný dom po rekonštrukcii s veľkým poz

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malá Čausa

Cena dohodou

Slnečný 1,5-izbový (2+KK) byt s potenciálom na Železníkoch – Užhorodská ul.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 39 m²

Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL Vám ponúka príležitosť KÚPIŤ si tento čiastočne zrekonštruov

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

169,990 € 4359 €/m²

Rodinný 4-izbový byt s nízkymi nákladmi, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Toryská | 78.93 m²

4-izbový byt s lodžiou – Toryská ulica, Bratislava – Vrakuňa Predstavujeme Vám priestranný a s

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

224,990 € 2851 €/m²

Rezervovaný.Trojpodlažný RD s veľkou záhradou v Moldave nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 1,197 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj trojpodlažný, 5-izbový rodinný dom v obľúbenej

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

210,000 € 175 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP PONUKA - Rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Nekyje na Ostrove

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Pod Záhradami | 111 m²

Hľadáte dom s veľkým pozemkom, množstvom priestoru a potenciálom na vytvorenie bývania podľa vl

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

179,900 € 1621 €/m²

Na predaj 1 izbový byt pre seniorov

Reality Dolný Chotár

1 izbový byt | Dolný Chotár | 25 m²

Hľadáte pohodlné, bezpečné a starostlivé prostredie pre svojich blízkych? Ponúkame na predaj ú

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dolný Chotár

38,400 € 1536 €/m²

Apartmánový dom Tále - investičný projekt v obci Bystrá

Reality Bystrá

Rodinný dom | - | 1,074 m²

https://nehnutelnosti.eqreal.sk/nehnutelnost/11541476-parkovacie-miesta-v-centre-mesta-kosice h

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrá

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie