PREDAJ EXKLUZÍVNE: 4i byt s lodžiou; 100,96 m2; POPRAD; 204.900 €

Reality Poprad

4 izbový byt | Svätoplukova | 100.96 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou vý

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

204,900 € 2030 €/m²

Rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

95,000 € 1056 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný RD 30 min od BA v prírodnej lokalite

Reality Dunasziget

Rodinný dom | Maďarsko | Dunasziget

Ponúkame na predaj rodinný dom s obytnou plochou 80 m² nachádzajúci sa v obľúbenej a pokojnej l

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunasziget

120,000 € 1500 €/m²

REZERVOVANÝ! 3 izbový priestranný byt 78m2, Hanojská ul, Ťahanovce- Košice

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | - | 73 m²

Solidreal ponúka exkluzívne na predaj – 3 izbový priestranný udržiavaný byt na ulici Hanojská,

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

195,000 € 2671 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÁ TEPLICA

Reality Spišská Teplica

Rodinný dom | Budovateľská | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny rodinný dom v tichej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Teplica

249,000 € 830 €/m²

Predaj 3 izbového bytu 80 m2 so záhradkou v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | - | 80 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede, v obytnom dome

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

123,000 € 1538 €/m²

3-izbový byt 20 min od Bratislavy za top cenu

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

🔥 3-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM ZA CENU, ZA KTORÚ V BRATISLAVE NEKÚPITE ANI GARZÓNKU 📍 Lehnice – V

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

3-izbový byt, vlastné kúrenie, parkovanie v cene

Reality Lehnice

3 izbový byt | - | 59 m²

3-izbový byt s parkovaním, nízkymi nákladmi a vlastným kúrením Lehnice – Veľký Lég | 59 m² | Ce

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lehnice

134,990 € 2288 €/m²

PREDAJ 2 - IZBOVÝ BYT KAMENNÁ

Reality Žilina

2 izbový byt | Kamenná | 32 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 2 - izbový byt o výmere 32 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

68,000 € 2125 €/m²

🏡 Na predaj: Historický dom s potenciálom v centre Levoče – Košická ulica

Reality Levoča

Rodinný dom | Košická ulica | 329 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka výnimočný dom na prestížnej Košickej ulici v Levoči.

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

OSTRATICE - Rodinný dom / interiér po kompletnej rekonštrukcii / pozemok 972 m2

Reality Ostratice

Rodinný dom | - | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ostratice, časť Malé Ostratice, okres Partizánske. Preši

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ostratice

175,000 € 1944 €/m²

Rekreačný poľovný dom so strelnicou - Horné Otrokovce

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | Horné Otrokovce | 252 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný poľovný domček so strelnicou na polosamote, v katastri obci Horné

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

400,000 € 1587 €/m²

Predaj 3 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Predstavujeme Vám atraktívnu príležitosť na kúpu trojizbového bytu s výbornou lokalitou v meste

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1129 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / SEVER / rekonštrukcia

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | - | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v Bánovciach nad Bebravou nachádzajúci sa v

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1539 €/m²

Priestor vhodný na podnikanie vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Reštauračné priestory | Vranov nad Topľou | 98 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj obchodný priestor vo Vranove nad Topľou nachádza sa v šir

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izb .Byt s výhladom na Tatry

Reality Poprad

3 izbový byt | uherová | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt nachádzajúci sa v Poprade. Tento byt je ideálnou voľbou

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2538 €/m²

Pripravujeme na predaj - Chalupa so záhradou v Bábe

Reality Báb

Vidiecky dom | - | 150 m²

*** WFM REALITY *** Pripravujeme na predaj pozemok s chalupou v obci Báb, blízko napojenia R1.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Báb

120,000 € 800 €/m²

NA PREDAJ - Chatka s pekným výhľadom na Šianci

Reality Hlohovec

Chalupa, rekreačný domček | - | 16 m²

*** WFM REALITY *** Vám ponúka na predaj chatku na Šianci s výhľadom na Hlohovec a okolie. Vý

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

22,500 € 1406 €/m²

Príjemný rodinný dom s obrovským pozemkom 15 árov, Ke-okolie

Reality Medzev

Rodinný dom | - | 110 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rodinný domček v Košice- okolie, Medzev vzdialen

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Medzev

145,000 € 1318 €/m²

Zemianska kúria vhodná na bývanie a podnikanie, veľký pozemok, Nové Zámky - Komoča,

Reality Komoča

Vidiecky dom | Komoča | 965 m²

Ponúkame Vám na predaj nádhernú zemiansku kúriu v obci Komoča, okres Nové Zámky, len 1 hod od B

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komoča

399,900 € 414 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ_Administratívna budova_Štítnická ulica_priemyselná časť na konci Rožňavy

Reality Rožňava

Kancelárie, administratívne priestory | Štítnická | 850 m²

Túto budovu poznáte ako bývalý AGROSTAV. 3 podlažia, každé po 270 m2 ÚP, spolu 810 m2 + pristav

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Rožňava

451,500 € 531 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ funkčný a udržiavaný výrobný areál | 2400 m2 vnútorná rozloha | 5500 m2 pozemok | Priemyselný park – Bošany

Reality Bošany

Výrobný objekt | - | 2,400 m²

🏭 NEWDAY Reality ponúka na predaj funkčný a udržiavaný výrobný areál v Bošanoch, ktorý tvorí ko

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bošany

Cena dohodou

PREDAJ 1,5 izbový: pražský typ bytu s logiou

Reality Košice-Západ

1 izbový byt | Trieda SNP | 46 m²

Najžiadanejší typ bytu v Košiciach, ktorý vyhľadávajú hlavne investori na ďalší prenájom. Taký

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie