Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Senec

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch!

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 100 m²

Výrazne znížená cena!!!Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na 20 árovom pozemku v Nových Zámkoch

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

325,000 € 3550 €/m²

EXKLUZÍVNE 3i rodinný dom, 1152m2 pozemok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 82.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, mesto Spišské Vlachy. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

129,000 € 1562 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ Rodinný dom – Chata, obec Prievaly Záhorie, EXPIS REAL

Reality Prievaly

Rodinný dom | Hlavná | 56 m²

Nehnuteľnosť je možné využiť ako celoročne obývateľný dom, alebo ako víkendovú chatu. Na Liste

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prievaly

85,000 € 1518 €/m²

Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | x | 35 m²

Hľadáte miesto, kde budete počuť len spev vtákov a šum lesa? V malej horskej dolinke v Hornej M

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

29,900 € 854 €/m²

Chorvátsko- Na predaj dom 2x apartmán len 250m od mora

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma samostatnými apartmánmi na ostrove Vir v Chorv

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 1993 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom s výhľadom na more, 2x apartmán, len 150m od mora , Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojdom s dvomi apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. P

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 2233 €/m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nižné Kamence | 150 m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v obci Terchová s krásnym výhľadom na Sokolie.

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Terchová

330,000 € 2200 €/m²

Veľkorysý rodinný dom v Žiline - mestská časť Budatín ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Žilina

Rodinný dom | Horná | 350 m²

Rodinný dom s výbornou polohou a veľkorysým priestorom Ponúkame na predaj priestranný rodin

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

319,000 € 911 €/m²

RD v obci Stará Myjava aj s pozemkom o výmere 370m2.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Hlavná | 50 m²

SalaA váš partner v realitách vám ponúka na predaj malý rodinný dom v lukratívnej obci Stará My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1500 €/m²

Na predaj podnikateľský ubytovňa v tesnej blízkosti Šale

Reality Diakovce

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 800 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt /ubytovňu po čiastočnej

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Diakovce

930,000 € 1163 €/m²

Zariadený, wellness, 8i- 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s moderným interiérom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | - | 533 m²

Realitná kancelária SaleA -Váš partner v realitách ponúka: Moderný interiér a záhrada s vírivko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kluknava

150,000 € 281 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RD Veľké Úľany na pozemku 926m2

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | sladkovičovská | 153 m²

SaleA váš partner v realitách vám exkluzívne prináša do ponuky Na predaj rodinný dom 153m2 s v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

189,900 € 1241 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5 izbový rodinný dom Kráľov Brod s pozemkom 1617 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj 5 izbový rodinný dom o v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

159,000 € 795 €/m²

Útulný rodinný dom, 13 m2, garáž, letná kuchyňa, Veľké Ludince, okr. Levice

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

109,990 € 846 €/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

Top lokalita 4-izbový rodinný dom Žilina-Rosinky

Reality Žilina

Rodinný dom | Šibeničná 29 | 172.6 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 4-izbový tehlový, samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

355,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Stráne pod Tatrami 4 izb. ,2 generačný RD 215 m2 .

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | - | 215 m²

TOP – CITY Poprad v obci Stráne pod Tatrami ponúka na predaj veľký 2 generačný 4 izbový rodinný

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

Polyfunkčný objekt, Požiarnická ul. Prešov

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Požiarnická | 708 m²

Polyfunkčný objekt na predaj – výnimočná poloha v blízkosti historického centra Prešova Ponúka

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

840,000 € 1186 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30402)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie