Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, k

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

375,000 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj Stráne pod Tatrami 4 izb. ,2 generačný RD 215 m2 .

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | - | 215 m²

TOP – CITY Poprad v obci Stráne pod Tatrami ponúka na predaj veľký 2 generačný 4 izbový rodinný

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

Polyfunkčný objekt, Požiarnická ul. Prešov

Reality Prešov

Polyfunkčný objekt | Požiarnická | 708 m²

Polyfunkčný objekt na predaj – výnimočná poloha v blízkosti historického centra Prešova Ponúka

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Prešov

840,000 € 1186 €/m²

Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne prerobený 1-izbový byt v meste Štúrovo

Reality Štúrovo

1 izbový byt | Železničný rad | 41.7 m²

Podlahová plocha bytu : 41,7m2. Nachádza sa na prízemí. Podlaha: parkety, dlažba. Steny: stierk

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štúrovo

55,000 € 1319 €/m²

3-izb.murovaná chata,7,6ár.pozemok,Baška, časť Maša

Reality Baška

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-iz

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Pekný 1,5-izbový byt s loggiou pri Auparku,Paláriková ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Palárikova | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít – priamo pri

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

180,000 € 4390 €/m²

NA PREDAJ VELKÝ 3-IZBOVÝ BYT – LEVICE, VINOHRADY

Reality Levice

3 izbový byt | Pri tehelni | 77 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj veľkometrážny a svetlý 3-izbový byt s loggiou o

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

99,900 € 1297 €/m²

Tehlový dom, veľký pozemok, dvojgeneračné bývanie, Jasov

Reality Jasov

Rodinný dom | Hlavná | 250 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom nachádazjúci sa v obci Jasov. Dom sa je postavený na veľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jasov

125,000 € 500 €/m²

Na predaj rodinný dom - Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 100 m²

Kancelária Realitné Očko vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Budča, ktorá

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Budča

90,000 € 900 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Budča

Reality Budča

Rodinný dom | - | 160 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Budča. Ide o zachovalý, trojp

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Budča

199,900 € 1249 €/m²

Na predaj samostatne stojaca budova + pozemok - Veľký Meder

Reality Veľký Meder

Polyfunkčný objekt | - | 258 m²

Kancelária Realitné očko Vám exkluzívne prináša na predaj samostatne stojacu budovu v centrálne

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

97,900 € 379 €/m²

Budova s funkciou bytov na predaj, Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | Tomášikova | 23 m²

Kancelária Realitné Očko Vám prínáša na predaj jedinečnú ivestičnú príležitosť, budovu vo vyhľa

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

9,500,000 € 413043 €/m²

NA PREDAJ 3 IZBOVÝ BYT LEVICE

Reality Levice

3 izbový byt | Karla Marxa | 79 m²

STARS REALITY ponúka na predaj zaujímavý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt na ulici Karla

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levice

113,000 € 1430 €/m²

Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Lehota

Reality Lehota

Rodinný dom | - | 185 m²

Koval & partners ponúka vo výhradnom zastúpení veľký osem izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehota

327,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervovaný: 5-izb. Dom, 1066 m2, Garáž, Klátova Nová Ves

Reality Klátova Nová Ves

Rodinný dom | . | 252 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojpodlažný zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom v obc

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Klátova Nová Ves

Cena dohodou

PREDAJ - 6i, RD s bazénom a wellness, Strmé Vŕšky, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Strmé Vŕšky | 415 m²

NOVÁ CENA!!! F-one Reality s.r.o ponúka na predaj 6-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 993

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

899,900 € 2168 €/m²

Predaj chata Vysoké Tatry - Štôla,podlahová plocha 52 m2 ,pozemok 302 m2.

Reality Štôla

Chalupa, rekreačný domček | chatová oblasť | 52 m²

TOP – CITY Poprad ,ponúka v chatovej osade obce Štôla na predaj drevenú chatku o zastavanej plo

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Štôla

153,000 € 2942 €/m²

Vínny domček – oáza pokoja pod lesom s výhľadom

Reality Vinica

Chalupa, rekreačný domček | Vinica | 42 m²

Hypo Consulting Reality ponúka na predaj Vínny domček, kde sa zastavil čas – oáza pokoja pod le

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinica

39,900 € 950 €/m²

Na predaj: Útulný 3-izbový rodinný dom v tichej ulici v starej časti obce Rajka

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej ulici v starej časti

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

165,000 € 1941 €/m²

NA PREDAJ: Rodinný dom v obci Bezenye – len 4 km od Rajky

Reality Bezenye

4 izbový byt | Maďarsko | Bezenye | Szabadság ut.

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom v obci Bezenye, vzdialenej iba 4 km od Rajka. Nehnuteľno

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bezenye

120,000 € 1446 €/m²

Chata s nádherným výhľadom a pozemkom vo vlastníctve

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj celoročne obývateľnú útulnú chatu s dostupn

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

CHALUPA/DOM S VEĽKÝM POZEMKOM – SZALASZEND (IBA 40 MIN. OD KOŠÍC)

Reality Szalaszend

Rodinný dom | Maďarsko | Szalaszend | -

Ponúkame Vám na predaj dobrý suchý dom – ideálny ako chalupa alebo trvalé bývanie, vo väčšej ma

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Szalaszend

49,500 € 516 €/m²

Budova pre obchod a služby v centre Zvolena

Reality Zvolen

Obchodné priestory | - | 355 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: podlahová plocha 355m2 zastavaná 395m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

850,000 € 2394 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Upresniť hľadanie