Zariadený, wellness, 8i- 470m2, pozemok 1840m2, Horné Saliby

Reality Horné Saliby

Rodinný dom | - | 470 m²

Ivona Bartíková a SaleA – Váš realitný partner Vám ponúkajú na predaj exkluzívny, priestranný p

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Horné Saliby

310,000 € 660 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

5 izbový rodinný dom Kráľov Brod s pozemkom 1617 m2 EXKLUZÍVNE

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | Hlavná | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka výhradne iba u nás na predaj 5 izbový rodinný dom o v

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

159,000 € 795 €/m²

RD Veľké Úľany na pozemku 926m2

Reality Veľké Úľany

Rodinný dom | sladkovičovská | 153 m²

SaleA váš partner v realitách vám exkluzívne prináša do ponuky Na predaj rodinný dom 153m2 s v

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Úľany

189,900 € 1241 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dva domy na predaj: Prešov – Solivar ulica Kukučínová

Reality Prešov

Rodinný dom | Kukučínová | 260 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v lukratívnej časti Prešova na Solivare, ulica Kukučí

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

275,000 € 1058 €/m²

Na predaj – útulný rodinný dom v srdci Spišského Štvrtka!

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Nová | 376 m²

Centrum Real & Katarína Gilbertson Vám s radosťou ponúka krásny rodinný dom v super lokalite,

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

Cena dohodou

Útulný 3- izbový byt na sídlisku Západ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Michalovc

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE 3i rodinný dom, 1152m2 pozemok, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Rodinný dom | - | 82.6 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom, mesto Spišské Vlachy. Nehnuteľnosť sa nachá

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Vlachy

129,000 € 1562 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE 3i byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 73.2 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou, sídlisko Mier, Spišská Nová Ves. Nehnuteľ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

135,000 € 1844 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dom s výhľadom na more, 2x apartmán, len 150m od mora , Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dvojdom s dvomi apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. P

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

259,000 € 2233 €/m²

Budova pre obchod a služby v centre Zvolena

Reality Zvolen

Obchodné priestory | - | 355 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zvolen. Plocha: podlahová plocha 355m2 zastavaná 395m2

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Zvolen

850,000 € 2394 €/m²

Priemyselno-polyfunkčný objekt v centre Novej Dubnice-PREDAJ

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | Okružná | 1,428 m²

Polyfunkčný priemyselný objekt – investičná príležitosť v Novej Dubnici s vlastným bývaním.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Príjemný 2 izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Lúčna | 52 m²

REZERVOVANÉ Príďte na obhliadku krásneho 2-izbového bytu po rekonštrukcii na Dubničke.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1817 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 2i byt s balk.; 52,74 m2; KEŽMAROK; 134.000 €

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Lanškrounska | 52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj dvojizbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

134,000 € 2577 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Senec

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v radovej zástavbe v Radošine

Reality Radošina

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a príjemnej obci Radošina, ideálny pre rodiny hľadajúce

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radošina

205,000 € 1025 €/m²

VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Rodinný dom | - | 280 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj priestranný 3 podlažný rodinný dom, ideálny p

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

1 € 0 €/m²

Chata s nádherným výhľadom a pozemkom vo vlastníctve

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj celoročne obývateľnú útulnú chatu s dostupn

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Veľkorysý 4i. TEHLOVÝ rodinný dom v MÉRA

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

KVALITNÝ rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach vo väčšej obci Méra, ktorá sa nachádza

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

57,000 € 407 €/m²

Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

Ponúkam na predaj záhradnú chatu Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú zateplenú múrovanú poschodovú záhradnú chatu v kľudnej časti m

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

55,900 € 2430 €/m²

3-izb.murovaná chata,7,6ár.pozemok,Baška, časť Maša

Reality Baška

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-iz

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Pekný 1,5-izbový byt s loggiou pri Auparku,Paláriková ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Palárikova | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít – priamo pri

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

180,000 € 4390 €/m²

Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | x | 35 m²

Hľadáte miesto, kde budete počuť len spev vtákov a šum lesa? V malej horskej dolinke v Hornej M

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

29,900 € 854 €/m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8541)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie