1295 (JuEnyl56Dzy) Aktualizovaný: 17. 05. 2026 1. publikácia: 17. 05. 2026

RK4 - PREDAJ - priestranný 2 i. byt / prerobený z 2,5 i. bytu s loggiou

Astrová 14
Bratislava-Ružinov • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

267,900 € 4115 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
65.11 m²
Info
Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, na ul. Astrová 14. Byt sa nachádza v bytovom dome s výťahom a ponúka príjemné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí.

VÝMERA:
- podlahová plocha bytu s pivnicou: 65,11 m²
- loggia: 4,50 m²
- pivnica: 1,21 m²

POSCHODIE:
Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu s výťahom.

BYTOVÝ DOM:
- bytový dom Astrová 10-20
- výťah

LOKALITA:
Ružinov patrí medzi najobľúbenejšie mestské časti Bratislavy. Lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť – školy, škôlky, potraviny, reštaurácie, športoviská, zdravotné strediská aj množstvo zelene. Výborná dostupnosť do centra mesta aj na obchvat.

DOPRAVNÉ SPOJENIE:
V pešej dostupnosti sa nachádzajú zastávky MHD s rýchlym spojením do centra mesta aj ostatných častí Bratislavy.

VÝHODY:
- obľúbená lokalita Ružinov
- praktická dispozícia
- loggia
- pivnica
- výborná občianska vybavenosť
- vhodný na bývanie aj investíciu

Byt je po staršej kompletnej rekonštrukcii, ale vo veľmi v dobrom stave a ihneď k nasťahovaniu. Pôvodné parkety sú zachované a repasované pred tromi rokmi.

V cene je zahrnutá provízia realitnej kancelárie a kompletný právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou.

KONTAKT:

Milan Korman, MBA
RK4 Reality
0911 590 137
milan.korman@rk4.sk
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
65.11 m²

Umiestnenie:
Ďalšie nadzemné podlažie

Podlažie:
6

Stav nehnuteľnosti:
Kompletná rekonštrukcia

Vlastníctvo:
Osobné

Počet loggí:
1

Plocha lodžie:
4.5 m²

Počet pivníc:
1

Cellar area:
1.21 m²

Cena vrátane energií:
Nie

Vybavenie:
Lodžia, Pivnica, Verejné parkovanie, Výťah

Telekomunikácie:
Internet
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Milan Korman, MBA

RK4 Reality

RK4 Reality s. r. o.

Astrová 759/14 • 82101, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

267,900 € 4115 €/m²

Kontakt na predajcu

Milan Korman, MBA

RK4 Reality