BOSEN | Praktický jednoizbový byt v novom projekte AGÁTY, Dúbravka, 42,06 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Agátová | 42.06 m²

Bosen Group ponúka na predaj praktický 1. izbový apartmán v úplne novom projekte AGÁTY v Dúbrav

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

209,900 € 4990 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Štýlový 1,5-izbový byt s terasou a predzáhradkou, Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Búdková | 37.61 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 1,5-izbový byt v novostavbe - Búdková u

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 8508 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Investičný 1 izbový byt , Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniakova | 26.53 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave, nachádzajúc

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

170,000 € 6408 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ | BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ: BOSEN | Štartovací 1 izb. byt v blízkosti Vienna Gate, Vilová- Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

REZERVOVANÉ: Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 1-izbový byt na Vilovej ul.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

144,990 € 5846 €/m²

člen NARKS

BOSEN | REZERVOVANÉ | 1 izbový byt, Galbavého, Bratislava, 40 m2

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 36 m²

Bosen Group Vám ponúka exkluzívne na predaj 1 izbový byt v tichej lokalite v Bratislave, mestsk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

169,900 € 4719 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Štýlový 1,5 izbový byt, Ľadová ulica - Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Ľadová | 41.21 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom moderný a klimatizovaný 1,5 izbový byt v srdci Bratislavy, s

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

610 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - prenajímame zrekonštruovaný 1-izbový byt s terasou na Grösslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Grösslingova | 29 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na prenájom moderný kompletne zrekonštruovaný 1-izbový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

600 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

1-izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad – Metropolis 35,12 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 35.17 m²

TUreality ponúka na predaj nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis, ktorý spája moder

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 8274 €/m²

Nová Kompletná rekonštrukcia, dobrá dispozícia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Drobného | 35 m²

V prípade rýchleho jednania možná dohoda. Realitná kancelária CHARLES Vám ponúka na predaj 1.-

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,000 € 5114 €/m²

AG REALITY I NA PREDAJ ÚTULNÝ. 1 IZB. BYT NA KRAMÁROCH

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Realitná kancelária AG Reality&finance s.r.o, Vám exkluzívne predstavuje na predaj 1- izbový b

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

157,000 € 4618 €/m²

PRENÁJOM: 1 izbový byt, 30m2, Moskovská 18, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na prenájom 1 izbový byt v tichej lokalite - Moskovská ul., Bratislava

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

700 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 30.94 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

840 €/mesiac 27 €/mesiac/m²

1 izbový 39,10m2 byt v novom projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 34.42 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe v projekte Pekná cesta. Byt je vybavený exteriérovými žalú

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

176,000 € 5113 €/m²

1 izbový byt orientovaný na dve svetové strany v projekte Pekná cesta

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Horská | 37.26 m²

Ponúkame na predaj byt v novostavbe s výhľadom na dve svetové strany. Byt má okrem dvoch okien

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

185,000 € 4965 €/m²

Prenájom 1 izbového bytu s parkovaním na Budatínskej ulici v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 42 m²

Prenájom priestranného 1 izbového bytu v novostavbe na Budatínskej ulici v Petržalke v príjemne

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 1 IZ. APARTMÁN BRATISLAVA RUŽINOV NOVOSTAVBA PRÍSTAVNÁ 1 LODŽIA 49m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 49 m²

Hľadáte luxusné bývanie s moderným dizajnom a vynikajúcou polohou? Ponúkame na predaj exkluzívn

Publikované: 20.11.2023 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 5408 €/m²

Hľadám 1- izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

160,000 €

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Pre klienta hľadáme 1-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1- izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Na prenájom veľký 1,5 izb. byt v obľúbenej novostavbe Blumental.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Radlinského | 47 m²

Ponúkame na prenájom veľký 1,5 izb. byt v Starom Meste v obľúbenej novostavbe Blumental – Radli

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Iba 1/2 provízia! Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Žižkova | 41.4 m²

Zariadený 1,5-izb. byt s parkovaním v projekte Vydrica na Žižkovej ul. v Starom Meste. Byt o ro

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36.1 m²

Moderný 1-izb. byt v novostavbe na Prístavnej ul. v Ružinove. Byt o rozlohe 36,1m2, umiestnený

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 6371 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie