Slnečnice Zóna Mesto - zariadený byt na prenájom od 1.06.2026

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 24 m²

Ponúkam na prenájom pekný, zariadený byt s loggiou na ulici Zuzany Chalupovej vo vyhľadávanom p

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

620 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

GRAVITAS | Prenájom 1-izbového bytu v Petržalke na Beňadickej ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1-izbový byt na ulici Beňadická 9 v Petržalke. Byt o výmere 34

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

1-Izbový byt na predaj v Slnečniciach- Viladomy

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj útuľný 1 izbový byt p projekte Vila domy- Slnečnice na Fialovej ulici v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

169,000 € 5633 €/m²

Arvin & Benet | Priestranný byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prievozská | 40 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj 1-izbový byt v pôvodnom stave v srdci Ružinova – na Prievozskej

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ | PORUBSKY realitná kancelária

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Karadžičova | 32.64 m²

Táto nehnuteľnosť je momentálne rezervovaná. Ak máte o ňu stále záujem, neváhajte nás kontaktov

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

184,900 € 5665 €/m²

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Prenájom : 1i-byt s lodžiou a pivnicou po kompletnej rekonštrukcii v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Ľuda Zúbka | 32 m²

Prenájom: Ponúkame na prenájom veľmi príjemný jednoizbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky na

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

41,6m2 - NA PRENÁJOM - INDUSTRIÁLNY LOFT - MLYNICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Turbínová | 41.6 m²

Ak si sníval o loftovom bývaní na najvyššom podlaží prerobenej industriálnej továrne, tvoja šan

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Zariadený 1,5i byt s klimatizáciou a bezproblémovým parkovaním v srdci Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská 2137/3, 841 02 Dúbravka | 39 m²

Resido Concept vám ponúka na prenájom kompletne zariadený 1,5-izbový byt v srdci Dúbravky na S

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

570 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 36.36 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

940 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

AZ. AZ Ponúka prémiový 1-izbový byt v Metropolis s výhľadom na Bratislavský hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 0 m²

AZ Ponúka nový 1-izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt sa nachádz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 €

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Priestranný 1 izb. apartmán v novostavbe - projekt Na Lúke, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 41.5 m²

Do pozornosti Vám ponúkame priestranný 1 izbový apartmán v štandardnom vybavení. Výmera tejto b

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v projekte Na Lúke v Dúbravke, NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Saratovská | 47.49 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

1 izbový byt 29 m2 po nedávnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej tichej lokalite Bratislava – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 6138 €/m²

1i byt BA - Staré Mesto - Židovská - 72 m2 - výhľad na MESTO i DUNAJ- VŠADE BLÍZKO - V POHODE – PEŠO – STÁLE V CENTRE DIANIA - Dizajnovo ŠTÝLOVÝ

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Židovská | 72 m²

Z poverenia majiteľov Vám realitná kancelária BETTY ponúka na prenájom mimoriadne iný, za to

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kúpime 1i. byt platba v HOTOVOSTI, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Karlova Ves. Platba v Hotovosti

Publikované: 04.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Krásny slnečný 1-izb. byt v novostavbe Bory 36,26m2

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | 36.26 m²

Tureality ponúka na predaj moderný, svetlý a funkčne riešený byt, ktorý je ideálnym štartovacím

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

199,999 € 5516 €/m²

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ Šikovný 1-izbový byt s krásnyM výhľadom a loggiou v zrekonštruovanom bytovom dome.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 37 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj šikovný 1-izbový byt. Predstav si bývan

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

165,900 € 4484 €/m²

**Byt na Kolibe so ZÁHRADOU (53m2) a PARKOVACÍM MIESTOM**

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Boskovičova | 52.3 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt v TEHLOVOM dome s vlastnou ZÁHRADOU (53m2) a PA

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

198,000 € 3786 €/m²

KÚPA 1-IZB BYT alebo garsónka Bratislava pre záujemcov z obhliadok

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre záujemcov z obhliadok 1+kk byt ( alebo GARSÓNKA) na predaj v Bratislava Preferencie

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ – Dizajnový 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Hanulova | 37.6 m²

PREDAJ – Dizajnový 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so saunou | Hanulova, Bratislava

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

199,900 € 5316 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie