REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný menší byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Predaj : 1ibyt v novostavbe v uzavretom areáli v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

159,990 € 4571 €/m²

Hľadáme 1 izbový byt v panelovom dome v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt, najlepšie v pôvodnom stave v Petržalke. Na

Publikované: 09.12.2023 Aktualizované: 09.12.2023
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Na predaj - útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | 39.4 m²

Ponúkame na predaj útulný a kompletne zariadený 1-izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 14.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

184,000 € 4670 €/m²

Hľadáme na predaj: 1-izbový byt v Bratislave – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Petržalka. Požiadavky kli

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Podunajské Biskupice

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN V PETRŽALKE: 42 m² na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Údernícka | 41.94 m²

Ponúkame na predaj vkusne riešený 1-izbový apartmán na Údernickej ulici 5, situovaný na 3. posc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 3934 €/m²

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

1 izbový byt po rekonštrukcii s úžitkovou plochou 40 m2 v pokojnej časti Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,999 € 4500 €/m²

AZ. !PREDANÉ! 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 53 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

208,852 € 5967 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

VALEN | Dizajnový 1,5 izbový byt v projekte ZWIRN, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Košická | 36 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na prenájom kompletné zariadený a architektom navrhnutý 1,5 iz

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

770 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový byt s veľkým balkónom, parkovaním a murovanou pivnicou pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 49 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový 1i byt, ktorý zaujme kompletným zariadením

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,100 € 4471 €/m²

1-izb.zariadený byt na Kramároch, Guothová cena vrátane Energií

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Guothova | 34 m²

Dáme do prenájmu 1-izbový, kompletne zariadený byt na Kramároch (Guothová ul.) s rozlohou 34 m2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 5885 €/m²

Na prenájom garsónka, Bratislava, Ružinov, pri OC CENTRAL, Jelačičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jelačičova | 19 m²

Na prenájom garsónka po čerstvej rekonštrukcii, Bratislava, Ružinov, Jelačičova ulica pri OC Ce

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

440 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom. VYŠEHRADSKÁ PEGAS

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom, situovaný na 2. posch

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

171,999 € 4410 €/m²

REZERVOVANÉ - Kompletne zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky, Vilová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 25 m²

Hľadáte moderné štartovacie bývanie alebo ideálnu investičnú príležitosť na prenájom? AVE Estat

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Prémiový mestský apartmán v projekte BLOKK na prestížnej Vysokej ulici v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vysoká | 43 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 1-izbový byt vedený na LV ako apartmán, situovaný v prestížnom dev

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,900 € 5812 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s balkónom v Bratislave v časti Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 25 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Staré mesto na Kríž

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

REZERVOVANÝ | BE.LIVE COMPANY | NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 1-IZBOVÝ BYT | ZARIADENÝ NA MIERU | BALKÓN | KOBKA V CENE | TEHELNÉ POLE - BAJKALSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 42 m²

Hľadáte bývanie, ktoré má štýl, funkčnosť a zároveň výborný investičný potenciál? Tento byt v p

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,900 € 5426 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA HRAD V SRDCI BRATISLAVY

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 37.8 m²

Lokalita v projekte Metropolis Bratislava patrí medzi to najlepšie, čo centrum Bratislavy ponúk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 7937 €/m²

1-izbový byt v Slnečniciach s nízkymi nákladmi

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Fialová | 25.15 m²

Realitná kancelária JAdoma Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 1-izbový byt s balkónom v ob

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 6561 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie