1 izbový byt | Bartoškova | 46 m²
Zrekonštruovaný a zariadený 1-izb. byt na Bartoškovej ul. v Novom Meste. Byt v osobnom vlastníc
229,000 € 4978 €/m²
1 izbový byt | Holíčska | 36 m²
MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka na prenájom zauj
530 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Banšelova | 37 m²
REZERVOVANÉ!!! Výhodná kúpa! Byt je dlhodobo v prenájme! S možnosťou pokračovania, možná kúpa
Info v RK
1 izbový byt | Holíčska | 36 m²
Štartovacie bývanie alebo stabilná investičná príležitosť s výbornou prenajímateľnosťou. Grand
175,000 € 4861 €/m²
1 izbový byt | Pri Šajbách | 41 m²
DOPYT ! Grand Real v zastúpení klienta hľadá na serióznu kúpu 1 - izbový byt spolu s balkónom v
154,000 € 3756 €/m²
1 izbový byt | 38 m²
Pre seriózneho klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v Petržalke. Podmienka - samostatná kuchyňa
180,000 € 4737 €/m²
1 izbový byt | Korytnická | 38 m²
PONÚKNITE!!! Pre klienta hľadáme na kúpu 1 izbový byt v m.č. Vrakuňa, alebo Podunajské Biskup
150,000 € 3947 €/m²
1 izbový byt | 29 m²
Realitná kancelária Grand Real v zastúpení klienta hľadá na kúpu garsónku s loggiou v Bratislav
155,000 € 5345 €/m²
1 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 65 m²
Ponúkame na predaj precízne navrhnutý 1 izbový byt predzáhradkou s výhľadom na zeleň na prízemí
226,000 € 3477 €/m²
1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²
EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo
204,900 € 5805 €/m²
1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²
NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie
180,000 € 3396 €/m²
1 izbový byt | Labutia | 28 m²
Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s balkónom v mestskej časti Petrž
590 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
1 izbový byt | 32 m²
PREČO SI TENTO BYT ZAMILUJETE? Moderná novostavba: 4. poschodie, výťah a maximálne bezpečie (k
167,000 € 5219 €/m²
1 izbový byt | Saratovská | 44.14 m²
Na predaj 1-izbový byt s balkónom o celkovej výmere 44,14 m² (vrátane nového balkóna s výmerou
174,990 € 3964 €/m²
1 izbový byt | Vietnamská | 24 m²
Prenájom príjemného a slnečného 1-izbového bytu s klimatizáciou v dome Dornyk, ulica Vietnamská
545 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jarabinková | 46 m²
Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt v novostavbe Jarabinky
224,900 € 4889 €/m²
1 izbový byt | Letná | 48 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom praktický, plne zariadený 1i byt so slušnou výmerou 48 m2, v r
570 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²
Na predaj 1-izbový byt – Petržalka, Topoľčianska Odkaz na VIDEO-OBHLIADKU : https://www.youtu
174,000 € 4833 €/m²
1 izbový byt | Na pasekách | 25.13 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj 1-izbový, kompletne zariadený byt v novostavbe - miestna časť Rač
153,000 € 6088 €/m²
1 izbový byt | 42 m²
TUreality ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v kvalitnej novostavbe v jednej z najžiadanejší
229,000 € 5452 €/m²
1 izbový byt | 37 m²
TUreality ponúka na predaj útulný a funkčne riešený 1-izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy –
172,999 € 4676 €/m²
1 izbový byt | 40 m²
TUreality ponúkajú prenájom 1 izbového zrekonštruovaného bytu s výmerou 40 m2 vo vyhľadávanej l
198,999 € 4975 €/m²
1 izbový byt | 0 m²
Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu a bez starostí? Ponúkame Vám kompletný reali
1 €
1 izbový byt | Bieloruská | 29.8 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom 1 izbový byt kde sa vďaka hrejivej atmosfére a šikovnému dizaj
450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.