4-izbové byty v projekte Kubániho dvory – Zvolen, centrum

Reality Zvolen

4 izbový byt | Ľ. Kubániho | 102.73 m²

Projekt Kubániho dvory prináša bývanie pre ľudí, ktorí hľadajú priestor, dostupnosť a kvalitné

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Zvolen

308,689 € 3005 €/m²

Posledný predzáhradkový byt v SKOLAUDOVANOM projekte Kubániho dvory v centre Zvolena

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Kubániho | 59.74 m²

V projekte Kubániho dvory, ktorý je už skolaudovaný a nachádza sa v bezprostrednej blízkosti ce

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Zvolen

305,025 € 5106 €/m²

PREDAJ VONKAJŠÍCH PARKOVACÍCH MIEST – Kubániho dvory, Zvolen

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Ľ. Kubániho | 11 m²

Ponúkame na predaj vonkajšie parkovacie státia v modernom rezidenčnom projekte Kubániho dvory v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

14,900 € 1355 €/m²

SKOLAUDOVANÉ !! predzáhradkový byt v projekte Sekvoja

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Pod Sekvojou | 69.2 m²

Nový život, nové zážitky, nová Sekvoja v Novej Bani. Sekvoja je miesto pre slobodných aj pre

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

184,684 € 2435 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v centre Banskej Bystrice – Bottova Residence (Byt 1.3.15)

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Jána Bottu | 42.72 m²

Dovoľte nám, aby sme Vám v mene REM Group predstavili nový projekt v srdci Banskej Bystrice. Z

Publikované: 10.04.2024 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

188,801 € 4419 €/m²

Obchodné priestory na prenájom DOLNÁ 19

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Dolná | 332 m²

REM Group ponúka na prenájom obchodný priestor v historickej pasáži PASÁŽ 19 v centre Banskej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Dva podnikateľské priestory na predaj – Fiľakovo, Železničná ulica

Reality Fiľakovo

Obchodné priestory | Železničná | 572 m²

Ponúkame na predaj dva samostatné podnikateľské priestory na Železničnej ulici vo Fiľakove. Kaž

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Fiľakovo

164,000 € 287 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a zariadením – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Rožňavská | 66 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom a výmerou 66 m² na Rožňavs

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

104,000 € 1576 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s balkónom – centrum Rimavskej Soboty

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Malohontská | 66 m²

3-izbový byt s výmerou 66 m², nachádzajúci sa na Malohontskej ulici, priamo v centre Rimavskej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

SLOVREAL : Predaj 3 - izbového bytu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 70 m², situovaný na 4. p

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

115,000 € 1643 €/m²

SLOVREAL - Predaj 3 - izbového bytu v obci Vyhne

Reality Vyhne

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 64 m², situo

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vyhne

69,999 € 1094 €/m²

SLOVREAL - Predaj garsónky v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 26 m²

Link na video - https://youtu.be/QIUQ6koU0zw SLOVREAL ponúka na predaj svetlú garsónku s balkó

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

25,900 € 996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v krásnym vyhľadom

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Bačova cesta | 1,529 m²

Ponúkame na predaj v peknom prírodnom prostredí v blízkosti lyžiarskeho strediska Drozdovo Nov

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 20.10.2025
Pozemky na predaj Nová Baňa

74,500 € 49 €/m²

Romantické 3 chalúpky v obci Malá Lehota.

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Mala Lehota | 200 m²

Chalúpky sa nachádzajú v malebnej obci Malá Lehota. Na pozemku sú 3 domčeky. V prvom domčeku je

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 16.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

240,000 € 1200 €/m²

✅ AKCIA -15% - Exkluzívne na predaj 2-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

2 izbový byt | Športová | 54.2 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v ob

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

157,900 € 3423 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 4-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

4 izbový byt | Športová | 78.8 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 4 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

229,100 € 3420 €/m²

✅ AKCIA-15% - Exkluzívne na predaj 3-izb. byt Banská Bystrica - BRUSNO

Reality Brusno

3 izbový byt | Športová | 73.1 m²

Realitná kancelária ALISON Property Vám ponúka exkluzívne na predaj luxusný 3 - izbový byt v ob

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Brusno

212,500 € 3420 €/m²

65 HEKTÁROVÝ POZEMOK - POTOK - RODINNÁ USADLOSŤ - NOVÝ DOM - ÚPLNÁ SAMOTA - ŽIADNY SUSEDIA

Reality Zvolen

Rekreačný pozemok | Lúčna | 650,000 m²

65 HEKTÁROVÝ POZEMOK - POTOK - RODINNÁ USADLOSŤ POZRITE SI SAMOSTATNÚ WEB STRÁNKU NA PREZENTÁC

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Pozemky na predaj Zvolen

3.5 €/m2 4 €/m2

člen NARKS

Meštiansky dom v Kremnici

Reality Kremnica

Rodinný dom | Pavla Križku | 852 m²

Na predaj výnimočný meštiansky dom v Kremnici na ulici Pavla Križku. Jedná sa o stavby, ktorých

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 30.12.2025
Domy na predaj Kremnica

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok s halou na predaj – výborná lokalita

Reality Podbrezová

Rekreačný pozemok | 3,026 m²

Investičný pozemok s halou na predaj – výborná lokalita Ponúkame na predaj atraktívny investič

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

Info v RK

NOVOSTAVBA, 2-izbový byt, ktorý dáva zmysel na bývanie aj investíciu

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 58.39 m²

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, no stále na dosah centra? Alebo hľadáte rozumnú investíciu s

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

173,020 € 2963 €/m²

Rekreačný pozemok Revúca, Pod Oláchovou

Reality Revúca

Rekreačný pozemok | Pod Oláchovou | 18,535 m²

Exkluzívne Vám ponúkame rekreačný pozemok v časti okresného mesta Revúca na Kúpeľnej ulicI. Poz

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Pozemky na predaj Revúca

Cena dohodou

Predaj veľký 2 izb.apartmán Donovaly, 67m2, z ktorého môže byť aj 3izbový. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Donovaly

2 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbový apartmán na Donov

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

210,000 € 3433 €/m²

Telgárt - pozemok na predaj

Reality Telgárt

Lúka, pasienok | 4,598 m²

Základné informácie: Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 4598m² ( rozmery cca 50m x 91,5m ) v

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Telgárt

11,999 € 3 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie