RODINNÝ DOM v Slovenskej Ľupči

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 118 m²

Na predaj je rodinný dom v Slovenskej Ľupči, vzdialený 10 km od Banskej Bystrice. Pozostáva zo

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

149,800 € 1269 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDANÉ - Chalupa Stará Huta - Blýskavica. Rád vám pomôžem aj s predajom vašej nehnuteľnosti.

Reality Stará Huta

Vidiecky dom | 130 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Malá horská osada Blýskavica, ukrytá v okrese Detva, ponúka jedinečn

Publikované: 21.02.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Stará Huta

136,000 € 1046 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Milan Šiška *Vivatt real*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

*Predaj vášho domu rýchlo a výhodne* *Správne nastavenie trhovej ceny* *Ocenenie pre majetkoprá

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PREDANÉ - Rýchlo, bezpečne a výhodne PREDÁM aj váš byt.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

*Vivatt Real* Milan Šiška. Veľký 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej banskobystrickej lokalite na Fo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

215,000 € 2590 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*Vivatt real* Milan Šiška

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Predaj vášho bytu, domu či pozemku rýchlo a výhodne, Oceňovanie nehnuteľností a správne nastave

Publikované: 21.05.2024 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Predaj - priestranný 1 izbový byt - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 29. augusta | 49 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený priestranný 1 izbový byt o rozlohe 49m2 nachádzajúci sa

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

180,000 € 3673 €/m²

Prenájom - parkovacie miesto Zvolen, Záhonok

Reality Zvolen

Spevnené plochy | Záhonok | 11 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto vo Zvolene, časť Záhonok 4. Cena mesačného prenájmu je 3

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

35 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Na prenájom obchodný priestor / kancelárie v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 85 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a variabilný komerčný priestor s rozlohou 85 m², ideálny na po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

440 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Kremnici, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv

Reality Kremnica

4 izbový byt | Jula Horvátha | 84 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt v meste Kremnica s výmerou 84 m², nachád

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Kremnica

114,990 € 1369 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 480 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v Ži

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 01.02.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

239,990 € 500 €/m²

Na prenájom obchodný priestor v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | SNP | 28 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor s rozlohou 28 m², ideálny pre podnikanie v oblasti služi

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

180 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na prenájom polyfunkčný objekt s pozemkom v Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | Svätokrížske námestie | 400 m²

Ponúkame na prenájom polyfunkčný objekt situovaný neďaleko sídliska na Hviezdoslavovej ulici v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Objekty na prenájom Žiar nad Hronom

Cena dohodou

JEDINE U NÁS! Prenájom krásneho 1i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

1 izbový byt | Strážska cesta | 35.19 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový 1i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Byt je ide

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

JEDINE U NÁS! Prenájom 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 53.74 m²

Máme Vám na prenájom pekný, moderný 2i byt v novostavbe na Strážskej ceste vo Zvolene. Je vhodn

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Zvolen

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Pripravujeme do ponuky! Rodinný dom Králiky

Reality Králiky

Rodinný dom | 268 m²

Pripravujeme pre Vás atraktívnu ponuku rodinného domu situovaného v nádhernej a vyhľadávanej lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Králiky

Info v RK

JEDINE U NÁS! Prenájom moderného 2i bytu v Rezidencii Hron ZV

Reality Zvolen

2 izbový byt | Strážska cesta | 57.01 m²

Máme Vám na prenájom krásny, nový, moderný 2i byt v novostavbe Rezidencia Hron na Strážskej ces

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

1 izb. byt s terasou, 50m2, Donovaly, Pod Magurou 800

Reality Donovaly

1 izbový byt | Nezadaná | 40 m²

EXKLUZÍVNE: Štýlový apartmán s terasou priamo pri svahu Park Snow - Nová Hoľa. Hľadáte dokonalý

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Donovaly

129,000 € 3225 €/m²

KRÁSNY 1 IZBOVÝ BYT + NOVÝ NÁBYTOK + 2 LODŽIE

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Šalgotarjanská | 34 m²

Dve lodžie, priestranná výmera a výhľad do zelene, ktorý vám zabezpečí ticho a súkromie – kombi

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Odstúpenie prevádzky Baru v Centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | Kapitulská | 360 m²

priestory sa nachádzaju vo vynikajúcej polohe v centre mesta Banska Bystrica, na Kapitulskej u

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Priestory na prenájom Banská Bystrica

2,200 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNY POZEMOK S PROJEKTOM – CHOPOK JUH, TRANGOŠKA – JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Horná Lehota

Iný stavebný pozemok | Nezadaná | 5,089 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok s právoplatným stavebným povolením v prestížnej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

2,947,000 € 579 €/m²

Útulná chata v horách – pokoj, súkromie a krásna príroda v obci Píla

Reality Píla

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 81 m²

Útulná chata v horách – pokoj, súkromie a krásna príroda Ponúkame na predaj útulnú chatku veden

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Píla

130,000 € 1605 €/m²

Na predaj chalupa Banská Hodruša v tichej lokalite

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | Banská Hodruša | 90 m²

Popis nehnuteľnosti: Rodinný dom pozostáva zo vstupnej chodby, troch obytných izieb, kuchyne, k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

52,000 € 578 €/m²

Samota Nová Baňa – Štále s hospodárskymi stavbami

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom situovanú na polosamote v krásnej prírodnej lokalite vhodný aj n

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

115,000 € 1278 €/m²

Predaj chaty a chalupy, Žiar nad Hronom

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Ponúkame exkluzívny predaj záhradnej chatky s výmerou 17m2 a s pozemkom s výmerou 410m2. Nachád

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

39,900 € 1900 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23050)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30275)
Upresniť hľadanie