NA PREDAJ rodinný dom za 19 000 eur na pozemku 1 762 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj tehlový rodinný dom za 19 000 eur na pozemku 1 762 m2. Dom má chodbu, 2 izby, kuchyňu

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

19,000 € 211 €/m²

Na predaj rodinný dom za 36 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj rodinný dom v Karancsalja za 36 500 €. Dom je na pozemku 400 m2. Potrebná rekonštrukc

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

36,500 € 521 €/m²

NA PREDAJ 3 rodinné domy 78 000 eur/5 256 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 400 m²

XXL ponuka, na predaj v Egyházasgerge, vedľa seba nachádzajúce sa 3 rodinné domy na pozemku 5 2

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

78,000 € 195 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom na okraji vidieka na 18 814 m2 pozemku

Reality Lukovištia

Rodinný dom | 190 m²

Na predaj v obci Lukovištia veľká usadlosť/rodinný dom na veľkom pozemku 18 814 m2. Dom sa nach

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lukovištia

330,000 € 1737 €/m²

Garsónka na predaj v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 22 m²

Na predaj / prenájom garsónka s balkónom po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj alebo o

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

39,990 € 1818 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom za 39 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Egyházasgerge za 39 000 eur. Dom sa nachádza na pozemku 886 m2.

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

39,000 € 390 €/m²

Na predaj váľkový dom za 31 000 eur na pozemku 2 608 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj váľkový dom za 31 000 eur na pozemku 2 608 m2. Dom má škrídlovú strechu. Má 4 miestno

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lučenec

31,000 € 310 €/m²

REZERVOVANÉ I BAKOSSOVA ul. l Nadčasový 3-izbový byt s dvoma loggiami a garážovým státím l IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Bakossova | 100 m²

TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ JE REZERVOVANÁ. POTREBUJETE POMÔCŤ AJ VY S PREDAJOM? OZVITE SA NÁM. 0908 989

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

339,000 € 3390 €/m²

REZERVOVANÉ I Úplne nový chalet v tichom prostredí lyžiarskeho strediska Donovaly | NOVOSTAVBA | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 199 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

529,000 € 2658 €/m²

Moderne zrekonštruovaný rodinný dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Zelená | 256 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný rodinný dom situovaný na rovinatom pozemku v radovej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

496,000 € 1938 €/m²

2,5 izbový byt v blízkosti centra

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Bakossova | 67 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt s balkónom a lódžiou na ul. Bakossova. Byt sa nachádza na 4. poschod

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok Čerín

Reality Čerín

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Na predaj stavebný rovinatý pozemok o výmere 600 m2. Na pozemku je vodovodná prípojka, elektrik

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Čerín

63,000 € 105 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Garsónka s balkónom v novostavbe, Radvaň

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 22 m²

Na predaj garsónka o výmere 20 m2 plus pivnica 1,5 m2 plus balkón 1,6 m2. Byt sa nachádzajúca n

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

99,800 € 4536 €/m²

1-izbový byt s balkónom, Internátna

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Internátna | 35 m²

Na prenájom 1-izbový byt s balkónom na ulici Internátna na 5. poschodí z 8.poschodí v bytovom d

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Priestor so záhradou

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | Dolná | 45 m²

Na prenájom nebytový priestor na Dolnej ulici. Je možné po prerábke využívať aj záhradu, ktorá

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 08.01.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

300 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

SRA| 5 izb. štýlový zrub pri lyžiarskom stredisku Donovaly PARK SNOW

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | 299 m²

Nádherná príroda Nízkych Tatier, zimná lyžovačka, horská turistika, vôňa dreva a teplo zo za

Publikované: 02.05.2023 Aktualizované: 02.05.2023
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

600,000 € 2007 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok registra C (2,1 ha) + veľký dom: Tvoj ranč, farma alebo investičný projekt v Opave

Reality Opava

Farmárska usadlosť | Nezadaná | 240 m²

Hľadáš únik z mesta, kde ťa nebudú riešiť susedia? Potrebuješ priestor pre svoj startup, glampi

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Opava

Cena dohodou

Na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej ulici v centre mesta Lučenec (lokalita Čínsky múr)

Reality Lučenec

2 izbový byt | Ulica novohradská | 64.7 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2,5-izbový byt na Novohradskej

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Lučenec

110,000 € 1700 €/m²

TOP CENA Rodinný dom v centre obce Hrušov – okres Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Tradičný kamenný domček v srdci folklóru a viníc – Hrušov Hľadáte únik z mestského zhonu alebo

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Hrušov

16,500 € 177 €/m²

Vidiecky dom + zabehnutá chata na rozľahlom pozemku (2243 m²) | Čierny Balog – Medveďov

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | 110 m²

Hľadáte únik z mesta, priestor pre DIY projekt alebo investíciu so skvelým potenciálom na Airbn

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

ZNÍŽENÁ CENA Rodinný šesťizbový dom v obci Uhorské okr Poltár

Reality Uhorské

Rodinný dom | Nezadaná | 228 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame Rodinný dom s veľkou hospodárskou budovou v obci Uhorské (okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Uhorské

79,990 € 351 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - 3835m2 a Rodinný dom v obci Stredné Plachtince

Reality Stredné Plachtince

Rodinný dom | Nezadaná | 165 m²

Bývanie s vôňou tradície a nekonečným priestorom v Stredných Plachtinciach Hľadáte únik z mesta

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Stredné Plachtince

59,999 € 364 €/m²

Stavebný pozemok na rodinný dom v obci Veľká Čalomija

Reality Veľká Čalomija

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,564 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Veľká Čalomija vo veľkosti 1564 m2, inžinierske si

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Veľká Čalomija

Info v RK

REZERVOVANÉ - Rodinný dom s pekným výhľadom – Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 204.3 m²

Rodinný dom v radovej zástavbe v obľúbenej časti Rimavskej Soboty – Chrenovisko, ktorý ponúka v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30273)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (179)
Rodinné domy na predaj (23047)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie