Rovinatý pozemok na predaj Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Pozemok pre rodinné domy | 816 m²

Spoločnosť Broker Consulting a.s. vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj rovinatý poze

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolenská Slatina

69,900 € 86 €/m²

člen NARKS

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: Veľký komerčný pozemok - Hliník nad Hronom

Reality Hliník nad Hronom

Komerčná zóna | 8,861 m²

Ponúkame na predaj lukratívny, rovinatý stavebný pozemok o výmere 8 861 m², situovaný na strate

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hliník nad Hronom

Cena dohodou

člen NARKS

Rezervované_ Krásny pozemok v Heľpe - Nízke Tatry na predaj - znížená cena

Reality Heľpa

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 739 m²

Renáta Beráková pod záštitou Broker Consulting, a. s. ponúka na predaj zaujímavý pozemok na okr

Publikované: 25.11.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Heľpa

27,000 € 37 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne na predaj – Rodinný dom v srdci krásnej prírody – Hronec (okres Brezno)

Reality Hronec

Rodinný dom | 200 m²

Renata Beráková, v spolupráci s Broker Consulting, a. s., ponúka na predaj slnečný a príjemný r

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hronec

99,000 € 495 €/m²

člen NARKS

Ponúkame na predaj pozemok Banská Bystrica-Iliaš, siete blízko pozemku

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Lucia Nosálová pod záštitou Broker Consulting a.s. , ponúka na predaj stavebný pozemok! ZÁKLAD

Publikované: 16.10.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

80,000 € 100 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebné pozemky

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 800 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne slnečné stavebné pozemky v Lučenci, v perspektívnej lokalite Hava

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

60 € 0 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom v Pohronskej Polhore na predaj

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Rohozná | 487 m²

Ľudmila Hybská Bodnárová ponúka na predaj - Rodinný dom s potenciálom bývania aj podnikania – P

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

1 izbový byt + apartmán priamo pri svahu na Donovaloch

Reality Donovaly

1 izbový byt | 44.26 m²

Investičná príležitosť priamo na svahu: dva apartmány za cenu jedného na Donovaloch. Hľadáte

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

135,000 € 3050 €/m²

člen NARKS

Na predaj: Dvojgeneračný slnečný dom s veľkým pozemkom – Badín, Banská Bystrica

Reality Badín

Rodinný dom | 280 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom vo vyhľadávanej a slnečnej lokalit

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

člen NARKS

Investícia bez starostí - apartmánový dom vo Vyhniach s históriou prenájmu

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 307 m²

Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj objekt apartmánového domu v centre obce Vyhne akt

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyhne

379,000 € 1137 €/m²

člen NARKS

Na prenájom. Kancelárske a skladové priestory Zvolenská cesta.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 28 m²

Matej Lipnický, BROKER CONSULTING, a.s. ponúka na dlhodobý prenájom kancelárske a obchodné prie

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

376 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný 2izbový byt - Sadová ulica v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sadová | 60.9 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nac

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

175,000 € 2874 €/m²

člen NARKS

Na prenájom obchodný priestor 18,4 m² – Belveder, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Nad plážou | 18.4 m²

Ponúkame na prenájom moderný obchodný priestor s výmerou 18,4 m² vo vyhľadávanej lokalite Belve

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

450 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom parkovacích miest - Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | M. Chrásteka | 18 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom parkovacie miesta pre osobné automobily 6x3m vo

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na prenájom Žiar nad Hronom

35 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

5 izb apartmán na vlastnom pozemku DONOVALY.

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | 186 m²

Vo výhradnom zastúpení Broker Consulting ponúkame na predaj výnimočný 5-izbový apartmán na Dono

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

580,000 € 3118 €/m²

člen NARKS

Bez investícií. Rodinný dom na predaj. Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Vidiecky dom | 139 m²

Boris Kňažko exkluzívne ponúka: Kamenná chalupa po rekonštrukcii – Veľká Lehota (Drozdovo) | 88

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Veľká Lehota

84,900 € 611 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj Zvolenská Slatina

Reality Zvolenská Slatina

Rodinný dom | 590 m²

Boris Kňažko & Broker Consulting, a.s.vo výhradnom zastúpení klienta ponúka: Na predaj; DVA ROD

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Zvolenská Slatina

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom na predaj Štiavnické Bane. Banská Štiavnica.

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 125 m²

ZNÍŽENÁ CENA Rodinný dom na predaj – Štiavnické Bane, blízko Počúvadlianskeho jazera Boris Kň

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

160,000 € 1280 €/m²

člen NARKS

Elegantná vidiecka rezidencia s nádychom luxusu priamo v prírode

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Nezadaná | 167 m²

Elegantná vidiecka rezidencia s nádychom luxusu Súkromie. Komfort. Príroda. ( pre náročnejšiu k

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný pozemok pre podnikanie a rekreáciu – moderné riešenia a historická lokalita

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | 110,000 m²

Kvetoslava Grätzer - ponúkam Vám cez spoločnosť Broker Consulting exkluzívne jedinečný a rozsi

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok 1898 m² - Horná Lehota, Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Záhrada | 1,898 m²

Stavebný pozemok na predaj – Horná Lehota (Nízke Tatry) Ponúkam na predaj slnečný stavebný poz

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

59,900 € 32 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 3izbový apartmán v blízkosti centra mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Laskomerská | 85 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na dlhodobý prenájom romantický apartmán v širšom centre Ban

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

2,200 €/mesiac 26 €/mesiac/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Rodinný dom na predaj, v cene pozemku. Vyhne

Reality Vyhne

Rodinný dom | 312 m²

SUPER CENA! Boris Kňažko a Spoločnosť Broker Consulting a.s. má pre Vás exkluzívnu ponuku v cen

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vyhne

60,000 € 192 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom na predaj, so slnečným veľkým pozemkom v obci Očová

Reality Očová

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

Peter Babic pod záštitou Broker Consulting Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Očová

139,900 € 538 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (768)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30298)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie