Bývanie ako v dome: 2 izbový byt s vlastným vstupom a veľkou záhradou

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt s výmerou 71m2, ktorý je súčasťou menšieho bytového domu, čo po

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ. 2 izbový tehlový byt s francúzskymi oknami na predaj Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Lieskovská cesta | 53.25 m²

NA PREDAJ | 2-izbový tehlový byt – Lieskovská cesta, Zvolen Ponúkame na predaj kompletne zreko

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

145,000 € 2723 €/m²

člen NARKS

Na predaj 4 izbový byt v centre mesta Lučenec

Reality Lučenec

4 izbový byt | Štvrt M. R. Štefánika | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný 4 izbový byt o výmere 77 m², ktorý sa nachádza na 7. po

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Lučenec

99,000 € 1416 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj budova na bývanie alebo podnikanie, Kalonda

Reality Kalonda

Objekt pre obchod | Železničná | 1,200 m²

Na predaj – budova s potenciálom bývania alebo podnikania | Kalonda (okr. Lučenec) Ponúkame na

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Kalonda

150,000 € 125 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Kalonda

Reality Kalonda

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Kalonda, situovaný na priestrann

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kalonda

95,000 € 594 €/m²

člen NARKS

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie

Reality Brezno

1 izbový byt | 39 m²

1-izbový byt v srdci Brezna – ideálna investícia aj štýlové bývanie Renata Beráková pod záštit

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

79,000 € 2026 €/m²

člen NARKS

Exkluzívny rodinný dom v centre Banskej Bystrice - lukratívna ponuka

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 268.53 m²

Výnimočná ponuka rodinného domu, ktorá sa na trhu v Banskej Bystrici objaví skutočne iba zriedk

Publikované: 21.09.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

499,000 € 2197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný pozemok v obci Lukavica, len 15min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Ovocný sad | Nezadaná | 981 m²

Broker Consulting a.s. Vám ponúka na predaj pozemok, vhodný na ovocný sad. Pozemok je o výmere

Publikované: 13.11.2023 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

23,000 € 23 €/m²

člen NARKS

Predaj apartmánu 42m2 v apartmánovom dome s výbornou polohou - Vyhne

Reality Vyhne

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán s parkovacím miestom a podielom na

Publikované: 12.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vyhne

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Na predaj slnečný pozemok v obci Veľká Lehota

Reality Veľká Lehota

Lúka, pasienok | 4,572 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj lúku o výmere 4572m2 vo Veľkej Lehote pri Novej Ba

Publikované: 22.04.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lehota

28,499 € 6 €/m²

člen NARKS

Na predaj kompletne zrekonštruovaný dom s okamžitým nasťahovaním v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Divín

124,900 € 1388 €/m²

člen NARKS

Na predaj Kanadský zrub s veľkým pozemkom Detvianska Huta, okres Detva

Reality Detvianska Huta

Rodinný dom | Nezadaná | 207.81 m²

Exkluzívna ponuka – Zrub v Detvianskej Hute Spoločnosť Broker Consulting ponúka na predaj výni

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Detvianska Huta

650,000 € 3128 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NOVÉ: Na predaj priestranný 4-izbový mezonet – Zvolen, Sídlisko Západ, ul. Ľudovíta Štúra

Reality Zvolen

Mezonet | 134 m²

***Ak hľadáte veľkometrážny byt s logickou dispozíciou, výťahom v bytovke a výbornou občianskou

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

EXTRA PONUKA: Stavebný pozemok vo Zvolene za najlepšiu cenu na trhu

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 885 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 885 m², nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite Sar

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

158,000 € 179 €/m²

člen NARKS

Dom s investičným potenciálom - pár krokov od kúpeľov Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | 430 m²

DOM S DUŠOU PÁR KROKOV OD KÚPEĽOV SLIAČ Predstavte si miesto, kde sa ráno prechádzate v tieni

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Sliač

349,000 € 812 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný 2-izbový apartmán s parkovacím miestom, Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový apartmán s celkovou plochou 69m², z toho úžit

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

166,900 € 3049 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Slnečný, zrekonštruovaný 1-izbový byt – Vlkanová | CENOVO BEZKONKURENČNÝ

Reality Vlkanová

1 izbový byt | 40 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite Vlkan

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Vlkanová

76,000 € 1900 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ 3 izbový slnečný byt na Podŕškoch, Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Pod Donátom | 69.96 m²

Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. vám exkluzívne ponúka na predaj k

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

134,999 € 1930 €/m²

člen NARKS

Na predaj zariadený apartmán vo vyhľadávanej lokalite - Vyhne

Reality Žiar nad Hronom

Apartmán | Nezadaná | 42 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj útulný apartmán o výmere 42 m², ktorý sa nachádza

Publikované: 13.08.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

89,900 € 2143 €/m²

člen NARKS

Ideálne bývanie - 3 izbový byt s terasou a garážovým parkovaním. Centrum mesta na dosah.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 91.5 m²

Matej Lipnický, Broker Consulting, a.s. ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt s komfortno

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 3814 €/m²

člen NARKS

Zrekonštruovaný 3 izbový byt na predaj Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Hutníkov | 74 m²

TOP CENA. TOP CENA. TOP CENA. Boris Kňažko ponúka NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REK

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

110,000 € 1486 €/m²

člen NARKS

Prenájom 2 izbový dom v obci Divín

Reality Divín

Rodinný dom | SNP | 90 m²

Realitná kancelária Broker Consulting vám ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný a plne z

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na prenájom Divín

645 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ štýlový, zrekonštruovaný 2- izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a vkusne zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii, nachádzajúci sa

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

183,500 € 3462 €/m²

člen NARKS

SUPER CENA. Na predaj 3 izbový byt so 4 lodgiami. Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 76 m²

SUPER CENA: 3-izbový byt so štyrmi lodžiami v centre Detvy – jedinečná ponuka. Broker Consulti

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Detva

119,900 € 1578 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1414)
Reality v Martine (769)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie