Polyfunkčný objekt | 683 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:
699,990 € 1025 €/m²
Rodinný dom | 772 m²
Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad
189,900 € 246 €/m²
4 izbový byt | 89 m²
Ponúkame veľký 4 izbový byt priamo v Kremnici o rozlohe 89m2 + pivnica. Všetky 4 izby sú neprie
120,000 € 1348 €/m²
Rodinný dom | 2,340 m²
TUreality, Vám ponúkajú na predaj jedinečný rodinný dom, ktorý spája komfort, bezpečie, energe
255,000 € 109 €/m²
Polyfunkčný objekt | 2,182 m²
V priamom srdci mesta Brezno na námestí G.Štefánika Vám TUreality ponúka výnimočnú investičnú p
Cena na vyžiadanie
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 341 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 6-izbový zrub s výhľadom na Štiavnické
Info v RK
Rodinný dom | SNP | 275 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom situovaný v rezid
649,000 € 2360 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Čertovica | 190 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj novostavbu horskej chaty situovanú vo
Info v RK
Rodinný dom | SNP | 173 m²
Slovakia Sotheby’s International Realty ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom situovaný v rezid
469,000 € 2711 €/m²
Rodinný dom | 800 m²
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj výnimočnú historickú vilu, ktorú nechal vybudov
Info v RK
2 izbový byt | 89 m²
EXKLUZÍVNA PONUKA: Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký 2izbov
162,500 € 1826 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom situovaný v jednej z príjemných a vyhľadávaných častí mesta Luče
75,000 € 833 €/m²
Prevádzkový areál | 900 m²
Na predaj obchodno-skladový areál v meste Lučenec s celkovou výmerou 3130 m². Areál sa nachádza
Cena dohodou
3 izbový byt | Andreja Kmeťa | 135 m²
Investičná príležitosť pre developerov a investorov, ktorí hľadajú reálne zhodnotenie kapitálu
198,000 € 1467 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 307 m²
Broker Consulting, a.s., Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre obce Vyhne, aktuálne využíva
379,000 € 1235 €/m²
Mobilné bunky a stánky | Nezadaná | 100 m²
Broker Consulting a.s., Vám ponúka na prenájom menší pozemok vo výbornej lokalite. Ideálny na u
350 €/mesiac 4 €/mesiac/m²
Garáž | Švermova | 20 m²
Ponúkame Vám exkluzívne iba u nás na predaj garáž v radovej výstavbe v centre Banskej Bystrice
22,000 € 1100 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 109.56 m²
Hľadáte miesto, kde si naozaj oddýchnete od každodenného zhonu? Kde vás ráno zobudí len pokoj,
155,000 € 1415 €/m²
3 izbový byt | J. Kráľa | 70 m²
Barbora Šišmiš Dubšíková pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný a
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Poľná | 250 m²
Matej Lipnický, BROKER CONSULTING a.s. ponúka exkluzívne na predaj 5-izbový rodinný dom s garáž
299,000 € 1236 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 57 m²
Ivan Špilda pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom priestranný 2 izbový byt v
690 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Partizánska | 450 m²
Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj historickú budovu s obchodnými prie
299,000 € 664 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Dom s potenciálom na viacero bytových jednotiek alebo firemné ubytovanie | Kremnica Boris Kňaž
205,000 € 586 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
Realitná kancelária Broker Consulting, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový
124,900 € 1388 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.