Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 do 17 000 m2 v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 2,000 m²

CTPark Banská Bystrica je ideálna voľba pre firmy, ktoré majú záujem o strategickú polohu, výbo

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt pri Europe SC – ulica Na Troskách – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Na Troskách | 700 m²

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta , v jeho lukratívnej časti, len 5 minút od nákupného ce

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

850,000 € 1214 €/m²

Prenájom kancelárske priestory na pešej zóne – Lazovná ulica – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Lazovná | 198 m²

Predmetne priestory sa nachádzajú v nadštandardne zrekonštruovanom meštianskom dome na Lazovnej

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom 3izbového mezonetového bytu na pešej zóne – Lazovná ulica – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Lazovná | 198 m²

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Exkluzívne prenájom kancelársky priestor 39 m2 pri Európe SC – ulica Na Troskách – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Na Troskách | 39.4 m²

Predmetne priestory sa nachádzajú v zrekonštruovanom meštianskom dome, v prístavbe realizovan

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

310 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE na predaj vidiecky dom Senohrad, okres Krupina

Reality Senohrad

Vidiecky dom | Nezadaná | 150 m²

Obec Senohrad leží v údolí riečky Litava v Krupinskej planine. Dnes má cca 750 domácich obyvate

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Domy na predaj Senohrad

89,000 € 593 €/m²

Exkluzívne na predaj administratívny objekt pri Europe SC – ulica Na Troskách – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Na Troskách | 700 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

850,000 € 1214 €/m²

Stavebný pozemok na výstavbu objektov občianskej vybavenosti, Radvaň – Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Sládkovičova | 15,721 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v mestskej časti Radvaň – Kráľová v dotyku s ulicou Sládko

Publikované: 28.04.2024 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250 €/m2 250 €/m2

EXKLUZÍVNA PONUKA | Stavebný pozemok s architektonickou štúdiou – Sliač, Rybáre

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Na dolinke | 830 m²

Predstavujeme vám výnimočný stavebný pozemok v jednej z najpokojnejších a najvyhľadávanejších č

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

260,000 € 313 €/m²

DIRECTREAL|Štýlový, nový 2-izbový byt k nasťahovaniu

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko I | 55 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame ešte neobývaný tzv. úplne nový dvojzbový byt k okamžitému n

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

75,000 € 1364 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Moderné bývanie: úplne nový 1-izbový byt

Reality Lučenec

1 izbový byt | Rúbanisko II | 38 m²

Directreal MM - Úplne nový, ešte neobývaný jednoizbový byt v Lučenci po kompletnej rekonštrukc

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

64,000 € 1684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK V OBCI ŠUMIAC - POD KRÁĽOVOU HOĽOU

Reality Šumiac

Rekreačný pozemok | 2,462 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok v obci Šumiac. Celková výmera parcely je 2462 m2 a má

Publikované: 23.06.2023 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Šumiac

24,000 € 10 €/m²

PREDAJ Chata s jazerom a pozemkami 121 000 m2

Reality Polomka

Chalupa, rekreačný domček | Muránska Planina | 120 m²

BIBI reality s.r.o. Vám ponúka na predaj peknú veľkú chatu s vlastými jazerami a obrovskými poz

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Polomka

975,000 € 8125 €/m²

PREDAJ lesný pozemok, Chotár, Nová Baňa, 10 842 m2

Reality Nová Baňa

Lesná pôda | Chotár | 10,842 m²

BIBI reality s.r.o. Vám Ponúka na predaj lesný pozemok v obci Nová Baňa, časť Chotár, okres Žar

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

33,500 € 3 €/m²

Kompletne vybavený byt za 480 € s energiami aj internetom – Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 30 m²

Potrebujete bývanie s výbornou dostupnosťou na Majerskej ceste, odkiaľ máte železničnú stanicu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

480 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Medený Hámor: Štýlový 2-izbový byt

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 0 m²

Hľadáte moderné dlhodobé bývanie v tichej lokalite Medený Hámor s výbornou dostupnosťou do cent

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Prenájom kompletne zariadeného 2-izbového bytu na Bakossovej, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Medený Hámor | 65 m²

Hľadáte dlhodobý prenájom v centre Banskej Bystrice, kde máte obchody a obľúbené kaviarne doslo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na Predaj, Rodinný dom 270 m2 v lukratívnej časti Banskej Bystrice – Tichá ulica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Tichá | 270 m²

EXKLUZÍVNE | Veľký viacgeneračný rodinný dom v lukratívnej časti Banskej Bystrice – Tichá ulica

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

340,000 € 1259 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok s oblúkovou halou

Reality Vlkanová

Komerčná zóna | 2,118 m²

Pozemok na predaj cez REALITY MARKET s.r.o. ktorý sa nachádza v priemyselnej zóne, kde je možná

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Vlkanová

390,000 € 184 €/m²

NA PRENÁJOM 2izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 45 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na prenájom krásny, slnečný a mo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

PREDAJ Garáž vo Zvolene, ul. Hať Podharajch

Reality Zvolen

Garáž | 18 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj murovanú garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

22,900 € 1272 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou v Hornej Vsi

Reality Horná Ves

3 izbový byt | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcií v slušnej lokalite obci Horná Ves n

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Horná Ves

135,000 € 1875 €/m²

SUPER CENA ! TUreality ponúka na predaj dom s pozemkom 772 m2 v obľúbenej tichej lokalite za príjemnú cenu – Jasenie

Reality Brezno

Rodinný dom | 772 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

189,900 € 246 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba - Polyfunkčný dom, 683m2, Centrum, Brezno

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | 683 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 31.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Brezno

699,990 € 1025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (769)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie