Prenájom polyfunkčná budova, penzión, objekt Braväcovo

Reality Braväcovo

Polyfunkčný objekt | Braväcovo 153 | 583 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom na Nám. M. R. Štefánika 48, v zastúpení D

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Braväcovo

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre konkrétneho klienta s hotovosťou rodinný dom - Predajná, Lopej, Podbrezová, Valaská.

Reality Podbrezová

Rodinný dom | 100 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na kúpa Podbrezová

165,000 € 1650 €/m²

VALASKÁ - Hľadám pre konkrétneho klienta 3i byt v pôvodnom stave alebo po rekonštrukcii vo Valaskej okr. Brezno.

Reality Valaská

3 izbový byt | 60 m²

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na kúpa Valaská

Cena dohodou

JEDINEČNÁ PONUKA! NÁDHERNÁ CHALUPA /RD/ VKUSNE ZARIADENÁ V RETRO ŠTÝLE SO STAROŽITNÝM NÁBYTKOM S PRVKAMI MODERNY KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÁ

Reality Čierny Balog

Vidiecky dom | Dobroč | 70 m²

JEDINEČNÁ PONUKA! V TICHEJ BOČNEJ ULICI KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÁ CHATA ZARIADENÁ KRÁSNYM STARO

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

149,900 € 2141 €/m²

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám exkluzívne ponúka na

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

160,171 € 2299 €/m²

MAXIMÁLNE SÚKROMIE S JAZEROM, S ÚŽASNÝMI VÝHĽADMI NA KRÁĽOVU HOĽU,MURÁNSKU PLANINU A SLOVENSKÉ RUDOHORIE- VELIKÁNSKY SLNEČNÝ POZEMOK

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 1,764 m²

Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová tel.: 0907/666 687 Vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

89,500 € 51 €/m²

NOVUČIČKÁ VOŇAVÁ REKREAČNÁ CHATA - DREVENICA V TICHEJ SLEPEJ ULICI HOREHRONIE ZÁVADKA N/HRONOM

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 85 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná relitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

219,000 € 2576 €/m²

PREDAJ: parcely v Lome nad Rimavicou 37053m2

Reality Lom nad Rimavicou

Rekreačný pozemok | 37,053 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s r. o. s prevádzkou v Brezne vo výhradnom zastúpení po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Lom nad Rimavicou

Cena dohodou

Pozemok Nemecká 280 m2, voda s vodomerom na pozemku,

Reality Nemecká

Pozemok pre rodinné domy | Zámostského | 280 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nemecká

Cena dohodou

AKTUALIZÁCIA CENY! VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁHRADA, TRI GARÁŽE, PRI PLYTKOM POTOČIKU

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 200 m²

VÝHODNÁ INVESTÍCIA: ZAUJÍMAVÁ NEHNUTEĽNOSŤ VHODNÁ NA MNOHO VYUŽITÍ!! KRÁSNA ROVINATÁ SLNEČNÁ ZÁ

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

79,900 € 400 €/m²

Moderný komfort v srdci tradície: Zrekonštruovaná drevenica s výhľadom na Kráľovu hoľu

Reality Polomka

Rodinný dom | 196 m²

Hľadáte únik z mesta, kde sa ráno budíte s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier, no nechcete sa

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Polomka

224,000 € 1143 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENIE CENY- PREDAJ: 2i apartmán 57,57m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

2 izbový byt | 57.57 m²

● ZNÍŽENIE CENY ● Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE reali

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

119,118 € 2069 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA - PREDAJ: 3i apartmán 69,67m2 pod lyž.vlekom Čierny Balog

Reality Čierny Balog

3 izbový byt | 69.67 m²

■ ZNÍŽENÁ CENA ■ Hľadáte miesto na relax, víkend, či príjemnú lyžovačku? PEKNÉ BÝVANIE realit

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

144,154 € 2069 €/m²

NA PREDAJ: Drevenička v Závadke nad Hronom

Reality Závadka nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 230 m²

IBA U NÁS! Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení P

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Závadka nad Hronom

255,000 € 1109 €/m²

PREDAJ: 4i byt v novostavbe 10min od Brezna /78,64m2/

Reality Čierny Balog

4 izbový byt | 78.64 m²

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Čierny Balog

180,793 € 2299 €/m²

Na predaj 2 izbový, zrekonštruovaný byt s balkónom vo Valaskej

Reality Valaská

2 izbový byt | Trieda dukel.hrdinov | 52 m²

Pekné bývanie realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj tento útulný a s

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Valaská

82,600 € 1588 €/m²

Exkluzívna ponuka slnečného bytu v Hnúšti

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 70.96 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Moniky Kováčovej - 0902250853 Vám po

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

46,800 € 660 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt vo Valaskej,rekonštrukcia,zariadený

Reality Valaská

2 izbový byt | Hronská | 56 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka do trvalého prenájmu byt vo Valaskej. Byt sa nachádza

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Valaská

450 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Ponúknite na predaj 4 izbový byt v Brezne aj v pôvodnom stave

Reality Brezno

4 izbový byt | 104 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária hľadá na predaj pre konkrétneho klienta 4 izbový byt v Brezne

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Na predaj stavebný,rovinatý a slnečný pozemok Brezno-Mazorníkovo

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Cesta osloboditeľov | 1,180 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka na predaj v okresnom meste Brezno časti Mazorníkovo st

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

75 €/m2 75 €/m2

Prenájom kancelárie v centre Brezna

Reality Brezno

Administratívny objekt | M.R.Štefánika | 26 m²

Pekné bývanie rk ponúka na prenájom volné priestory kancelárie v úplnom centre Brezna na 1 posc

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj veľkometrážneho apartmánu 125 m2 vo vilovom dome

Reality Banská Bystrica

Apartmán | 124 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny veľkometrážny apartmán v tichej vilovej časti Banskej Bystrice,

Publikované: 07.12.2022 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 1007 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Pri Hrone Banská Bystrica - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Cesta K Smrečine | 40 m²

Máme už SKOLAUDOVANÉ !! Priamy predaj. Ponúkaný 2 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 3748 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Upresniť hľadanie