Predaj veľkometrážneho apartmánu 125 m2 vo vilovom dome

Reality Banská Bystrica

Apartmán | 124 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny veľkometrážny apartmán v tichej vilovej časti Banskej Bystrice,

Publikované: 07.12.2022 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 1007 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Pri Hrone Banská Bystrica - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Cesta K Smrečine | 40 m²

Máme už SKOLAUDOVANÉ !! Priamy predaj. Ponúkaný 2 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 3748 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone - SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Cesta K Smrečine | 37 m²

Ponúkaný 1 izbový apartmán sa nachádza na 2. NP o výmere 34 m2, ktorého súčasťou je pivničná ko

Publikované: 13.12.2022 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,900 € 2791 €/m²

Investičný developerský projekt pre 8 bytov a 1 NP - Rodinná vila s veľkým pozemkom 2330m2 k rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Sládkovičova | 630 m²

Ponúkame na predaj vilový rodinný dom - vilu Liseckého na Sládkovičovej ulici v Radvani v Bansk

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

690,000 € 1095 €/m²

Predaj bytov a apartmánov v projekte Pri Hrone -SKOLAUDOVANÉ ! Priamy predaj.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Cesta K Smrečine | 59.7 m²

Ponúkaný 3 izbový apartmán sa nachádza na 1. NP o výmere spolu cca 68,53 m2, ktorého súčasťou j

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 3019 €/m²

Rodinná vila s veľkým pozemkom 2.332m2 na predaj - možná rekonštrukcia projekt na 8 bytov a 1 nebytový priestor

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Stredná | 480 m²

Publikované: 06.06.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

690,000 € 1438 €/m²

Na predaj nebytové/obchodné/kancelárske priestory v centre mesta

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Horná Strieborná | 73 m²

Ponúkame na predaj dva nebytové priestory na prízemí bytového domu na ulici Horná Strieborná na

Publikované: 16.08.2023 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

129,000 € 1767 €/m²

Predáme skladový pivničný priestor 28m2 - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Rudlovská cesta | 28.5 m²

Predáme nebytový priestor - sklad o výmere 28,50 m2 v suteréne na 1.PP bytového domu na Rudlovs

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 10.02.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

14,900 € 523 €/m²

Predaj nadštandardného veľkometrážneho bytu vo vilovom dome v Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Timravy | 148 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny byt v tichej vilovej časti Banskej Bystrice, bývala Churchil

Publikované: 09.12.2021 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

440,000 € 2973 €/m²

Veľkorysý stavebný pozemok na Vršackej ulici (Fončorda)

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,426 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemo

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

400 €/m2 400 €/m2

Nestor Capital-Slnečnica Sliač-stavebný pozemok na rodinný dom 653 m²

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 653 m²

V rezidenčnej lokalite Slnečnica – Sliač ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 653 m², k

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Sliač

185,000 € 283 €/m²

Nestor Capital-Pozemok so základovou doskou a projektom domu – možnosť dokončenia na kľúč

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájnická | 528 m²

Predstavte si miesto, kde už máte hotový základ pre váš budúci domov – doslova aj obrazne. V no

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Pozemky na predaj Sliač

220,000 € 417 €/m²

Reality Sliač

Rodinný dom | Hájnická | 110 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj Sliač

220,000 € 2000 €/m²

3i rodinný dom v obci Hodruša - Hámre

Reality Žarnovica

Rodinný dom | 104 m²

IMG real ponúka na predaj 3i rodinný dom v obci Hodruša - Hámre (Žarnovica) Ponúkame Vám te

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

59,999 € 577 €/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 93 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 3 izbový byt v D

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Detva

650 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3- izbový nebytový priestor na Námestí SNP (centrum)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie SNP | 68.93 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor priamo na Námestí SNP v Banskej Bystrici. Priestor je na L

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

167,000 € 2423 €/m²

Na prenájom kancelárske priestory BB - Námestie

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), ponúka na prenájom kancelárske priestory v celkovej

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

280 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj 4 apartámny v obci Donovaly

Reality Donovaly

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

4 Apartmány NA PREDAJ V CENTRE Obce Donovaly Hľadáte investičné apartmány a jedným z Vašich k

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

428,000 € 2893 €/m²

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 m2 do 20 000 m2 v Banskej Bystrici,

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 2,000 m²

Ponúkame na prenájom výrobno skladovú halu v Banskej Bystrici, ktorá ponúka strategickú polohu

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov od 2 000 m2 do 12 500 m2 Vo Zvolene

Reality Zvolen

Skladový objekt | 2,000 m²

Prenájom moderných skladových priestorov, bude sa zariadovať technologiou, kancelárskymi priest

Publikované: 04.07.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

Cena dohodou

Prenájom výrobno skladových priestorov 1 440 m2 vo Vlkanovej

Reality Vlkanová

Skladový objekt | 1,400 m²

Ponúkame na prenájom samostatnú skladovú halu, ktorá sa nachádza medzi Zvolenom a Banskou Bystr

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 04.05.2026