Predaj pozemku v Hodruši-Hámroch

Reality Hodruša-Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

45,000 € 54 €/m²

Na predaj, stavebný pozemok, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Kutnohorská | 279 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - dom sa nachádza priamo v hist

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

89,000 € 319 €/m²

Rodinný dom vhodný na celoročné bývanie aj na rekreáciu

Reality Cinobaňa

Rodinný dom | 35 m²

Premium Living Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite, časť Maša

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Cinobaňa

27,000 € 771 €/m²

Predaj pozemku v Malej Lehote- Znížená cena

Reality Malá Lehota

Rekreačný pozemok | 4,366 m²

Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o veľkosti 4 366 m2 v obci Malá Lehota

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

29,000 € 7 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinný dom so slnečným pozemkom - Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame na predaj prízemný rodinný dom v tichej časti obce Kosihy nad Ipľom. Dom bol postavený

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kosihy nad Ipľom

57,500 € 548 €/m²

Predaj, chata Malá Lehota

Reality Malá Lehota

Chata, drevenica, zrub | 78 m²

Ponúkame na predaj vkusne a štýlovo zrekonštruovanú poschodovú rekreačnú chatu v tichej čati ob

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

76,900 € 986 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom v obci Balog nad Ipľom

Reality Balog nad Ipľom

Rodinný dom | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v pôvodnom stave v obci Balog nad Ipľom (okres

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Balog nad Ipľom

49,900 € 312 €/m²

2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Pozemok pre RD / stavebné povolenie / uprostred Fončordy

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 581 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok pre rodinný dom v Banskej Bystrici na Fončor

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250,000 € 430 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Klimatizované kancelárie/119 m2/parkovanie/širšie centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 119 m²

Ponúkam na prenájom kancelárske priestory v nádhernej reprezentatívnej budove na ulici J. Kráľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,630 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Veľký 1i byt s potenciálom úpravy na 2i 48,3 m² , M. Rázusa - BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | M. Rázusa | 48.3 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt s možnosťou prerobeni

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom v slušnej obci s veľkorysým pozemkom (4134 m2) - Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dobový, zachovalý a udržiavaný rodinný dom z roku 1940 v mode

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kosihy nad Ipľom

85,000 € 1063 €/m²

Chalúpka pre pamätníkov z čias starých rodičov- Seľany

Reality Seľany

Chalupa, rekreačný domček | 68 m²

Hľadáte kúsok histórie v tomto modernom svete? Hľadáte chalúpku, ktorá Vám pripomenie Vaše práz

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Seľany

20,900 € 307 €/m²

Prenájom 2 izbového bytu s malou lóogiou,

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s malou lóogiou na sídlisku Zlatý potok. Byt prešiel čía

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o výmere 69,56 m² - BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 69.56 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt typu VNKS o vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

169,000 € 2430 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PREDAJ, moderná polyfunkčná budova v centre Zvolena REZERVOVANÉ!!!

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | J. Kozačeka | 525 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Moderná polyfunkčná budova v srdci mesta Zvolen Predstavujeme vám jedinečn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

799,990 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dve Rekreačné chaty - Sebechleby, Stará Hora

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | 204 m²

Realitná kancleária HQ Business Vám ponúkame na predaj dve štýlové chatky v obci Sebechleby (St

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

176,000 € 863 €/m²

Predaj 4,5 i bytu uprostred centra BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | J. Cikkera | 126 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov, ponúkam pre Vás na predaj jedinečný 4,5-izbový byt, ktorý sp

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V KOPERNICI S INVESTIČNÝM PRILAHLÝM POZEMKOM

Reality Kopernica

Rodinný dom | 150 m²

Klára Holicová - Reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Kopernica Rodinný dom

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kopernica

Cena na vyžiadanie

Kompletne zrekonštruovaný zariadený rodinný dom v srdci Kremnice – výnimočná poloha pri Štefánikovom námestí

Reality Kremnica

Rodinný dom | Angyalova | 150 m²

Klára Holicová - Reality s.r.o. ponúka na predaj priestranný rodinný dom po kompletnej rekonštr

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

259,000 € 1727 €/m²

ZÁHRADA S MOŽNOSŤOU VÝSTAVBY REKREAČNEJ CHATKY – HORNÁ VES (KREMNICA)

Reality Horná Ves

Záhrada | 300 m²

Klára Holicová – Reality s.r.o. ponúka na predaj oplotený pozemok o výmere 300 m² nachádzajúci

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horná Ves

9,900 € 33 €/m²

Idylická chata na Donovaloch na PREDAJ

Reality Donovaly

Chata, drevenica, zrub | 100 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom chaty v obľúbenej lokalite Donovaly,

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

235,000 € 2350 €/m²

NA PREDAJ – KOMFORTNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU A TERASOU V OBCI OŽĎANY

Reality Ožďany

Rodinný dom | 149 m²

Hľadáte miesto, ktoré v sebe spája komfort mestského bývania s pokojom vidieka? Potom práve ten

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ožďany

174,990 € 1174 €/m²

Dva rodinné domy na veľkom pozemku v srdci prírody – Držkovce, okres Revúca | 1 911 m² možností

Reality Držkovce

Rodinný dom | 323 m²

Hľadáte pokoj, priestor a prírodu ? V obci Držkovce, okres Revúca, vám ponúkame dva rodinné dom

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Držkovce

88,990 € 276 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23063)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie