2-izbový byt v pokojnej lokalite blízko centra mesta Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | Kozmonautov | 52 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 52 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí bytového domu be

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

89,500 € 1721 €/m²

PREDANÉ - POZEMOK V CENTRE BREZNA – INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Brezno | 773 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 773 m² nachádzajúci sa priamo v centre mesta Br

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

Cena dohodou

REZERVOVANÝ!!! Udržiavaný rodinný dom/chalupa v obci Michalová

Reality Michalová

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom – chalupu v obci Michalová, vhodnú na

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Michalová

139,900 € 933 €/m²

Dom s potenciálom pre bývanie aj podnikanie - Horehronie

Reality Polomka

Rodinný dom | Polomka | 300 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom v podhorskej dedinke Polomka - Nízke Tatry, okres Brez

Publikované: 13.03.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Polomka

179,000 € 663 €/m²

Na predaj 2i apartmán v Bystrej - výborná rekreačná lokalita pod Chopkom

Reality Bystrá

Apartmán | Bystrá | 50 m²

Ponúkame na predaj útulný apartmán nachádzajúci sa v stráženom apartmánovom dome v obľúbenej re

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

177,000 € 3540 €/m²

HORSKÝ APARTMÁN: PRÉMIOVÁ KVALITA V TOP LOKALITE NA BYSTREJ

Reality Bystrá

2 izbový byt | Bystrá 111 | 59.27 m²

Apartmány Mlyn sú postavené v Bystrianskej doline, jednom z najkrajších miest Slovenska. V bezp

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

215,000 € 3627 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom/chalúpka v Brezne na predaj – atmosféra s pôvodnými prvkami

Reality Brezno

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte bývanie s atmosférou minulosti, kde sa spája história s pohodlím súčasnosti? Tento takm

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

35,000 € 390 €/m²

Chalupa/drevenica na predaj - Braväcovo - Nízke Tatry

Reality Braväcovo

Rodinný dom | 130 m²

breznoreality.sk realitná kancelária Vám ponúka na predaj drevenicu v malebnom Braväcove - ideá

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

59,000 € 522 €/m²

Stavebný pozemok 650 m2 na predaj - Brezno - Mazorník s krásnym výhľadom na Nízke Tatry

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | 650 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v obľúbenej lokalite Brezno – Mazorník. Pozemok

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

71,900 € 111 €/m²

Pozemok v blízkosti lyžiarskeho strediska - Čierny Balog

Reality Čierny Balog

Pozemok pre rodinné domy | Partizánska | 2,557 m²

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný pozemok s celkovou rozlohou 2557 m² v obľúbenej lokalit

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Čierny Balog

60 €/m2 60 €/m2

Stavebný pozemok so súpisným číslom (pôvodný dom) - Zadné Halny

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | Vagnárska | 368 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s celkovou výmerou 368 metrov štvorcových v pokojnej lokali

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

22,000 € 60 €/m²

Pozemok na predaj - záhradkárská časť - Brezno - Zadné Halny

Reality Brezno

Záhrada | 375 m²

Hľadáte miesto pre váš dokonalý oddych, záhradkárčenie alebo víkendový relax s rodinou? Ponúkam

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

13,800 € 37 €/m²

Pozemok na predaj - Mazorník - Brezno

Reality Brezno

Pozemok pre rodinné domy | Mazorník | 960 m²

Na predaj pozemok o výmere 960 m2 v meste Brezno – časť Mazorníkovo, situovaný v zastavanej lok

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

40 €/m2 40 €/m2

Dom na predaj – znížená cena - Polomka, Horehronie

Reality Polomka

Rodinný dom | 180 m²

Na predaj ponúkame rodinný dom v pôvodnom stave, postavený v 60. rokoch na pozemku o výmere 811

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Polomka

72,000 € 400 €/m²

Rodinný dom na predaj - Predné Halny - Brezno

Reality Brezno

Rodinný dom | 160 m²

Nachádza sa na rovinatom pozemku o výmere 719 m2 v meste Brezno - časť Predné Halny, ul. Jarmoč

Publikované: 05.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brezno

79,000 € 619 €/m²

Chalupa v Nízkych Tatrách na predaj - okr. Brezno

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | Horná Lehota | 107 m²

Ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný rekreačný dom v malebnej obci Horná Lehota, situova

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

124,000 € 1159 €/m²

Priestranný 4 izbový byt s balkónom a loggiou blízko centra Brezna

Reality Brezno

4 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Brezn

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

123,900 € 1441 €/m²

Pozemok 607 m² so sieťami a drevenicou, Braväcovo

Reality Braväcovo

Pozemok pre rodinné domy | 607 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš projekt na Horehroní? Breznoreality.sk vám ponúka slnečný pozemo

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Braväcovo

59,000 € 97 €/m²

Zariadený 2i byt - Horehronie - Pohorelská Maša

Reality Pohorelá

2 izbový byt | Pohorelská Maša | 60 m²

Ponúkame na predaj krásny dvojizbový byt situovaný v podhorskej Horehronskej dedinke Pohorelská

Publikované: 08.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Pohorelá

67,000 € 1317 €/m²

Bývalé pohostinstvo - ZNÍŽENÁ CENA - Polomka

Reality Polomka

Rodinný dom | SNP | 350 m²

Ponúkame Vám na predaj dom/objekt - bývalé pohostinstvo v Horehronskej dedinke Polomka - Nízke

Publikované: 27.09.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Polomka

49,900 € 169 €/m²

1i byt na prenájom s krásnym výhľadom - novostavba Kasárne - Brezno

Reality Brezno

1 izbový byt | Kasárne | 34 m²

Ponúkame na prenájom 1KK byt s krásnym výhľadom v novostavbe bytového domu - projekt bytových d

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

490 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Krásne zrenovovaná chalupa/dom - Horehronie

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | Hronská | 170 m²

Ponúkame na predaj krásne zrenovovaný rodinný dom/chalupu v tichej časti obce Závadka nad Hrono

Publikované: 07.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

149,900 € 994 €/m²

Reality Bystrá

2 izbový byt | Tále | 50 m²

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bystrá

177,000 € 3878 €/m²

Rodinný dom - Beňuš - okr. Brezno

Reality Beňuš

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj priestranný pozemok s rozlohou 1384 m² so starším domom v pôvodnom stave, id

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beňuš

45,000 € 375 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Upresniť hľadanie