Rodinný dom s mega miestnosťou (bar, krb, posedenie), Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 629 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom pre rodinu alebo aj na krátkodobý prenájom v obci Pohorelá (okre

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

106,000 € 169 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v obci Rákoš, okr. Revúca

Reality Rákoš

Vidiecky dom | 60 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom v obci Rákoš, okres Revúca. Obec leží v juhovýchodnej

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Rákoš

25,000 € 417 €/m²

Garáž na predaj, Tulská, nad Kucbelom, Fončorda, BB

Reality Banská Bystrica

Garáž | Tulská | 18 m²

Predám garáž v Banskej Bystrici na Fončorde. Lokalita: Tulská ulica (nad Kucbelom). K dispozíc

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

22,200 € 1233 €/m²

NA PREDAJ, Rodinný dom so zimnou záhradou v Lučenci blízko parku a centra

Reality Lučenec

Rodinný dom | 294 m²

Na predaj v okresnom meste Lučenec, v blízkosti parku, centrum do pár minút, tehlový poschodový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

297,000 € 1010 €/m²

Na predaj rodinný dom s gangom

Reality Tisovec

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj rodinný dom v obci Tisovec - časť Rimavská Píla, s gangom, s pozemkom 1006 m2. V dome

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tisovec

36,900 € 461 €/m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom za 55 000 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 240 m²

Na predaj v Mihálygerge, od Lučenca 20 min., dvojposchodový rodinný dom plus podkrovie na pozem

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

55,000 € 229 €/m²

NA PREDAJ dvojposchodový rodinný dom s výhľadom na termálne kúpalisko DOLNÁ STREHOVÁ

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 188 m²

Na predaj dvojposchodový rodinný dom s jazierkom a s vírivkou blízko termálneho kúpaliska Dolná

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

289,000 € 1537 €/m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848m2

Reality Fiľakovo

Rodinný dom | 120 m²

Na predaj rodinný dom v Somosköújfalu na pozemku 1 848 m2 za 42 000 eur. Dom má 3 izby, vstupnú

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Fiľakovo

42,000 € 350 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok za 18 000 eur 1 712 m2

Reality Lučenec

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,712 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 1 712 m2 (9x190) ce

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

18,000 € 11 €/m²

Na predaj rodinný dom za 43 500 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v Litke s pekným pozemkom a výhľadom na lúky za 43 500 €. V dome

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

43,500 € 435 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom s pozemkom 603 m2

Reality Lučenec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj rodinný dom na pozemku 603 m2. Cena 44 000 eur. Dom je celý podpivničený a má aj gará

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

44,000 € 440 €/m²

NA PREDAJ rodinný dom za 33 600 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 90 m²

Na predaj rodinný dom za 33 600 eur s pozemkom 1 609 m2. Po vstupe do domu je chodba, kuchyňa,

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

33,600 € 373 €/m²

NA PREDAJ stavby s pozemkom 16073 m2, 28 eur/m2, v Lučenci

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 16,073 m²

Na predaj pozemky 16 073 m2 so stavbami, bývalé železničné depo, s koľajiskami, pri železničnej

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28 € 0 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt 81 m2 s balkónom

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 80.82 m²

Na predaj 3 izbový byt 81 m2 v pôvodnom stave na ulici Hviezdoslava. K bytu je balkón a pivnica

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

67,000 € 829 €/m²

Na prenájom rodinný dom 450 eur

Reality Lučenec

Rodinný dom | 80 m²

Na prenájom rodinný dom s pozemkom 922 m2 za 450 eur / 1 mesiac, plus energie podľa spotreby cc

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Lučenec

450 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

NA PREDAJ pozemok 3802 m2 pre rodinný dom alebo chalupu

Reality Jelšovec

Pozemok pre rodinné domy | 3,802 m²

Na predaj pozemok vhodný pre výstavbu rodinného domu. Pozemok 3 802 m2 je celý oplotený. Elektr

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Jelšovec

60,000 € 16 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok 3 420 m2 za 28 000 eur

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 3,420 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Ipolytarnóc, 12 km od Lučenca. Pozemok má 3 420 m2 (18 m šírk

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

28,000 € 8 €/m²

DVOJPODLAŽNÁ CHATA(108M2) V ŠTÝLOVOM ŠTANDARDE - MALEBNÁ LOKALITA HORNÉ HÁMRE - KOSTIVRCH

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | Kostivrch | 108 m²

Po úspešne zrealizovaných troch etapách výstavby rekreačných chát Vám ponúkame možnosť objednať

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

195,000 € 1806 €/m²

KOSTIVRCH - NÁDHERNÉ STAVEBNÉ POZEMKY NA DOMY A CHATY(2 x 758m2) V MALEBNOM PROSTREDÍ

Reality Horné Hámre

Rekreačný pozemok | Kostivrch | 758 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky na výstavbu rodiných domov alebo chát v malebnom prostredí

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

49,000 € 65 €/m²

REKREAČNÉ CHATY (116M2) V ŠTANDARDE S KUCHYŇOU - V NÁDHERNEJ LOKALITE LYŽIARSKEHO STREDISKA MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 116 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj výstavbu 4-izbových rekreačných chát s dvoma kúpeľňami na kľúč v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

210,000 € 1810 €/m²

Predaj 2 izbového zrekonštruovaného zariadeného tehlového bytu, Dolná Lehota, na krok od Krpáčova

Reality Dolná Lehota

2 izbový byt | 84 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v obci Dolná Lehota, v prostredí s

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Dolná Lehota

79,000 € 940 €/m²

Prenájom priestorov na 1. poschodí Dom Módy na Nám. gen. M. R. Štefánika v Brezne

Reality Brezno

Polyfunkčný objekt | Námestie generála Štefánika | 120 m²

Brezňanom a Horehroncom netreba Dom módy zvlášť predstavovať. Nachádza sa na rohu námestia a

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom 3 izbového zrekonštruovaného zariadeného bytu 74,81 m2 ŠLN Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | Ladislava Novomeského | 74 m²

Prenájom 3-izbového kvalitne zrekonštruovaného zariadeného bytu s výmerou 74,81 m2 na ŠLN v Bre

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Brezno

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárie, 22,6m2 Brezno

Reality Brezno

Administratívny objekt | Staničná | 22 m²

Prenájom kancelárie v podkroví v meste Brezne. Ide o kanceláriu na druhom poschodí v adminis

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Brezno

154 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie