Rodinný dom | 115 m²
Predaj tradičného dedinského domu z roku 1925, postaveného z klasických materiálov ako je tehla
115,000 € 1000 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Predaj prízemného rodinného domu vhodného na trvalé bývanie prípadne na chalupu, v obci Pohrons
89,000 € 742 €/m²
Garáž | Hronská | 18 m²
Predaj prefabríkovanej garáže s plechovými vrátami, veľkosť 18 m2 na ulici Hronská vo Valaskej.
13,000 € 722 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Hľadáte zrekonštruovaný 3 izbový byt na Horehroní? Tu je alternatíva. 3 izbový byt s terasou
90,000 € 1154 €/m²
Výrobný objekt | 715 m²
Prenájom haly vhodnej na prevádzky, ako sú stavebniny alebo drevovýroba. V objekte je zavedená
500 €/mesiac 1 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 197 m²
Predaj domu, ktorý je vhodný na trvalé bývanie či chalupu , umiestnený je v zastavanej časti ob
45,000 € 188 €/m²
Rodinný dom | 78 m²
Predaj priestraného dvojpodlažného rodinný dom v Hornej Lehote. Kde zažijete komfort mesta v ob
90,000 € 1729 €/m²
3 izbový byt | Sitnianska | 62 m²
Prenájom 3-izbového bytu typu MNKS na ulici Sitnianska na sídlisku Sásová v Banská Bystrica. B
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²
Na prenájom dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici
50 €/deň 0 €/deň/m²
2 izbový byt | 65 m²
Byt je vhodný pre 1, maximálne 2 dospelé pracujúce osoby. Nachádza sa v rodinnom dome s vlastný
550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Sekurisova | 200 m²
Na predaj dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej lokalite na Sekurisovej ulici v
306,000 € 1530 €/m²
Priestor pre sklad | Štiavnička | 107 m²
Na predaj nebytový priestor o celkovej výmere 107 m² na Štiavničke v Podbrezovej. Nachádza sa
69,000 € 645 €/m²
1 izbový byt | štvrť Kasárne | 38 m²
Nadštandardne zariadený 1 izbový byt, s balkónom a parkovacím miestom v novostavbe, na Kasárňac
500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Garáž | Ladislava Novomeského | 18 m²
Prenájom garáže s elektrickými vrátami a elektrinou 220, ktorá sa nachádza na ŠLN v Brezne. Vo
100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Filipovo | 176 m²
Predaj rodinného domu vhodného na trvalé bývanie alebo na chalupu pre niekoho kto hľadá pokojnú
165,000 € 938 €/m²
2 izbový byt | Vidiná | 57 m²
Hľadáte byt bez ďaľších nákladov k okamžitému nasťahovaniu? Ponúkame Vám novopostavený,nízkonák
96,000 € 1684 €/m²
Rodinný dom | Horná ružová | 200 m²
Realitná kancelária Domov snov ponúka exkluzívne na predaj krásny a vysoko kvalitný dvojpodlažn
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | 1,326 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok o výmere 1 326 m² v ob
130,000 € 98 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Michal Hulík Vám exkluzívne ponúka na predaj menší rodinný domček v pôvodnom stave na lukratívn
130,000 € 1300 €/m²
Obchodné priestory | Svitavská | 85 m²
Ponúkame Vám na prenájom objekt pre obchod Žiar nad Hronom, Svitavská ulica. Stav objektu: čia
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 18,156 m²
Realitná kancelária Olins ponúka na predaj rozsiahli rovinatý pozemok v oplotenom súkromnom are
900,000 € 50 €/m²
Rodinný dom | Závadka nad Hronom | 180 m²
Nachádza sa v pokojnej časti obce Závadka nad Hronom, okr. Brezno, v blízkom kontakte s voľnou
44,000 € 244 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 473 m²
Chcete si postaviť vysnívanú chalupu alebo rekreačný dom v lone tatranskej prírody? Ponúkame V
250 €/m2 250 €/m2
Pozemok pre rodinné domy | 1,384 m²
breznoreality.sk Realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok so starším domom v obci Beňuš
45,000 € 33 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.