3-izbový pražský byt pri Novej nemocnici, Ipeľská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ipeľská | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový byt pražského typu na Ipeľskej ulici na sídlisku Terasa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

214,900 € 3907 €/m²

Top
Top

CreeX Reality - Priestranný, zariadený, svetlý 3-i byt s bezproblémovým parkovaním - Cottbuská - KVP Košice

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Cottbuská | 81 m²

CreeX Reality a Ing. Matúš Jarný vo výhradnom zastúpení ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

214,900 € 2653 €/m²

Top
Top

3 izbový byt, Košice I - Sever, ul. Hlinkova

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Hlinkova | 64.5 m²

Ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt, Košice I - Sever, 64,50 m2, 2.p., balkón, výťah. Byt j

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 3488 €/m²

Top
Top

3 izbový byt s výhľadom a veľkým šatníkom

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

Top
Top

3+kk byt – WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Nezadaná | 67.45 m²

WatsoNova Košice – moderné mestské bývanie s víziou WatsoNova je nový rezidenčný projekt v cen

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

330,900 € 4906 €/m²

Top
Top

3i, OV, 67m2, loggia, Terasa, Obrody, nová rekonštrukcia

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulica Obrody | 67 m²

Spoločnosť Impulz Real a Lucia Talianová vám predstavujú mimoriadne obľúbenú ponuku bývania, kt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

255,000 € 3806 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TOP CENA - ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZBOVÝ BYT BEZ INVESTÍCII

Reality Košice-Šaca

3 izbový byt | - | 63 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám exkluzívne ponúka na predaj novo a

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

134,970 € 2142 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Udržiavaný 3i byt s výbornou dispozíciou (Košice – Terasa, Sokolovská)

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 65 m²

Hľadáte bývanie v obľúbenej časti Košíc, kde máte skvelú občiansku vybavenosť a byt, ktorý si n

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,900 € 3614 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ:3 izbový tehlový byt s vlastným vchodom, Košice, ul. Pasteurova

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Pasteurova | 130 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len zriedk

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

389,000 € 2992 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Jediný byt na predaj v unikátnom projekte Tostov Palác – národná kultúrna pamiatka v centre mesta Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jediný 3 izbový byt v unikátnom projekte Tostov palác v histo

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

335,000 € 3941 €/m²

Novinka
Novinka

3 izbový byt s loggiou a mezonetom KVP Grunt č. 10

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Trieda KVP 3112 | 96.5 m²

Ponúkame na predaj: Štýlové nové byty s príbehom – KVP Grunt V exkluzívnom zastúpení vlastníka

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

354,900 € 3678 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

ADOMIS- predám 3-izbový byt, Košice Terasa, 70m2, Sokolovská Košice, neďaleko nemocnice L.Pasteura

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame vám na predaj exkluzívne slnečný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite ne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

3-izbový byt, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Bielocerkevská | 65 m²

Realitná kancelária Silver Real Vám predstavuje atraktívny 3‑izbový byt s výmerou 65 m² a za

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

189,900 € 2922 €/m²

Novinka
Novinka

3-izbový byt, loggia, Košice Terasa, Sokolovská ulica

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Sokolovská | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt Košice – Terasa, len pár

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

235,000 € 3357 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3-izbový byt Čermeli

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Črmeľská cesta | 100 m²

Projekt Na Baránku prináša moderné bývanie v srdci prírody pre tých, ktorí nechcú robiť komprom

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

3 izb. byt s veľkorysou loggiou v ATRAKTÍVNEJ NOVOSTAVBE, ul. Cédrová

Reality Košice-Vyšné Opátske

3 izbový byt | Jelšová | 191.34 m²

CENTURY 21 Lištiak Team Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt vo výstavbe s rozlohou 82

Publikované: 29.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Vyšné Opátske

314,019 € 2600 €/m²

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

3 izbový byt, Borovicový háj, Košice - Západ, Popradská ul.

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 93.5 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v rezidenčnom proje

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

335,000 € 3583 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

3 izbový byt Južná Trieda

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Ponúkame na predaj 3- izbový byt na Južnej Triede v Košiciach. Nachádza sa na 2 poschodí a dis

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

213,000 € 3944 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou na Nešporovej ulici

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Nešporova | 55 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj menší, ale šikovný 3 izbový byt pražského typu na ulici Nešporova

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

224,900 € 4089 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v historickej budove s balkónom na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 98 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 96,3 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štá

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

435,500 € 4444 €/m²

3-izbový mezonetový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 119 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 119,1m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

393,500 € 3307 €/m²

Rezervovaný! Tehlový 3-izbový byt v historickej budove na Moyzesovej ulici, centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 82 m²

Ponúkame na predaj nádherný 3 izbový byt s výmerou 82 m2 na ulici Moyzesova v Košiciach v štádi

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

369,000 € 4500 €/m²

Nová rekonštrukcia! 3-izbový pražský byt na Jazmínovej ulici s loggiou

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Jazmínová | 56 m²

Bývajte prví po kvalitnej a nadštandardnej rekonštrukcii. Zatiaľ je ešte možnosť ovplyvniť vzhľ

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

227,900 € 4070 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Upresniť hľadanie