Znížená cena - 3-izbový byt so záhradkou a garážou Lovce

Reality Lovce

3 izbový byt | Hlavná | 86 m²

V exkluzívnom zastúpení vlastníka ponúkame 3-izbový byt s podlahovou plochou 86 m2,s 2 záhradka

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lovce

78,000 € 907 €/m²

3 izbový byt č.10 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 273.900 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.32 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čistá výmer

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

249,900 € 2829 €/m²

OS Pod Brezinou BD2 na predaj 3 izbový byt č.14 s parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

OS Pod Brezinou BD1 na predaj 3 izbový byt č.13, pivnicou a parkovacím miestom za 203.900 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 68.38 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Trenčín

193,900 € 2836 €/m²

OS Pod Brezinou BD3 na predaj 3 izbový byt č.14, pivnicou a parkovacím miestom za 219.000 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 76.7 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite sídliska Juh. Čistá vým

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

209,000 € 2725 €/m²

3 izbový byt č.5 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 271.500 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.25 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt v obľúbenej tichej lokalite sídliska Juh. Čistá výmera byt

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

247,500 € 2805 €/m²

3 izbový byt č.1 v OS Za Južnou BD2 na predaj za 263.600 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.09 m²

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Trenčín

249,600 € 2833 €/m²

3 izbový byt č.5 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 270.400 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 85 m²

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčín

246,400 € 2899 €/m²

OCCAM | Podkrovný mezonet s výnimočnou polohou na Puškinovej ulici v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 115 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj netradičný loftový podkrovný mezonet v historickej b

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3035 €/m²

Skvelá poloha,veľký potenciál!3.izbový byt na rozhraní Starého Mesta a Ružinova.80m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúkajú na predaj: 3-izbový byt s atmosférou staromestského bývania, ktorý zaujme

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,000 € 3225 €/m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ - Kompletne prerobený 3 izbový byt s 2 balkónmi na Eotvosovej ulici v Komárne

Reality Komárno

3 izbový byt | Eötvösova ul. | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkam na predaj kompletne prerobený 3 izbový byt s 2 balk

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.01.2026
Byty na predaj Komárno

129,900 € 1755 €/m²

::::::::REZERVOVANÉ:::::::: Na predaj 3 izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Reality Rakša

3 izbový byt | 76 m²

Iba u nás! TUreality vám ponúka na predaj 3 - izbový byt v obci Rakša, okres Turčianske Teplice

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rakša

89,000 € 1171 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Eurovea Tower byt na predaj, velmi dobre

Reality Bratislava

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne byty v Eurovea Tower a Sky Park, Bratislava Hľadáte výnimočné bý

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 19.09.2025
Byty na predaj Bratislava

Info v RK

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáciou,s balkónom, 63m2 Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 63 m²

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt so zariadením po kompletnej rekonštrukcii s klimatizáci

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

117,000 € 1857 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s nádherným výhľadom na Dunaj v Eurovea v Bratislave, 92 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 92 m²

TUreality ponúka na predaj: Veľký 3-izbový byt s balkónom s výhľadom na Dunaj v Bratislave Lok

Publikované: 19.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

770,000 € 8696 €/m²

Exkluzívne posledné 2 byty v projekte Relax Residence v Rajeckých Tepliciach

Reality Rajecké Teplice

3 izbový byt | 90 m²

TUreality vám exkluzívne ponúka na predaj posledné 2 byty v projekte Relax Residence v Rajeckýc

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

210,000 € 2333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný byt na Novej Terase

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | 108.2 m²

***TU Reality - Najväčšia Nefrenšízová Realitná kancelária na Slovensku*** Vám v mene majiteľa

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

Cena dohodou

Na predaj slnečný trojizbový byt /83m2/ v centre Lučenca so záhradou.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 83 m²

VIDEO https://youtu.be/5CQIPVg9eh8 VIZUALIZÁCIA https://my.matterport.com/show/?m=5traFaaE96

Publikované: 13.02.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

92,000 € 892 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ nový 3-izbový /164 m2/, nadštandartne riešený byt v úplnom centre mesta Lučenec, pre náročných.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 101 m²

TUreality , Vám ponúka na predaj trojizbový byt /164 m2/ v jedinečnej, modernej novostavbe, v ú

Publikované: 06.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena na vyžiadanie

Rezervované!Na predaj neštandardný 3 izbový byt so zariadením v meste Partizánske, 82m2

Reality Partizánske

3 izbový byt | 82 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/-FGy4hAGpWc TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj pries

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované!Na predaj 3,5 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske,73m2

Reality Partizánske

3 izbový byt | 73 m²

Najskôr si pozrite video: https://youtu.be/vg8HNPNq9tk TUreality ponúka na predaj 3,5 izbový b

Publikované: 20.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA !!!! - EXKLUZÍVNE - 3 IZBOVÝ BYT V RAJCI , 64m2, SLNEČNÝ , TICHÁ LOKALITA.

Reality Rajec

3 izbový byt | 64 m²

**ZNÍŽENÁ CENA**ZNÍŽENÁ CENA**ZNÍŽENÁ CENA**ZNÍŽENÁ CENA**ZNÍŽENÁ CENA** Predtým ako si pozriet

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Rajec

135,000 € 2188 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HOT PONUKA - 155m2 LUXUSU: byt s garážou, terasou a 2 saunami

Reality Žilina

3 izbový byt | 155 m²

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadk

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 1929 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na PREDAJ slnečný komplet zrekonštruovaný trojizbový byt /84 m2 / na Rúbanisku III. v Lučenci.

Reality Lučenec

3 izbový byt | 84 m²

TUreality, Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný veľký trojizbový byt na Rúbanisku III

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Lučenec

85,050 € 1013 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty na predaj v Bratislave (8531)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Upresniť hľadanie