Predaj 3i bytu na sídlisku Sásová - 70 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality ponúka na predaj tento priestranný 3i byt typu VNKS, ktorý sa nachádza na sídlisku Sá

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

159,980 € 2285 €/m²

3-izbové byty ALVY – VY & NIVY moderné bývanie v alvy.sk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prievozská | 84 m²

V REM Group Vám radi predstavíme nový projekt, ktorý zastupujeme. www.alvy.sk V rámci proje

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,020 € 4012 €/m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | 81 m²

Predám priestranný, slnečný 3i byt v Novej Bani v širšom centre Hľadáte domov pre svoju rodin

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

129,000 € 1593 €/m²

Exluzívny byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 88 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA - Byt v tichej časti mesta Žiar nad Hronom s garážou a záhradou Ponúkame ko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena na vyžiadanie

3-izbový byt v projekte DOMINO PARK v obľúbenej mestskej časti na Popradskej ulici v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Popradská | 83.16 m²

Ak hľadáte moderné bývanie v s výbornou dostupnosťou do centra Košíc tak ste na správnej adrese

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Západ

314,000 € 3776 €/m²

Strešný 3-izbový byt s terasou v novostavbe Trenčín - Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 65.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s orientáciou na západ v projekte Silvánska vo vyhľadávanej lok

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

187,581 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 75.36 m²

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový byt s orientáciou na západ v projekte Silvánska vo vyhľadáv

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

203,789 € 2704 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 74.35 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

220,772 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 87.94 m²

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový byt s orientáciou na východ v projekte Silvánska vo vyhľadá

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

211,854 € 2409 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľkometrážny 3-izbový byt so strešnou terasou v novostavbe Trenčín - Rezidencia Vinohrady

Reality Trenčín

3 izbový byt | Tramínová | 138.53 m²

Ponúkame na predaj luxusný 3-izbový byt s orientáciou na juho-východ v projekte Silvánska vo vy

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Trenčín

285,558 € 2061 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

rezervované - Na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisko Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Polárna | 65 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou na Polárnej ulici – Sídlisk

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

191,500 € 2946 €/m²

3- izbový byt s priestrannou dispozíciou

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Cyrilometodská | 72.9 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s dispozíciou o výmere 72,9m2. Byt sa nachádza

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Byty na predaj Nové Zámky

109,700 € 1505 €/m²

Priestranný 3izbák s veľkým balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 98 m²

Developer CZ Slovakia, a.s. ponúka na predaj priestranný 3+kk s veľkým balkónom v Novom Ružino

Publikované: 25.11.2022 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

321,891 € 3043 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 83 m²

Predstavujeme novú kapitolu obľúbenej mestskej štvrte Nový Ružinov. Rozširujeme ponuku bývania

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,923 € 3854 €/m²

Nový Ružinov budova Miranda - 3kk

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 92.22 m²

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

322,998 € 3502 €/m²

NA PREDAJ | posledný 3 izbový byt v projekte TRIA KLIN | Klin - Námestovo

Reality Klin

3 izbový byt | Záruby | 112 m²

Hľadáte súkromie rodinného domu za cenu bytu? Projekt TRIA KLIN ponúka len 4 moderné 3-izbové

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Klin

168,400 € 1504 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3 izbový byt - Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

3 izbový byt | 80 m²

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe, kolaudácia 2025, ktorý je súčasťou trojbytového domu v lok

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

Cena dohodou

PREDANÉ. Priestranný 3-izbový byt s loggiou a pivnicou – začiatok Petržalky, Kapicova ulica.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 73.06 m²

Auxerre reality vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo výbornej lokalite n

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

3i chyžka s terasou, garážou v centre

Reality Michalovce

3 izbový byt | Jána Kollára | 75 m²

Tím Reality Zemplín ponúka na predaj útulný 3-izbový byt s terasou a garážou, situovaný v žiada

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Michalovce

189,000 € 2520 €/m²

Sympatický nový 3i byt na PREDAJ

Reality Zubrohlava

3 izbový byt | Klinec II. | 51 m²

Máte v pláne sa osamostatniť alebo dobre zainvestovať peniaze, ktoré Vám budú prinášať pasívny

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 06.11.2025
Byty na predaj Zubrohlava

131,900 € 2586 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trojizbový byt na Sasinkovej ulici

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Sasinkova | 76 m²

PROXAM reality-ponúkame na predaj trojizbový byt v Novom Meste nad Váhom , na Sasinkovej ulici.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

173,000 € 2276 €/m²

REZERVOVANÉ - SÍDLISKO II - Na predaj 3i byt vo vyhľadávanej lokalite

Reality Prešov

3 izbový byt | Levočská | 60 m²

IMOLI REALITY Vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Prešov

161,000 € 2683 €/m²

PREDANÉ!!!EXLUZIVNE na predaj 106 m2 LUXUSU v centre Košíc: 3izb tehlový veľkorysý byt na Hlavnej ulici v Košiciach s parkovacím miestom

Reality okres Košice I

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne v TUreality na predaj – 3-izbový podkrovný byt v centre Košíc, Hlavná ulica TUreali

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

390,000 € 3679 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (737)
Rodinné domy na predaj (23108)
Upresniť hľadanie