Pripravujeme do ponuky3-izbový byt 72,17 m2 po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej Sásovej – s parkovaním a veľkou pivnicou!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 72.17 m²

TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2633 €/m²

PREDAJ: 3-mezonetový byt 71m2 v krásnom prostredí v Tomášikove

Reality Tomášikovo

3 izbový byt | Starý Háj | 71 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3-i mezonetovyý byt v novostavbe (kolaudácia r.2023) Úžitková ploch

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Byty na predaj Tomášikovo

115,800 € 1631 €/m²

Predaj 3 izbový byt, Nitra širšie centrum 115 m2, garáž, záhradka, 2x balkón, 2x kúpeľňa, a za domom mestský park, riečne nábrežie Sihoť, Exkluzívne

Reality Nitra

3 izbový byt | Piesková | 106 m²

Pre videoobhliadku tejto nehnuteľnosti vložte nasledovný odkaz do prehliadača: https://youtu.b

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,999 € 2170 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusný 3-izbový byt 119 m2 s terasou, ulici K Železnej studienke, Staré Mestom, Bratislava, Apartmány Patrónka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Luxusný 3-izbový byt s terasou v rezidenčnom komplexe Apartmány Patrónka, Bratislava Ponúkam n

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 6237 €/m²

Priestranný 3-izbový byt 119 m² s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, na ulici K Železnej studienke, Staré Mesto Bratislava NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | K Železnej studienke | 101 m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkou terasou v projekte Apartmány Patrónka, Bratislava Na predaj

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 01.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,900 € 5643 €/m²

Reprezentatívny 3 izbový byt v prestížnej lokalite Koliba III., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 74 m²

TUreality ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt v prestížnej lokalite Koliba, ktorá patrí me

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

504,999 € 6824 €/m²

Predaj bytu na Čordákovej ulici KVP, dohoda možná

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordáková | 67.8 m²

Diana Reality ponúka na predaj 3- izbový byt na sídlisku KVP. Byt má výmeru 67,8 m2, loggia v

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

205,000 € 3024 €/m²

LUXUSNÉ BÝVANIE, 3 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE , DOKONČENIE DO ŠTANDARDU

Reality Trenčín

3 izbový byt | 75 m²

TUreality ponúka luxusné bývanie v Trenčíne. Hľadáte komfortné a štýlové bývanie v tichej lokal

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

249,000 € 3320 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na Hradnom kopci pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Svetlá | 85 m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou na pokojnej ulici Starého Mesta, pár minút peši od Horského

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3882 €/m²

Nový 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Čigérska | 88.38 m²

Vyberte si byt priamo od Developera - EUROPROJEKTDS-PLUS s.r.o. Pekné 3 izbové byty vo výbor

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2138 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ NOVÝ ZARIADENÝ APARTMÁN "P14" V REZORTE + ODPOČET DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 81 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH ? Chcete bezpečne uložiť svoje financie do

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

222,000 € 2741 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PREDAJ NOVÝ 3-IZBOVÝ APARTMÁN "P16" SO ZARIADENÍM V REZORTE S ODPOČTOM DPH !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 83 m²

Zaujímajú vás INVESTIČNÉ NEHNUTEĽNOSTI, ODPOČET DPH Z CENY PRI KÚPE ? Chcete bezpečne uložiť sv

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

216,000 € 2602 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kráľovské domy, byt 13_B s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Urbárska | 86.9 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

223,900 € 2577 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 3i byt s balkónom; 65,30 m2; Dolný Smokovec; 225.000 €

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 65.3 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

225,000 € 3446 €/m²

PREDAJ: 3 izb. byt; Nový Smokovec s balkónom; 60,32 m2; 240.000€

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | 60.32 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v srdci

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

240,000 € 3979 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi – Trenčín, Juh

Reality Trenčín

3 izbový byt | gen. Svobodu | 72 m²

Na najvyššom poschodí trojposchodovej tehlovej bytovky z roku 2012, priamo oproti OC Južanka, s

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Trenčín

172,000 € 2389 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B6" V NOVOSTAVBE S LUXUSNÝMI PARAMETRAMI !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v byte, ktorý má konečne dostatok priestoru a nechcete mať starosti so zariaď

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

199,800 € 2245 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PONÚKAME 3-IZBOVÝ BYT "B2" V NOVOSTAVBE S PARAMETRAMI RODINNÉHO DOMU !

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | 89 m²

Zvažujete bývanie v rodinnom dome, no nechcete mať starosti s údržbou, kosením a odpratovaním s

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

230,350 € 2588 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predajte a zostaňte tam bývať /// kdekoľvek v SA

Reality Šaľa

3 izbový byt | 70 m²

Mám súkromne záujem o Kúpu akéhokoľvek bytu tj. Garsónka resp. 1-2-3-4 izbák kdekoľvek v Šali a

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Šaľa

Cena dohodou

Posledný 3-izbový byt v novostavbe na predaj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 80 m²

POSLEDNÝ DOSTUPNÝ BYT! IHNEĎ K NASŤAHOVANIU! Ing. Ildikó Marczellová RESPECT REAL ponúka na pre

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Dunajská Streda

169,000 € 2113 €/m²

Priestranný trojizbový byt v Zuberci – komfortné bývanie pod Západnými Tatrami

Reality Zuberec

3 izbový byt | Radová | 106 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v atraktívnej lokalite Zuberec, v srdci Oravy, le

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Zuberec

286,000 € 2698 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt v Kolárove - REZERVOVANÉ !

Reality Kolárovo

3 izbový byt | Školská | 81.43 m²

Realitná kancelária FINREAL exkluzívne ponúka pre Vás NA PREDAJ 3 izbový klimatizovaný byt o ro

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kolárovo

93,900 € 1153 €/m²

RealityZopos ponúka na predaj 3-izbový byt s tromi balkónmi o výmere 68 m2 v meste Púchov, ulica Mudroňova

Reality Púchov

3 izbový byt | Mudroňova | 68 m²

RealityZopos ponúka na predaj elegantný 3-izbový byt v centre mesta Púchov, na ulici Mudroňova.

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Púchov

165,000 € 2426 €/m²

3-izbový byt 113m2 s výťahom v Starom Meste Ul. 29. Augusta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 113 m²

Livion Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj 3-izbový byt s rozlohou 113 m², nac

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,000 € 3973 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Upresniť hľadanie