Rezervované

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Andrusovova | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj piestranný 3 izbový byt vo veľmi vyhľadávanej časti Petržalky v tichej l

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 3485 €/m²

Predaj 3izb.byt,s parkovacím miest.Prešov, BYTY DUO-sidl.Sekčov, 72m2

Reality Prešov

3 izbový byt | Sekčovská | 72 m²

Ak práve premýšľate o zmene bývania, možno vás zaujme tento príjemný byt s veľmi dobrým potenci

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Prešov

Info v RK

Na predaj 3 izbový byt, Košice Juh, Fibichova ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Fibichova | 72 m²

🏡 Na predaj 3-izbový byt, Košice – Juh, Fibichova ulica Spoločnosť Diamond Reality v exkluzívn

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

228,000 € 3167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BAKOS GROUP | REZERVOVANÝ - Svetlý 3-izbový byt s výhľadom na les, loggiou a súkromím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²

BAKOS REAL ESTATE GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý a príjemný 3-izbový byt. Predsta

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3095 €/m²

For sale – štýlový 3-izbový byt | vysoké poschodie, krásne výhľady & výborná dispozícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 78 m²

Ponúkame na predaj moderne zariadený 3-izbový byt v obľúbenom projekte MATADORKA na ulici Závod

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

357,000 € 4577 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TRIOREALITY - Mezonet 3+1 na predaj - 80 m2 - CA centrum

Reality Čadca

3 izbový byt | Májová | 80 m²

TRIOREALITY ponúkajú na predaj murovaný 3-izbový byt typu mezonet o celkovej výmere 80 m2 aj s

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Čadca

139,000 € 1738 €/m²

Priestranný 3-izbový byt na predaj v Komárne - výborná lokalita

Reality Komárno

3 izbový byt | Pávia | 73 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 76 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí byt

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

132,800 € 1819 €/m²

ARBIZ | predaj 3-izbový byt (92 m²) Podhorského, Bratislava-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podhorského chodník | 92 m²

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Podhorského, mestská časť Bratislav

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

489,900 € 5325 €/m²

člen NARKS

PREDAJ| Priestranný 3i byt s terasou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 85 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj štýlový 3izbový byt, ktorý zaujme nielen dispozíciou, ale aj príj

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

599,000 € 7047 €/m²

PRACUJEM AJ CEZ VÍKEND!!!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Údernícka | 68 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 2+1 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, na Udernickej uli

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 4103 €/m²

Na predaj byt Prešov centrum, trojizbový

Reality Prešov

3 izbový byt | 63 m²

3-izbový byt na predaj v centre mesta – zariadený v štýle IKEA (ideálny aj ako investícia) Ex

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Prešov

Cena dohodou

člen NARKS

"REZERVOVANÝ" Na predaj moderný 3 izbový byt , 2 x Parkovacie miesto, KVP, Na Grunte 3

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Ulici na Grunte | 72 m²

🏡 REZERVOVAVNÝ" 3-izbový byt na predaj | Košice – Sídlisko KVP | Na Grunte 3 Spoločnosť Diamon

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

285,000 € 3958 €/m²

EXKLUZIVNE NA PREDAJ posledný 3 IZBOVÝ BYT na 1.NP s velkorysou terasou

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 109 m²

SKOLAUDOVANY Projekt Noemis Stupava - v zastúpení developera ponúkame exkluzívne na predaj posl

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 1743 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v Arborii

Reality Trnava

3 izbový byt | Zimná ulica | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom komplexe Arboria s parkovaním a pivničnou kobkou

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trnava

244,500 € 3649 €/m²

3-izbové byty v projekte Bodka House, Liptovský Mikuláš – Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Eduarda Penkalu | 67 m²

Skupina REM Group ponúka rezidenčný projekt Bodka House, ktorý vzniká v pokojnej mestskej čast

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

217,121 € 3241 €/m²

3-izb., byt s loggiou, ul. Nemocničná, Trebišov, Sídlisko Juh 112.000€

Reality Trebišov

3 izbový byt | Nemocničná | 68.47 m²

Byt, kde sa býva. Nie len prespáva. Sú byty, ktoré si musíte prerábať… a potom sú také, kde si

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trebišov

112,000 € 1636 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v meste Levice

Reality Levice

3 izbový byt | Školská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt s lodžiou na Školskej ulici v Leviciach. Byt sa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

103,000 € 1321 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3-izbový byt v centre mesta, balkón, klimatizácia

Reality Nitra

3 izbový byt | Schurmannova | 70 m²

FGI Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení príjemný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenej cent

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Nitra

183,000 € 2614 €/m²

REZERVOVANÉ: 3 izb byt, 84m2, Nám. Biely kríž 4, BA-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Námestie Biely kríž | 84.61 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom a šatníkom na Námestí Biely kríž 4, B

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 3534 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt na Kramároch v tichej lokalite na Višňovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Višňová | 69.3 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v pokojnej lokalite Bratislava – K

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 3752 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 - izbový byt na predaj, Húskova ul., Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Húskova | 74 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj pekný 3 – izbový byt, Húsk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

210,000 € 2838 €/m²

3-izb. byt - Tovarníky

Reality Topoľčany

3 izbový byt | 65 m²

SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI TOVARNÍK – BÝVANIE NA SKOK OD PARKU Hľadáte pokojné bývanie s výh

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

123,000 € 1892 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Nový 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a 2 park. miestami, Svinná

Reality Svinná

3 izbový byt | Nezadaná | 73 m²

V pokojnej lokalite Svinná, okres Trenčín, vzniká menší bytový dom s celkovým počtom 10 bytovýc

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

163,000 € 2233 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou, predzáhradkou a parkovaním – Svinná

Reality Svinná

3 izbový byt | Nezadaná | 55 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Svinná

124,000 € 2255 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie