Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

Aktívne hľadáme pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Petržalke. Akceptujeme pôvodný stav, čia

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

210,000 € 3000 €/m²

V exkluzívnom zastúpení na predaj 3 izbový byt v Topoľčiankách

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj rekonštruovaný 3-izbový byt s výmerou 70 m2 v Topoľči

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Topoľčianky

135,000 € 1929 €/m²

Bývajte hneď priestranný 3-izbový byt v štandarde

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 72.89 m²

Predstavujeme výnimočný 3-izbový byt 9B2 na 2. podlaží, ktorý je ihneď k nasťahovaniu. Žiadne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Modra

219,500 € 3011 €/m²

3-izbový byt s krásnou terasou v projekte Malé Hliny Modra + KUCHYŇA ZDARMA

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 111.23 m²

Malé Hliny, Modra – kľudná a perspektívna rezidenčná zóna s dobrou dostupnosťou a prírodou na d

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

239,000 € 2149 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt s balkónom v Modre v projekte Malé Hliny

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 60.18 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený 3‑izbový byt 2A2 v projekte Malé Hliny – Modra s úžitkovou p

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

199,400 € 3313 €/m²

3-izbový byt s veľkou slnečnou záhradou a terasou v Modre

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 60.18 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 3-izbový byt s úžitkovou plochou 60,18 m² a priestranným exteriér

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

215,700 € 3584 €/m²

Priestranný 3-izbový byt v projekte Malé Hliny so slnečnou terasou

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 74.41 m²

Developer projektu Malé Hliny ponúka na predaj 3-izbový byt 1.B4, v modernej bytovej zástavbe v

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

264,900 € 3560 €/m²

Slnečný 3 izbový byt SKOLAUDOVANÉ

Reality Sekule

3 izbový byt | Pekná | 74.9 m²

Developer projektu Panský Dvor ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v štandarde v novovybudova

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Sekule

165,400 € 2208 €/m²

3‑izbový byt s balkónom + KVALITNÁ KUCHYŇA ZDARMA! – projekt Malé Hliny, Modra

Reality Modra

3 izbový byt | Trnavská | 68.41 m²

Predstavujeme slnečný 3‑izbový byt 3E3 na 3. poschodí s balkónom, kde sa spája moderný dizajn,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Modra

219,900 € 3214 €/m²

AZ. Na predaj elegantný 3-izbový byt v novostavbe EinPark v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

Ponúkame na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v obľúbenej novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

455,000 € 5833 €/m²

3 izbový byt 105 m2, Krosnianska ul., 6 posch., balkón

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Krosnianska | 105 m²

3 izbový byt na 6. poschodí o výmere 105 m2 na Krosnianskej ulici, sídlisko Dargovských hrdinov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

279,000 € 2657 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

33Reality | Na predaj posledné dva 3.izbové byty- Panonský háj

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 83.8 m²

Realitná kancelária 33 Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v novostavbe na kľúč na sídlisku Nová

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

187,600 € 2239 €/m²

PREDAJ| 3i investičný Staromestský byt vhodný bývanie aj na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Kozia | 100 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 3izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava-

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 3790 €/m²

Na predaj pekný 3 izbový byt 66 m2, sídlisko Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

3 izbový byt | Charkovská | 66 m²

V ponuke na predaj veľmi pekný 3 izbový byt 66m2 + balkón po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá pr

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

184,000 € 2788 €/m²

Rezervované - PRÁVE rekonštruujeme 3i byt v Ružinove.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 74.6 m²

Ak hľadáte byt v jednej z najobľúbenejších častí Ružinova, ktorý ponúka praktickú dispozíciu, b

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

320,000 € 4290 €/m²

Svetlý 3 izbový byt s balkónom s celkovou plochhou 64,46 m2 v obľúbenej časti Petržalky, Bratislava V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 62.96 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľov ponúkam na predaj svetlý 3 izbový byt s balkónom na Osuského

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 4130 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s balkónom na Alexyho ulici

Reality Nitra

3 izbový byt | Alexyho | 85 m²

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt nachádzajúci sa na Alexyho ulici vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,900 € 2058 €/m²

KeyPoint | 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou v srdci Dúbravky – Pokojné bývanie pre vašu rodinu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Drobného | 62 m²

Hľadáte ideálne bývanie pre vašu rodinu v pokojnej, no výborne vybavenej lokalite? Ponúkame vám

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

234,800 € 3787 €/m²

Vkusný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dolný Kubín

Reality Dolný Kubín

3 izbový byt | Dukelských hrdinov | 73.49 m²

Na predaj ponúkame priestranný a moderne riešený 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Brezovec

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Dolný Kubín

175,000 € 2381 €/m²

TOP PONUKA, 3-izbový byt v úplne pôvodnom stave, Kapicova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kapicova | 72 m²

1. Popis nehnuteľnosti • Typ: 3-izbový byt • Stav: Pôvodný stav – byt je v úplne pôvodnom stave

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3403 €/m²

Na predaj 3-izbový byt, Žilina – Solinky, pri lesoparku

Reality Žilina

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žilina – Solinky, v bezprostre

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

185,500 € 2811 €/m²

Rezervovaný TUreality ponúkajú exkluzívne na predaj lukratívny 3-izbový byt na Podbrezinách

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 73 m²

TUreality exkluzívne ponúkajú – 3-IZBOVÝ BYT V LUKRATÍVNEJ ČASTI PODBREZÍN Ponúkame na predaj k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,000 € 2370 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

NOMA | VETERNICOVÁ č.27 - Doprajte si tento VÝHĽAD z vlastnej SPÁLNE

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Veternicová | 62 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento 3-izbový byt v poko

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,990 € 3871 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie