Svetlý 3-izbový byt s výhľadom | Partizánska ulica, Humenné

Reality Humenné

3 izbový byt | Partizánska | 68 m²

Predstavte si bývanie, kde máte všetko dôležité na dosah a zároveň si užívate pokoj a svetlo vy

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Humenné

110,000 € 1618 €/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom ul. Farská

Reality Michalovce

3 izbový byt | Farská | 67 m²

Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt s balkónom po novej rekonštrukcii, nachádzajúci sa vo v

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Michalovce

144,990 € 2164 €/m²

3-izbový byt s loggiou 69m2 – Košice, Terasa, ul. Michalovská

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Michalovská | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Západ (Terasa), n

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,900 € 3477 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, Čiernovodská ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiernovodská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt na Čiernovodskej ulici v Bratislave – mest

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,000 € 3511 €/m²

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom, Tichá ulica, 4.p. obnoveného domu, možnosť garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tichá | 100.71 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, s možnosťou jednoduchého presunutia kuchyne, čím vznikne treti

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 3724 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S LODŽIOU

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

3 izbový byt | Helsinská | 80 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

219,900 € 2749 €/m²

NOVOSTAVBA "PANNÓNSKY HÁJ": modernél 3 izbové byty na predajl!!! Cena bytov od 2.500€/m2

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj moderné 3izbové byty v bytovom dome s výťahom vo východnej lokali

Publikované: 17.09.2020 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA! 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

197,600 € 2367 €/m²

Nová štvorbytovka v tichom prostredí iba 10km od Dunajskej Stredy v obci Padáň

Reality Padáň

3 izbový byt | 85 m²

Realitná kancelária Vám ponúka 3izbové byty v obci Padáň, iba 10 min. od Dunajskej Stredy. Byt

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Padáň

145,000 € 1706 €/m²

☎️0917656551📞Výnimočný, veľkometrážny 3-Izbový byt na predaj v polyfunkčnom dome DUNA PALÁC v Dunajskej Strede na Galantskej ceste

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Galantská cesta | 112.7 m²

A-W Real Vám ponúka na predaj výnimočný veľkometrážny 3-izbový byt s klimatizáciou v polyfunkčn

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

240,000 € 2130 €/m²

☎️ 0918197701 Na predaj elegantný 3 izbový byt priamo v centre Dunajskej Stredy v budove DUNA PALÁC 164 000,-€ / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 69 m²

AW REAL ponúka na predaj elegantný, priestranný 3-izbový byt s klimatizáciou priamo v centre Du

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

164,000 € 2377 €/m²

☎️ 0918/197 701 PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 60 m²

PREDAJ A PRENÁJOM NEHNUTEĽNOSTI V OKRESE DUNAJSKÁ STREDA Komplexná realitná činnosť

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

1 € 0 €/m²

NOVOSTAVBA! Krásny, moderný a priestranný 3-izbový byt s veľkou logiou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Neuvedené | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj krásny a priastranný 3-izbový byt v Dunajskej

Publikované: 31.12.2023 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

Cena dohodou

☎️ 0918/197 701 Na predaj 3 izbový byt s vlastným plynovým kúrením a s vlastným parkovaním na ulici Záhradníckej v Dunajskej Strede / Preferujeme hotovosť

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 85.7 m²

Na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a parkovaním/ Preferujeme hotovosť Ponúkame

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

155,000 € 1809 €/m²

NOVOSTAVBA!Nízkoenergetický 3- izbový byt so záhradkou

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 79 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj nízkoenergetické 3- izbové byty so záhradkou

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2228 €/m²

☎️0904/842-727 Štýlové bývanie - 3izbový byt – Horný Bar

Reality Horný Bar

3 izbový byt | 78 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku moderného 3-izbového bytu, ktorý spája komfort novostavby,

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horný Bar

159,000 € 2038 €/m²

Úžasné 2 a 3 - izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | neuvedené | 48 m²

Realitná kancelária A-W Real Vám ponúka na predaj 2 a 3 - izbové byty v novom obytnom parku v D

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2004 €/m²

📞0903 509 294 Zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 67 m²

Spoločnosť A-W REAL v Dunajskej Strede Vám ponúka horúcu novinku, 3izbový, plne zrekonštruovaný

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

150,000 € 2239 €/m²

Nové 3- izbové byty v obytnom parku KISERDŐ LAKÓPARK

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 62.83 m²

NOVÉ 3- IZBOVÉ BYTY V OBYTNOM PARKU KISERDŐ LAKÓPARK - DUNAJSKÁ STREDA Moderné bývanie v prír

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

172,200 € 2741 €/m²

☎️ 0918197701-Predám 3 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii v obci Dolný Štál

Reality Dolný Štál

3 izbový byt | 68 m²

Predám 3 izbový byt s loggiou po kompletnej rekonštrukcii v obci Dolný Štál Hľadáte 3 izbový

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dolný Štál

130,000 € 1912 €/m²

PREDANÝ 0918197701- Výrazná zľava NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt s výťahom po rekonštrukcii na Nám. SNP v Dunajskej Strede 135 000,-€

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 72 m²

A-W REAL exkluzívne ponúka NA PREDAJ z poverenia majiteľa 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

135,000 € 1875 €/m²

☎️ 0918/197 701 Predám priestranný 3 izbový byt s veľkou terasou a možnosťou kúpy garáže v Dunajskej Strede alebo majiteľ je otvorený aj výmene za iný dom v okruhu 15 km od DS

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 73 m²

Hľadáte dokonalé miesto pre svoju rodinu? Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť nádherný

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

205,000 € 2808 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Rodinné domy na predaj (23027)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie