PREDANÉ : Exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt na Švermovej ulici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | švermova | 65 m²

Exkluzívne na predaj pekný 3 izbový byt na Švermovej ulici AAA-Real, ponúka exkluzívne na pr

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

133,900 € 2060 €/m²

3 izb. byt s balkónom, Michalovce, Muškátová ul., Novostavba ESENPÉČKO, 77 m2

Reality Michalovce

3 izbový byt | Muškátová | 77 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v mestskej časti Michalovce - Stráňany, Sídli

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 1792 €/m²

Exkluzívne: Pekný trojizbový izbový byt v novostavbe na ulici Nad Plážou v mestskej časti Belveder

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad Plážou | 72 m²

AAA Real, ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt, nachádzajúci sa na ulici Nad Pláž

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

279,990 € 3889 €/m²

Predám 3-izbový APARTMÁNOVÝ BYT s garážovým státim v AD Kamzík

Reality Donovaly

3 izbový byt | 72.4 m²

AAA-real, ponúka na predaj pekný 3-izbový apartmán (BYT) v bytovom dome AD KAMZÍK na Donovaloch

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Donovaly

249,000 € 3439 €/m²

Na predaj zariadený 3 izb. byt na sídlisku Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | 64 m²

TEL. Č.: 0917597386 Ponúkame na predaj zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3-izbový byt na T

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

184,999 € 2891 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT S LOGGIOU, 71M2, DOLNÁ ŠTVRŤ, MYJAVA

Reality Myjava

3 izbový byt | Dolná štvrť | 71 m²

A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj slnečný pries

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Myjava

132,000 € 1859 €/m²

REZERVOVANÉ KOMPLET ZARIADENÝ 3 IZB. BYT S TOP DISPOZÍCIOU PO REKONŠTRUKCII, 2 BALKÓNY, 68M2, ŠTEFÁNIKOVA UL., SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 68 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj kompletne rekonštr

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Senica

159,500 € 2346 €/m²

REZERVOVANÉ 3 IZB. BYT S BALKÓNOM V CENTRE MESTA, NÁM. OSLOBODENIA, SENICA

Reality Senica

3 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 57 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj rekonštruovan

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 1930 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA, VYSOKÉ STROPY! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na ulici Dostojevského rad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 78.39 m²

VÝBORNÁ LOKALITA, VYSOKÉ STROPY! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na ulici Dostojevského rad v S

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,900 € 4208 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 51 m²

Kompletne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Obchodnej ul. v Starom Meste. Byt v osobnom vlastníctve

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

275,000 € 5392 €/m²

Krásny 3 izb.byt s DVOMI BALKÓNMI a garáž.státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI a garážovým státím v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podun

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

287,000 € 3084 €/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 96.54 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 4-izb. byt na ulici Dostojevského rad v Starom Meste. By

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 3988 €/m²

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Kazanská | 93.06 m²

Krásny 3 izbový byt s DVOMI BALKÓNMI v NOVOSTAVBE na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciac

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

287,000 € 3084 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Toryská | 67.92 m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul. vo Vrakuni. Byt aj pozemok v osobnom vlast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

204,000 € 3004 €/m²

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izb. byt na Toryskej ul.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podzáhradná | 67.92 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

213,000 € 3136 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 74 m²

VÝBORNÁ LOKALITA! Slnečný, priestranný 3-izb. byt na Chorvátskej ulici v Starom Meste. Byt aj p

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 4324 €/m²

3-izb. byt s parkovacím miestom v projekte Bory Bývanie

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 76.63 m²

3-izb. byt s parkovacím miestom na ul. Hany Ponickej v projekte Bory Bývanie. Byt v osobnom vla

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 02.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4306 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Nový, pekný 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rudroffova | 77.12 m²

Nový 3-izb. byt v projekte Rínok Rača na Rudroffovej ul. v Rači. Byt v osobnom vlastníctve, o c

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,000 € 4590 €/m²

Trojizbový byt s balkónom na Západe

Reality Zvolen

3 izbový byt | Západ | 71 m²

Ponúkame na predaj prerobený trojizbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v zrekonštruovanej pa

Publikované: 21.01.2023 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2111 €/m²

Veľkometrážny 3i byt v centre

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Centrum | 137 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3i byt v blízkosti pešej zóny, v priamom centre m

Publikované: 14.11.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

499,000 € 3642 €/m²

Výnimočná príležitosť – miesto, kde sa z bývania stáva domov.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 83 m²

MIESTO, KDE SA Z BÝVANIA STÁVA DOMOV – 3-IZBOVÝ BYT (83 m²) BELVEDER Predstavte si ráno s kávo

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

REZERVÁCIA Moderný 3 izbový byt po rekonštrukcii

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Trieda SNP | 70.9 m²

Moderný 3-izbový byt po kvalitnej rekonštrukcii – stačí sa len nasťahovať! Hľadáte bývanie,

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

209,000 € 2948 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie