Štýlový 3-izbový byt s priestrannou terasou a vlastným parkovacím státím – ideálny pre život v pohodlí a štandarde

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Banská Bystrica | 86 m²

Ponúkame na predaj krásne zariadený 3-izbový byt v modernej novostavbe, ideálny pre tých, kt

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

325,000 € 3779 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

Bývajte v luxusnej štvrti - 2 a 3 izb. byty - Na Kačici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 101.5 m²

Moderné bývanie na Kačici - v blízkosti zástavby rodinných domov. Vyberiete si z ponuky 2 a 3 i

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

345,261 € 2476 €/m²

Priestranný 3,5 izbový byt s balkónom aj lodžiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

Priestranný 3,5-izbový byt s balkónom aj lodžiou – ideálne bývanie bez ďalších investícií Hľad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2831 €/m²

Krásny 3 izb. byt na Králikoch

Reality Králiky

3 izbový byt | Králiky | 85 m²

Predstavujeme Vám developerský projekt Tiesňava Králiky, ktorý sa nachádza v pohorí Kremnických

Publikované: 09.10.2020 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Králiky

212,500 € 2500 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

REZERVOVANÉ SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 61 m²

SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia Ponúkame na predaj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Malacky

164,990 € 2705 €/m²

REZERVOVANÉ 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v centre Malaciek – 2 balkóny, pivnica, klimatizácia

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 65.65 m²

Sortiereal - Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt s vynikajúcou dispozíciou, nachádzajúci

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Malacky

164,900 € 2512 €/m²

PREDAJ - 3i BYT - PIEŠŤANY

Reality Piešťany

3 izbový byt | Komenského | 62.39 m²

KOMFORTNÉ BÝVANIE PRE RODINU - BALKÓN , KLÍMA, CENTRUM NABLÍZKU PREDAJ 3 IZBOVÉHO BYTU V PIEŠŤ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Piešťany

153,000 € 2452 €/m²

Video!!!3iz byt 62,92m2 v tichom prostredí Topoľčianok

Reality Topoľčianky

3 izbový byt | 62.92 m²

VIDEO: Skopíruj link do prehliadača: https://youtu.be/BVMPqdLO4kk Chcete bývať v tichom prostre

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Topoľčianky

116,900 € 1858 €/m²

Luxusný 3 izbový byt 133 m2 + parking, KRISTOFF PLAZA

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Nádražná | 133 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj jedinečný priestranný a výnimočne riešený 3 - izbový byt - v byt

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

430,000 € 3233 €/m²

3 izbový byt Trenčín - Pod Sokolice, 73 m2

Reality Trenčín

3 izbový byt | Pod Sokolice | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt v Trenčíne časť Pod Sokolice . Byt má rozlohu 73 m2

Publikované: 16.04.2024 Aktualizované: 30.07.2025
Byty na predaj Trenčín

159,000 € 2192 €/m²

NA PREDAJ 3 izbový byt Trenčianske Teplice + balkón

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Štvrť SNP | 64 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v kúpeľnom meste Trenčianske Teplice. Byt o výmere 64 m2 sa na

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

Cena dohodou

TOP 3 izbový byt v TN - Saratovská, novostavba

Reality Trenčín

3 izbový byt | Saratovská | 71 m²

Ponúkame na predaj parádny 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Trenčíne na Juhu - Saratovská

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Trenčín

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej lokalite, na ul. Dohnányho, Bratislava-Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 95 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový, presvetlený byt vo výbornej loka

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

550,000 € 5789 €/m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o., ponúka na PREDAJ 3 izbový priestranný byt v atraktívnej lokalite Mesta Komárno!

Reality Komárno

3 izbový byt | Palatínová | 64 m²

Exkluzívne iba u nás Vám Reality KOMPLEX s.r.o. ponúka na PREDAJ prízemný 3 izbový byt v atrakt

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

104,000 € 1625 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka EXKLIZÍVNE na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v obci Zemianska Olča, v okrese Komárno.

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | 62 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s balkónom v

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

95,000 € 1532 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj veľkoplošný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na Vodnej ulici v meste Komárno !

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná | 76 m²

Reality Komplex s.r.o., Vám ponúka na predaj priestranný, veľkoplošný trojizbový byt, ktorý pre

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

125,000 € 1645 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe štvorbytovky vo Veľkom Mederi.

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 81 m²

🏡 Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v novostavbe št

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

138,000 € 1704 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka moderné 3-izbové byty s vlastnou záhradou - Harmony Rezidence

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | 93 m²

Ak túžite po novom, energeticky úspornom a komfortnom bývaní v tichom prostredí, projekt Harmon

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

139,900 € 1504 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj jedinečný 3-izbový meštiansky byt, ktorý sa nachádza priamo v historickom centre mesta Komárno na ulici Pohraničná.

Reality Komárno

3 izbový byt | Pohraničná | 114 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na predaj jedinečný 3-izbový meštiansky byt, ktorý sa nachádz

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

299,000 € 2623 €/m²

REALITY KOMPLEX – ponúka na predaj exkluzívne 3-izbový byt v obci Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

3 izbový byt | 73 m²

Reality Komplex Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt situovaný v tichej a p

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Zlatná na Ostrove

89,000 € 1219 €/m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt v pokojnej obci Mierovo

Reality Mierovo

3 izbový byt | 66.03 m²

Reality KOMPLEX s.r.o., Vám ponúka na predaj 3-izbový byt s výmerou 66,03 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Mierovo

177,000 € 2681 €/m²

Pozor zľava !!! Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ priestranný, 3 izbový byt na najlepšej adrese v meste Hurbanovo !!!

Reality Hurbanovo

3 izbový byt | 74 m²

Reality KOMPLEX s.r.o. Vám ponúka na PREDAJ priestranný 3-izbový byt na najlepšej adrese v mest

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Hurbanovo

73,900 € 999 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Upresniť hľadanie