HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

60 € 60 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Platba bez hypoúveru.

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Staré Mesto - Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

160,000 € 3556 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Žiari nad Hronom. Byt by mal byť aspoň po

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1417 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žemberovce

Reality Žemberovce

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žemberovce

30,000 € 30000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Svinná

Reality Svinná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Svinná. Podmienkou je pozemok s výmero

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Svinná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

125,000 € 2016 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v lokalite Košice-Barca na výstavbu autoumyvárky

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Košice-Barca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Kežmaro

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malý Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malý Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kameničná

Reality Kameničná

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Kameničná, po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kameničná

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu ani na konkr

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Levoča a blízkom okolí. Cena: do 200.

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levoča

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Pezinok

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5.izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Tomášov

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 120 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po či

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 1292 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves jedno izbový by

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: min. čias

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

90,000 € 90 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Upresniť hľadanie