HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom v Považskej Bystrici o výmere asp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

125,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Vranove nad Topľou Bližšie informác

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Vranov nad Topľou

120,000 € 1846 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | 40 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prešove. Bližšie informácie Vám rad

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

120,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Partizánskom, tiché prostredie, na najvyšš

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Partizánskom. Za ponuky ďakuj

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Prievidza

Reality Prievidza

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v z

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Prievidza

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v Novákoch. Bližšie informácie Vám radi posky

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt na starom sídlisku v Priev

Publikované: 12.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

85,000 € 1466 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave na starom sídlisku v Prie

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

58,000 € 58000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Handlová

Reality Handlová

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Handlovej, cena podľa rekonštrukcie.

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Prievidza

Reality Prievidza

Pozemok pre rodinné domy | 3,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký pozemok v Prievizi a okolí. Platba v hotovosti, rýc

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Horná Seč

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Horná Seč

45,000 € 100 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

220,000 € 220000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

270,000 € 3600 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 42 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

180,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mik

Publikované: 11.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Partizánska Ľupča

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Kalnej nad Hronom alebo v blízkom okolí ak

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

70,000 € 1321 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie