HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa chata Bátovce

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Bátovce

30,000 € 30000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Poprad,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ruskov

Reality Ruskov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom, ktorý by bol vhodný na byvanie a pos

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Ruskov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Baška

Reality Baška

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Baška

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krupina

Reality Krupina

3 izbový byt | 76 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krupine, v prípade že nehnuteľnosť chcet

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

97,000 € 1276 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trakovice

Reality Trakovice

Rodinný dom | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám samostatne stojaci rodinný dom, ktorý leží na minimálne 700m2 po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trakovice

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krupina

Reality Krupina

2 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

75,000 € 1119 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

190,000 € 2375 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hodruša - Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme ihneď obytný rodinný dom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hodruša-Hámre

130,000 € 130000 €/m²

HALO reality - Kúpa chalupa Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Zlaté Moravce. C

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jedľové Kostoľany

160,000 € 160000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Trenčianske Teplice. Podmienkou je po

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trenčianske Teplice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kalná nad Hronom

Reality Kalná nad Hronom

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Kalnej nad Hronom alebo v blízkom okolí ak

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalná nad Hronom

70,000 € 1321 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

140,000 € 3889 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

100,000 € 1250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Levice

Reality Levice

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

68,000 € 1943 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Šamorín

Reality Šamorín

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šamorín

105,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Horná Seč

Reality Horná Seč

Pozemok pre rodinné domy | 450 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Horná Seč

45,000 € 100 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23085)
Upresniť hľadanie