HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Ce

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme trojizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlže

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Dunajská Streda

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu veľký 3 izbový, ešte lepšie 4 izbový byt v meste

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

130,000 € 1625 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

1 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Ružomberku. Môže byť aj pôvodný stav – rozhoduj

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

99,000 € 99000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký pozemok vhodný na osadenie mobilného domu, prípadne inej

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malacky

12,345 € 12 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Malacky

Reality Malacky

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný trojizbový byt v Malackách, lokalita nerozhoduje, p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

150,000 € 2206 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lovinobaňa

Reality Lovinobaňa

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v obci Lovinobaňa pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Lovinobaňa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 1 m²

Momentálne riešime bývanie pre rodinu, ktorá sa kvôli práci sťahuje do Veľkého Krtíša. Najradše

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme skôr starší, ale aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Malacky

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 3 izbový, prípadne 4 izbový byt v meste Levice. L

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

120,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

4 izbový byt | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

130,000 € 1300 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Liptovskom Hrádku. Platba v h

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

110,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Liptovský Ján.

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Ján

180,000 € 360 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ružomberok

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 1 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 2-izbový byt v Ružomberku, dôležitá je zau

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ružomberok

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Buzitka

Reality Buzitka

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinný dom v obci Buzitka pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pô

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Buzitka

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 1 m²

Pre klienta hľadáme1 až 2 izbový byt na prízemí alebo v bytovke s výťahom v Rimavskej Sobote. D

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre klienta hľadáme menší dom alebo chalupu v Kalinove a okolí, ideálne s pozemkom na záhradu.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 64 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

60,000 € 938 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt s balkónom. Byt by mal byť aspoň čiastočne z

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gbelce

Reality Gbelce

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Gbelce. Dom by mohol mať plochu do 130

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gbelce

65,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30409)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Upresniť hľadanie