Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Kežmaro
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 600 m²
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu rodinného domu v okrese Spišská Nová
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme veľký dvojizbový tehlový byt v Banskej Štiavnici Po reko
60 € 60 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný jednoizbový byt vo Zvolene. Za každú ponu
105,000 € 2917 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Za každú pon
105,000 € 3000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší
30,000 € 30000 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, pôvodnom stave alebo po rekonštrukc
85,000 € 2179 €/m²
1 izbový byt | 45 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pekný 1 alebo 1,5 izbový byt s loggiou (balkón) a výťaho
160,000 € 3556 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 200 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v lokalite Košice-Barca na výstavbu autoumyvárky
Cena dohodou
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Žarnovica. Cena
160,000 € 160000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v okolí Novej Bane,vhodný na výstavbu rekreačnej
30,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani
90,000 € 600 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací štvorizbový rodinný dom, novostavbu s
280,000 € 3111 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Hľadáme 3-izbový byt v Banskej Bystrici, prednostne v lokalite Sásová, prípadne aj v iných čast
Cena dohodou
3 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p
Cena dohodou
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p
Cena dohodou
4 izbový byt | 1 m²
Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici
Cena dohodou
4 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková
500,000 € 6250 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Bratislave, mestská časť Podunajské Bisk
155,000 € 3100 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v
150,000 € 4286 €/m²
3 izbový byt | 68 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo
250,000 € 3676 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný
165,000 € 5500 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 60 -
290,000 € 3718 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.