2 izbový byt | Kustrova | 55 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový Ulica: Kustrova Úžitková plocha: 55 m² Poschodie: 6/6 p
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Žriedlová | 48 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe v rezidencii Cassovar. ZÁKLADNE ÚDAJE
269,990 € 5625 €/m²
2 izbový byt | Vrátna | 48 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE • Dispozícia: 2-izbový byt s pivnicou • Úžitková plocha: 48 m² • IS: El
200,000 € 4167 €/m²
2 izbový byt | Podhradová | 49.25 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p
239,990 € 4873 €/m²
2 izbový byt | Gagarinovo námestie | 50 m²
Byt predstavuje ideálne spojenie pokojného bývania v blízkosti prírody s kompletnou občianskou
175,000 € 3500 €/m²
2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt
244,990 € 4875 €/m²
2 izbový byt | Považská | 55 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou, po kompletnej rekonštru
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hemerkova | 0 m²
Na predaj Vám ponúkame kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice –
194,600 €
2 izbový byt | Havanská | 52 m²
🏡 Štýlový 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, Košice-Ťahanovce, za rozumnú cenu ✨ Hľadát
164,990 € 3173 €/m²
2 izbový byt | Učňovská | 59 m²
Všetko NOVÉ, ZARIADENÉ Košíc-Šaca, + parkovacie miesto v cene Ponúkame na predaj exkluzívne 2
177,500 € 3008 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S rado
Cena dohodou
2 izbový byt | 52 m²
2‑izbový byt na predaj – Havanská ulica, Ťahanovce, Košice Ponúkame na predaj priestranný 2‑iz
158,900 € 3056 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 40 m²
So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľmi pekný slnečný 1,5 izb. byt na Kuzmányho ul. Byt
650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Lomená | 56 m²
Shark real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt o rozlohe 56m² na ulici Lomená v Košiciach, mestsk
183,400 € 3275 €/m²
2 izbový byt | Mier | 60 m²
Pripravujeme na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Sever - Košice Spoločn
190,000 € 3167 €/m²
2 izbový byt | Námestie kozmonautov | 42 m²
Hľadáte 1,5 izbový byt NA PRENÁJOM v obľúbenej lokalite Košice – Nad jazerom? Mám pre Vás v pon
700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Buzulucká | 42 m²
Ponúkame do prenájmu kompletne zrekonštruovaný, slnečný 1,5-izbový byt, na Buzuluckej ulici v K
670 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bellova | 54 m²
V modernom bytovom dome Albelli na Alvinczyho ulici ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-
900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hore | 54 m²
2-izbový byt s 2 balkónmi a parkovaním, – Na hore, Furča Ponúkame na prenájom priestranný 2-iz
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Rastislavova | 72 m²
Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt len pár minút pešo od centra mesta. Byt ponúka ko
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Popradská | 56.55 m²
Martin Šipoš z Reality s VAMI vám exkluzívne ponúka na prenájom útulný, kompletne zariadený 2 i
900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Klimkovičova | 53 m²
Príjemný 2-izbový byt s balkónom na Klimkovičovej ulici na KVP – pohodlné bývanie v lokalite, k
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Titogradská | 37 m²
Moderný 1,5-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na KVP – balkón, klimatizácia a štýl, ktorý
750 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Hlavná | 54.6 m²
Ponúkame na prenájom čiastočné zrekonštruovaný 2izbový priestor o výmere 54.6 m² priamo na Hla
600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.