Lacnejšie ako u developera 2 izbový byt v projekte WatsoNova

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Watsonova | 61.65 m²

Spoločnosť PROXIMITYREAL vám ponúka na postúpenie zmluvu na priestranný 2-izbový byt v modernom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

257,900 € 4183 €/m²

Na predaj 2-izbový byt Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | - | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj 2 - izbový byt po staršej rekonštrukcii na ulici Železiarenská v

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Apartment for Rent – Urbánkova Street, Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²

Proximityreal offers for rent a beautifully renovated big 2-room apartment with a total area of

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! 1,5 izbový byt Košice - Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Jakobyho | 42 m²

Proximityreal ponúka na predaj 1,5 izbový byt v Košiciach , v mestskej časti Košice-Sever, na J

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

152,990 € 3643 €/m²

Znížená cena! Na predaj 2-izbový byt, Košice – Šaca, Železiarenská ulica

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 66 m²

Proximityreal ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po staršej rekonštrukcii v tichej a vyh

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

150,900 € 2286 €/m²

Na predaj 2 izb. byt v samom centre mesta Košice, ul. Hlavná pasáž smer ul. Orlia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 56 m²

Exkluzívna ponuka na predaj 2 izb. byt na prízemí meštianského domu na adrese Hlavná 25. Jedn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

299,500 € 5348 €/m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na sídlisku Sever o rozlohe 52 m2, na 4/7 poschodi ulica Branisková.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

TU reality ponúka na predaj 2-izbový byt na sídlisku Sever, na ulici Branisková, o výmere 52 m²

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

219,990 € 4231 €/m²

Priestranný 2-izbový byt s potenciálom zmeny dispozície- Šaca

Reality Košice-Šaca

2 izbový byt | Železiarenská | 52 m²

Spoločnosť ImpulzReal a Lucia Talianová ponúkajú v exkluzívnom zastúpení: 2 izbový byt na Žele

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Šaca

115,000 € 2212 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt, Košice - Sever, Podhradová

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v Košiciach, v mestskej časti

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

850 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

člen NARKS

2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Strojárenská ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Strojárenská | 54.8 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v mestskej časti Košice – Sta

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový slnečný byt s loggiou v mestskej časti Košice – Juh na ulici Mudroňova.

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Mudroňova | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňovej ulici,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

790 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rezervované - 2 izbový tehlový byt s balkónom - Národná Trieda

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná Treida | 59 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Pa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

166,000 € 2814 €/m²

PRENÁJOM – NOVOREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT, KOŠICE SEVER – HRONCOVÁ ULICA

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hroncová | 53 m²

Ponúkame na prenájom štýlový, kompletne novorekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt, ČSA 1172/23, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 53.88 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2 izbový byt č. 3 v lukratívnej lokalite na ulici Če

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 3526 €/m²

Prenájom moderného 2-izbového bytu v centre Košíc – Kasárenské námestie

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kasárenské námestie | 45 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v novostavbe na Kasár

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Dom s viacerými bytmi v širšom centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

Prenajmeme budovu so 6 bytmi neďaleko Masarykovej ulice. Poskytuje pohodlné ubytovanie pre 12 o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Štartovací 2-izbový byt s krásnym výhľadom na mesto, Košice - Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Gudernova | 41 m²

Hľadáte byt, ktorý vám poskytne príjemné bývanie, alebo stabilnú a bezpečnú príležitosť na zhod

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

176,900 € 4315 €/m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný 2 izbový byt s parkovacím miestom v Košiciach na ulici Rastislavova

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Rastislavova | 65 m²

Základné údaje: • Dispozícia: 2-izbový byt s balkónom na ulici Rastislavova * Poschodie: 1.

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

799 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkam Vám 2i tehlový byt s balkónom na Podhradovej

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Cesta pod Hradovou | 54 m²

ZÁKLADNE ÚDAJE Dispozícia: 2 izbový byt Úžitková plocha: 54m2 s príslušenstvom + balkón Posc

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

149,990 € 2778 €/m²

Útulný 2i byt na predaj • krásny výhľad na zeleň • Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Baštovanského | 52 m²

Exkluzívne vám ponúkame na predaj príjemný 2 izbový byt s vnútornou loggiou. Lokalita plná zel

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

169,999 € 3269 €/m²

Rezidencia PODHRADOVÁ - priestranný 1i byt s balkónom

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

179,990 € 4831 €/m²

1,5-izbový, prenájom, 43 m2, širšie centrum, Jakobyho, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jakobyho | 43 m²

Ponúkame na prenájom 1,5-izbový byt v blízkosti centra mesta na Jakobyho ulici v Košiciach – St

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľký 2i byt s loggiou na prenájom • Terasa • Kežmarská ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 55 m²

Byt VOĽNÝ ihneď. Pre lepšiu predstavivosť pripravená vizualizácia rozloženia nábytku. N

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie