Exkluzívny 2 izbový byt 58m2 s loggiou/ Exnárova ulica,Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Exnárova | 58 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú lokalitu? Tento priestranný 2-iz

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

210,000 € 3621 €/m²

Predaj - ponúkame 2,5 izbový byt v historickom centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Mojmírova | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, kompletne zariadený 2,5-izbový byt s rozlohou 74 m², nachád

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

355,000 € 4797 €/m²

Prenájom - luxusný 2 izbový byt v centre mesta Košíc

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom luxusne zrekonštruovaný 2-izbový byt Byt sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom 1,5-izbový byt – Košice, Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Hronská | 42 m²

Ponúkame na prenájom útulný a prakticky riešený 1,5-izbový byt o výmere 42 m² vo vyhľadávane

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, 2-izbový byt

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Baštová | 54 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný, ešte neobývaný 2-izbový byt (45 m²) len 100 m od

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ Predaj veľký 2-izbový byt 54m2– Košice, Terasa, Ľudová ulica

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ľudová | 54 m²

REZERVOVANÝ Ponúkam na predaj krásny, svetlý a priestranný 2-izbový byt o výmere 54 m², nachádz

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

169,990 € 3148 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt 56m2– Košice, Lomená ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkam na predaj praktický a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Lomená ulic

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

177,900 € 3177 €/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt – Košice Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná trieda | 55 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a slnečný 2-izbový zariadený byt v mestskej časti Košice-Juh.

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Prenájom 2-izboveho bytu na sídlisku Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkam na dlhodobý prenájom priestranný 2-izbový zariadený byt na sídlisku Terasa (Košice-Zápa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj moderný 2 izbový byt s loggiou-Košice/Furča /Exnárova ulica

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Exnárova | 58 m²

Ponúkam na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Furča, Exnárova ul

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

197,900 € 3412 €/m²

Na prenájom 3-izbový byt s terasou takmer v centre Košíc – Franckova ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Franckova | 90 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom pekný a prakticky riešený byt s vlastnou terasou, nachádzajúci sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom útulný 2-izbový byt s balkónom – Košice, KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Titogradská | 40 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt na sídlisku KVP, na Titogradskej u

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou – Panoráma, Košice

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 55.5 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt vo veľmi peknej lokalite plnej zelene – Panoráma, Jel

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5 izbový byt Idánska ulica - voľný od júna

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Idanská | 43 m²

Ponúkame na prenájom moderný a zrekonštruovaný 1,5-izbový byt s výmerou 43 m² s priestrannou 6

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 1,5-izbový byt s balkónom– Boženy Němcovej,Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Němcovej | 41 m²

Ponúkam na prenájom moderný a útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej lokalite Košice Sever, na ulici

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

660 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Predaj nový 2 izbový byt, Košice-Furča-Povstania českého ľudu

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Povstania českého ľudu | 55 m²

Ak hľadáte byt, do ktorého sa viete nasťahovať okamžite tak Vám ponúkam 2 izbový byt ulici Povs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

203,000 € 3691 €/m²

Ponúkame na prenájom príjemný, svetlý 2-izbový byt

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Kalinovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom príjemný, svetlý 2-izbový byt v príjemnej lokalite na Kalinovskej ulici (s

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 i byt, ul. Bernolákova, TERASA, 55 m2, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Bernolákova | 55 m²

Peter Zakuťanský z realitnej kancelárie AURUM vám ponúka na prenájom tento útulný 2-izbový byt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt na Rampovej

Reality Košice-Džungľa

2 izbový byt | Rampová | 74 m²

Ponúkame na prenájom veľkorysý 2-izbový byt s výmerou 74 m², situovaný na vyvýšenom prízemí rod

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Džungľa

900 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný byt o výmere 92 m2 na prenájom - ul. Urbánkova

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Urbánkova | 92 m²

Proximityreal ponúka na prenájom krásne zrekonštruovanú nehnuteľnosť o výmere 92 m² s dvomi bal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

790 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zariadený byt na prenájom v rodinnom dome voľný ihneď! Košice- Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Moravská | 78 m²

Proximityreal Vám exkluzívne ponúka na prenájom v tichej lokalite zariadený 2-izbový tehlový by

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

730 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Moderný 2 izb. Apartmán, Side, Turecko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 45 m²

Peter Zakuťanský z AURUM REALITY Vám ponúka na predaj štýlový 2‑izbový apartmán v novostavbe vo

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,000 € 2200 €/m²

REZERVOVANÉ! DIZAJNOVÝ 1,5 IZB. BYT NA TERASE: Štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Kežmarská | 41 m²

​REZERVOVANÉ! Hľadáte nekompromisnú kvalitu, modernú estetiku a lokalitu, kde máte všetko na d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,990 € 4366 €/m²

Na prenájom: veľký 2-izb. byt so záhradkou, Vrátna ul., centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký, čistý a útulný 2-izbový byt na Vrátnej ulici, priamo v historic

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Upresniť hľadanie