2 izbový byt, 69,60m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.9 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B2 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

246,909 € 4054 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A6B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

237,832 € 3873 €/m²

2 IZBOVÝ BYT, ALŽBETINA, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 70 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vlastniť útulný 2-izbový byt priamo v historickom centre mes

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

285,000 € 4071 €/m²

Priestranný 2-izbový byt na prenájom | Kurská - Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Kurská 27 | 52 m²

Invest & Real | Dominik Uhrin ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na ulici Kurská v mes

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM | 2-izbový byt s balkónom | Košice - Ružínska

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ružínska | 50 m²

Hľadáte útulné a pohodlné bývanie v skvelej lokalite? Tento 2-izbový byt o výmere 50 m² na Ru

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

700 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2-izbový byt | PRENÁJOM | Košice - KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Denešová | 50 m²

Dominik Uhrin | Invest & Real ponúka na prenájom 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa vo vy

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

695 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Centrum Košíc- Vrátna ulica, 2-izb. byt (90 m2)

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký tehlový 2-izbový byt priamo v centre Košíc, na Vrátnej ulici, na

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

2-izb.byt s parkovaním v tichom dvore, Centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Kováčska | 58 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt v meštiackom tehlovom dome v historickom centr

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Dvojizbový neobrúsený byt na Lomennej ulici

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 0 m²

JUDr. Marek Jurčišin a Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkajú na predaj neobrúsený pries

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme pre seriózneho klienta priestranný 2 izbový byt

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 0 m²

Práve Vás oslovujeme, JUDr. Marek Jurčišin a Realitná kancelária Nové bývanie, s požiadavku na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

1 €

Hľadáme pre klienta 2- izbový byt na sídlisku Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

2 izbový byt | 0 m²

F007-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na sídlisku Ťahanov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Košice-Ťahanovce

165,000 €

Hľadáme pre klienta 2- izbový byt na sídlisku Furča

F008-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na sídlisku Dargovs

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Košice-Dargovských hrdinov

175,000 €

Na predaj 2-izbový byt v Starom Meste

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

F015-112-KAMA Finanzpartner reality vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre – Lomená ulica,

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

180,000 €

2-izbový byt Juh

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | 0 m²

F005-KAMA Finanzpartner reality hľadá pre konkrétneho klienta 2-izbový byt na Juhu v Košiciach

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na kúpa Košice-Juh

180,000 €

REZERVOVANÝ 1,5 izbový byt v Košiciach - Nad jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Dneperská | 0 m²

REZERVOVANÝ Viete si predstaviť bývanie v meste a súčasne blízko prirody? Takéto bývanie po

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

149,000 €

Predaj 2 izbového bytu blízko centra Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 56 m²

Blízko do centra, blízko na stanicu, blízko všade môžete mať z 2 izbového bytu v Košiciach. Po

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

181,900 € 3248 €/m²

Prenájom moderného 1,5-izbového bytu s loggiou

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na dlhodobý prenájom veľmi pekný a slnečný 1,5-iz

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

670 €/mesiac

NA PREDAJ: 2-izbový byt s lodžiou, Sofijská ulica, Košice-Ťahanovce, 7/8 posch.

Reality Košice-Sídlisko Ťahanovce

2 izbový byt | Sofijská | 55 m²

Máte svoju predstavu o vlastnom bývaní a zatiaľ ste byt podľa svojich predstáv nenašli? Čo tak

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

150,000 € 2727 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Klimkovičova, Košice-KVP

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Klimkovičova | 50.1 m²

Jedinečný 2-izbový byt s veľkou loggiou a vlastným parkovacím státím, v novostavbe Zelené Grunt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Pre overených klientov hľadáme 1,5i a 2i byty v Košiciach

Reality okres Košice II

2 izbový byt | 0 m²

PEV-101-D Pre našich overených klientov hľadáme 1,5izbový, prípadne 2 izbový byt v Košiciach-lo

Publikované: 03.05.2022 Aktualizované: 17.11.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Na prenájom 2,5 izbový byt na Kvp - Voľný ihned

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame na prenájom 2,5-izbový byt na sídlisku KVP. Byt sa prenajíma čiastočne zariadený s mož

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sídlisko KVP

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, 2 izbový byt na Obrancov Mieru, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 65 m²

KORIJKOV & AGENTS vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Obrancov Mieru, Košic

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt s balkónom na Watsonovej ulici.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt s balkónom na Watsonovej ulici. By