Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Ostravská | 32 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zre

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

155,990 € 4875 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný, zariadený 2-izbový byt s loggiou / Tatranská ul. / širšie Centrum

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Tatranská | 35 m²

NA PRENÁJOM: Pekný, slnečný a kompaktný 2-izbový byt, ponúka moderné bývanie v obľúbenej lokali

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ VEĹKORYSÝ 2-IZBOVÝ BYT S PARKOVACÍM MIESTOM V HISTORICKOM CENTRE MESTA KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt s parkovaním v uzavretom dvore, ktorý prešiel kompletno

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

290,000 € 9667 €/m²

Na predaj – 2-izbový byt v pôvodnom stave

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | 56.6 m²

Tureality ponúka na predaj 2-izbový byt s balkónom v skvelej lokalite Košice Sever. Byt je v os

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

182,999 € 3233 €/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelovej ulici v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom moderný 2-izbový byt v srdci Košíc, na Czambelovej ulici.

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na prenájom moderný 2 izbový byt, Czambelová ulica v centre Košíc.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Czambelova | 50 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom 2-izbový byt v srdci Košíc Hľadáte pokojné a komfortné býv

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII NA ULICI TORYSKÁ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Toryská | 48 m²

Kristína HULIAKOVÁ zo spoločnosti Diamond Reality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt po kompletn

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

184,990 € 3854 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na ulici Rožňavská, KE-Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o rozlohe 42m2 + 6m loggia, nachádzajúci sa v obľúbenej a vyhľa

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

159,890 € 3807 €/m²

Kúpa - Hľadáme 2 izbový TEHLOVÝ byt v Košiciach

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre konkrétnu klientku nejaký 2 alebo menší 3 izbový byt v Košiciach, aspoň po čiastočn

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

2 izbový bytv novostavbe, Košice - ul. Šoltésovej

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Šoltésovej | 58 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v novostavbe Le Lys D´or, kto

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rezidencia Alžbetina - 2 izbové byty

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 47 m²

Rezidencia Alžbetina, situovaná v srdci historického centra Košíc, ponúka skutočne unikátne bý

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

230,750 € 4910 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt s predzáhradkou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 57.42 m²

Nestrácajte čas na ceste za zážitkami, keď na vás tie najkrajšie momenty čakajú niekoľko krokov

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

384,343 € 6694 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt so súkromným parkovaním, Tomášikova ul., Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tomášikova | 61 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt na Tomášikovej ulici v mestsk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Košice - Sever, Hlinkova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Hlinkova | 52 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Košice – S

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

206,990 € 3981 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v novostavbe - Košice - Staré Mesto, Rumanova ul.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Rumanova | 44.29 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe, v atraktívnej lok

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

234,000 € 5283 €/m²

člen NARKS

2 izbový byt v novostavbe, Košice - Západ, Inovecká ul.

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Inovecká | 50 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe na ulici Inovecká

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

280,000 € 5600 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s loggiou v projekte Huštáky Boutique Residence

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 38.42 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

239,445 € 6232 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt v centre mesta v historickom objekte, Košice, Hlavná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v historickom objekte v centr

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, 69,6m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 60.6 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt C2B4 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

242,928 € 4009 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A4B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

234,321 € 3816 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A2B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

232,811 € 3792 €/m²

2izbový byt, Rožňavská ulica, loggia

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Rožňavská | 42 m²

MYRA.Košice a Ing. Ivana Rolaková vám exkluzívne ponúkajú na predaj 2-izbový byt v jednej z naj

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

155,000 € 3690 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A5B3 v B

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

236,076 € 3845 €/m²

2 izbový byt, 70,40m2 - BYTOVÝ DOM IPEĽSKÁ - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Ipeľská | 61.4 m²

MYRA. Košice a Ing. Ivana Rolaková Vám ponúkajú na predaj 2-izbový priestranný holobyt A3B3 v B

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

233,566 € 3804 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie