Na predaj pekný 2 izbový byt Furča, Benadova ulica, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 56 m²

Na predaj pekný čiastočne zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Benadova - lok

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

Info v RK

2 izb byt Sever, spolu 56 m2, 5.p., ihneď voľný, pôvodný stav

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 56 m²

Reality 321 - LICENCOVANÁ REALITNÁ KANCELÁRIA Ponúkame 2 izbový priestranný byt v dobrej loka

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,900 € 2855 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom PRIESTRANNÝ 2izb Tehlový byt , Komenského ul., 61 m2, balkón, klimatizácia, zariadenie

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Komenského | 61 m²

Reality 321 Vám EXKLUZÍVNE prináša ponuku PRENÁJMU 2-izbového bytu. Ponúkame Priestranný, 2 i

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

799 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2 izbový byt s lodžiou po kompletnej rekonštrukcii, Železníky

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Užhorodská | 48 m²

Realitná kancelária Férovo ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s lodžiou na

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

189,990 € 3958 €/m²

REZERVOVANÉ - 2,5 i byt, Národná trieda, nová rekonštrukcia, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 52.9 m²

REZERVOVANÉ. Na predaj 2,5 izbový byt S BALKÓNOM, na ulici Národná Trieda, Košice - Sever. Ko

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

229,000 € 4329 €/m²

1,5 IZBOVÝ - POLUDNÍKOVÁ - NAD JAZEROM - ÚTULNÝ BYTÍK, KTORÝ SI ZAMILUJETE

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Poludníková | 42 m²

Na predaj Vám exkluzívne ponúkam pekný, útulný 1,5 – izbový byt na sídlisku Nad Jazerom na Po

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

165,000 € 3929 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Svetlý 1,5i byt v srdci Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 39.1 m²

Chyžku máme rezervovanú. Ak hľadáte podobný byt v tejto lokalite, neváhajte nás kontaktovať.

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 4987 €/m²

Odkúpime Vašu nehnuteľnosť

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 55 m²

ODKUP VAŠEJ NEHNUTEĽNOSTÍ . Odkúpime Váš byt v hotovosti. Keď nás oslovíte a zavoláte nám ,

Publikované: 21.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Prenájom 2 izbový byt na Tolstého

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

Raymann real ponúka prenájom 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome , na Tolstého ulici v Koši

Publikované: 03.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ- 2 izbový byt ČSL armády, 54 m2 +loggia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj príjemný byt o výmere 54 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

195,000 € 3611 €/m²

REZERVOVANÉ - Priestranný 2 izbový byt, 58 m2, sídlisko Dargovských hrdinov -Furča, Benadova

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Benadova | 58 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj jeden z najväčších 2-izbových bytov v obľúbenej l

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

199,000 € 3431 €/m²

Štýlový 1,5 izbový byt na Furči

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Zupkova | 43 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj moderný, kompletne zariadený 1,5-izbový byt v žia

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

179,000 € 4163 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii - investičná príležitosť

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Odborárska | 42 m²

FÉNIX reality vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 42 m² nachádzajúci sa v ši

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

159,000 € 3786 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v Čermeli

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Črmeľská cesta | 48 m²

Hľadáte miesto, kde sa dá bývať moderne a pohodlne? Projekt Na Baránku v obľúbenom Čermeli ponú

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena dohodou

2 IZBOVY BYT NA PRENAJOM, UL. Tolstého, Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Tolstého | 60 m²

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom veľmi pekný 2-iz

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TOP LOKALITA : NA PRENÁJOM PEKNÝ, PRIESTRANNÝ, ZARIADENÝ BYT, Košice Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

Ponúkame na prenájom TEHLOVÝ, priestranný, výborne dispozične riešený 2 izbový byt v TOP LOKALI

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

TOP LOKALITA: NA PREDAJ PRIESTRANNÝ, MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

MODERNÝ 2 IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII !!! Hľadáte byt do ktorého sa stačí iba nasťah

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,900 € 3331 €/m²

TOP LOKALITA : NA PREDAJ MODERNÝ, PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, Košice Južná Trieda

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Južná Trieda | 54 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Košice-Juh

179,000 € 3315 €/m²

NA PRENÁJOM PEKNÝ, ZARIADENÝ 2 IZBOVÝ BYT, top lokalita Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Obrancov mieru | 58 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Štefánikova | 58 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2-izbový byt priamo v centre mesta Košice na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

1,000 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Predaj veľký 2-izbový byt 50m2 s loggiou –KVP, Hemerkova ulica

Reality Košice-Sídlisko KVP

2 izbový byt | Hemerkova | 50 m²

Ponúkam na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s loggiou nachádzajúci sa na Hemerkovej ul

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 3900 €/m²

3 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, 65 M2, HAVIARSKA UL, KOŠICE 1

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Haviarska | 65 m²

Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 65 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tehlového

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

227,000 € 3492 €/m²

PRENÁJOM - 2 IZBOVÝ BYT, LORINČÍK HÁJE, NOVOSTAVBA TEHLA

Reality Košice-Lorinčík

2 izbový byt | Hríbová | 63 m²

Ponúkame na prenájom krásny, klimatizovaný, nadštandardne zrealizovaný, kompletne zariadený 2-i

Publikované: 03.08.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Lorinčík

1,050 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 IZBOVÝ BYT - 56 m2 - LOMENÁ ULICA - KOŠICE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Lomená | 56 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, priamo v blízkosti centr

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

178,000 € 3179 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Upresniť hľadanie