PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT+ PARKING, JELŠOVÁ

Reality Košice-Vyšné Opátske

2 izbový byt | Jelšová | 51 m²

Niektoré byty ponúkajú priestor na bývanie. Tento ponúka atmosféru, pokoj a výhľady, ktoré Vás

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Košice-Vyšné Opátske

890 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Komplet zrekonštruovaný byt 52 m2, ul. Karpatská Staré mesto, Kuzmányho

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 52 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj moderný komplet zrekonštruovaný a dispozične upravený na ul. Karp

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

199,000 € 3827 €/m²

1,5 izb. byt, Karpatská, Staré mesto, 42m2, kompl. rek.balko

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Karpatská | 42 m²

Ponúkame na prenájom 1,5 izb. byt na ulici Karpatská v Košiciach, s pešou dostupnosťou do centr

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM Luxusný 2+KK byt – Popradská ul., Košice- Západ

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 53 m²

Luxusný 2 izbový byt v exkluzívnom projekte s balkónom a vyhradeným parkovaním Čerstvo dokonče

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

950 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM 2 izbový byt, Košice - Juh, Ul. Žižková - NOVOSTAVBA

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Žižkova | 50 m²

Mestské bývanie v novostavbe, ktoré má pokoj. A komfort, ktorý oceníte každý deň. Realitná kan

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - 2 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Ul. Alžbetina

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alžbetina | 45 m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom priamo v srdci historického centra. Realitná kanc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ,2-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT,KOŠICE-SEVER,LOMNICKÁ UL.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Lomnická | 40 m²

Byt, ktorý pracuje za Vás. Stabilná investícia s okamžitým výnosom. Realitná kancelária RELCOM

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

169,990 € 4250 €/m²

Rezervované - 2-izbový byt v centre mesta pri radnici, 66 m², tehlová stavba

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou polohou priamo

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

185,000 € 2803 €/m²

1,5-izbový byt s kumbálom a pivnicou – Nad jazerom, Bukovecká

Reality Košice-Nad jazerom

2 izbový byt | Bukovecká | 40 m²

MY REALTY AGENTS exkluzívne ponúka na predaj útulný a moderne riešený 1,5-izbový byt, ktorý pre

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

171,500 € 4288 €/m²

NA PRENÁJOM / 2-izbový byt po rekonštrukcii v srdci Košíc – Strakova ul.

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Spoločnosť Broker Consulting, a.s. v spolupráci s RealitySpolu.sk Vám po dohode s majiteľmi pon

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Strakova | 52 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS

Na predaj 2 izbový slnečný byt - Hutnícka ulica Košice - REZERVOVANÝ !

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Hutnícka | 55 m²

Broker Consulting exkluzívne ponúka na predaj slnečný veľmi príjemný 2 izbový byt v srdci Koší

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

189,000 € 3436 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt na prenájom Skladná, blízko centra

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Skladná | 54 m²

Diana Reality ponúka na prenájom 2-izbový byt na prízemí bytového domu, so vstupom do dvorovej

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NESTHOME - 2-izbový byt s terasou v NOVOSTAVBE, Ľubovnianska, KE

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 58 m²

Realitná kancelária ReYES REALITY ponúka na predaj 2-izbový byt s terasou v novostavbe NESTHOME

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Košice-Západ

258,000 € 4448 €/m²

Na predaj 1,5 izbový byt s loggiou, Bielocerkevská, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | 44.05 m²

Realitná kancelária VISUAL REAL & FINANCES s.r.o. Košice Vám ponúka na predaj útulný a kompletn

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

167,000 € 3791 €/m²

ZĽAVA 10.000 !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 54,84 m2 s balkónom - uvádzacia akcia

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 50.79 m²

V dobe, kedy sa bývanie v centre stáva luxusom, prichádzame s ponukou, ktorá vás príjemne prekv

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

184,000 € 3623 €/m²

ZĽAVA 10.000 EUR !!! - Stromová ulica Košice - ponuka na predaj 2-izbového bytu 52,23 m2 - UVÁDZACIA AKCIA

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Stromová | 52.23 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

182,000 € 3485 €/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu 52 m2, Košice - Terasa

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Slobody | 52 m²

Ponúkame na prenájom čiastočne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košic na T

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

680 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Kúpim 2 izbový byt Košice v hotovosti, cena dohodou

Reality okres Košice I

2 izbový byt | 50 m²

Kúpa 2 izbový byt Okres Košice I. Cena 160 000 €. Nedoplatky a prípadne exekúcie vyplatíme. Pla

Publikované: 29.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa

160,000 € 3200 €/m²

kúpim 2 izb. byt v Košiciach, platba v hotovosti, cena dohodou

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | 40 m²

kúpim byt v hotovosti, balkón výhodou, platba okamžite po dohode. Prípadné nedoplatky a exekúci

Publikované: 07.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa Košice-Západ

145,000 € 3625 €/m²

Na prenájom 2 izbový byt v lukratívnej lokalite Košice - Na hore

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 54 m²

Ponúkame exkluzívne na prenájom 2 izbový byt v atraktívnej a vyhľadávanej lokalite Košíc - sídl

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

2-izbový tehlový byt, Gerlachovská ul., Košice-Sever

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Gerlachovská | 55 m²

Realitná kancelária PRONECA, s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj 2 – izbový, tehlový byt, Ge

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

184,900 € 3362 €/m²

Moderný apartmán v novostavbe s terasou a recepciou priamo v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Štúrova | 55.58 m²

Moderný 2+kk apartmán v novostavbe s terasou, recepciou, pohotovostnou službou 24/7, garážovým

Publikované: 12.06.2024 Aktualizované: 21.08.2025
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

957 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenajatý_Na prenájom 2 izbový byt, ul. Na hore, Furča, Košice

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Na hore | 54.4 m²

Prenajatý__Na prenájom pekný zariadený 2-izbový byt s balkónom v Košiciach na ulici Na hore - l

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Košice-Dargovských hrdinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Reality v Martine (744)
Upresniť hľadanie