17363 (JupVMFf_5xN) Aktualizovaný: 13. 05. 2026 1. publikácia: 13. 05. 2026

Zrekonštruovaný 1,5-izbový (2+KK) byt na Juhu / Železníky /

Ostravská
Košice-Juh • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

155,990 € 4875 €/m²

Základné informácie

Druh:
2 izbový byt

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
32 m²
Info
Hľadáte svoje prvé bývanie či výhodnú investičnú nehnuteľnosť, ktorá je už navyše kompletne zrekonštruovaná a pripravená na okamžité nasťahovanie či výhodný prenájom?

Volám sa Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL a ponúkam Vám jedinečnú príležitosť KÚPIŤ si tento zrekonštruovaný a zariadený 1,5-izbový byt na Železníkoch - Ostravská ul. (Košice IV – MČ Juh). Byt je ideálny pre klientov, ktorí ocenia jeho praktické a moderné dispozičné riešenie, vkusnú rekonštrukciu a kompletné zariadenie, či vysoký investičný potenciál s možnosťou okamžitého prenájmu.

Byt má podlahovú plochu 32 m2 a prislúcha k nemu aj pivnica na prízemí. Nachádza sa na 2. poschodí v 7 poschodovom zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Vďaka svojej Východnej orientácii je byt príjemne presvetlený (najmä počas doobeda) a zároveň sa neprehrieva ani počas najteplejších letných dní.

VIRTUÁLNA PREHLIADKA:
Prejdite sa po byte pohodlne aj doma prostredníctvom Vášho mobilu či PC na odkaze TU https://my.matterport.com/show/?m=UXkX8LhiGpA

STAV A DISPOZÍCIA BYTU:
Byt je kompletne zrekonštruovaný a zariadený. Dispozične Vám byt ponúkne:
• obývaciu izbu s kuchynským kútom
• samostatnú spálňu
• modernú kúpeľňu spojenú s toaletou
• vstupnú chodbu.
Kuchynská časť je vybavená kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi (elektrická varná doska a rúra, digestor, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a chladnička). Kúpeľňa Vám zas ponúkne priestranný sprchovací kút, priestor pre práčku, umývadlo a závesnú toaletu.
V celom byte sú plastové okná, plávajúca podlaha, nová elektroinštalácia ale aj nové interiérové a vstupné bezpečnostné dvere.
Po dohode je možné v byte ponechať aj jeho zariadenie.

SKVELÁ LOKALITA:
Bytový dom je situovaný na košickom sídlisku Železníky, v lokalite s dostatkom zelene a výbornou občianskou vybavenosťou, či dopravnou dostupnosťou.
V pešej dostupnosti sa nachádza:
• OC Cassovia (s množstvom obchodov a reštaurácií),
• potraviny Fresh, kaderníctvo, optika a domáce potreby
• základná škola (na Užhorodskej ul.) a materská škola (na Miškoveckej ul.), ale aj
• veľký park so športoviskami (basketbalové a futbalové ihriská či pingpongové stoly) a detskými ihriskami
• zástavky MHD s linkami električiek (9 a R8) a autobusov (15, 16, 54 a N4).

STABILNÁ INVESTÍCIA:
Vďaka svojej vkusnej rekonštrukcii, kompletnému zariadeniu, praktickej dispozícii a dobrému nájmu, je tento byt ideálny aj ako stabilná investícia, ako stvorená na okamžitý prenájom, s ktorým Vám rád pomôžem.

CENA: 155.990,- €

AK VÁS TÁTO NEHNUTEĽNOSŤ ZAUJALA, NEVÁHAJTE A DOHODNITE SI OBHLIADKU.

Informácie o nehnuteľnosti Vám ochotne poskytne spoľahlivý realitný maklér:
Ing. Štefan Gregor
0948 311 511
Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
32 m²

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.

Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape

Kontakt na predajcu

Ing. Štefan Gregor

Realitní makléri SR

Realitné kancelárie SR

Chlumeckého 5 • 82103, Bratislava
Celá ponuka spoločnosti

155,990 € 4875 €/m²

Kontakt na predajcu

Ing. Štefan Gregor

Realitní makléri SR