PREDAJ štartovací 2i byt s parkovaním a balkónom v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Jána Ondruša | 40.64 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A PARKOVANÍM V STUPAVE – ULICA JÁNA ONDRUŠA Realitná

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

155,000 € 3814 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

ZNÍŽENÁ CENA! - River House - nepremeškajte jedinečnú príležitosť bývať uprostred prírody a zároveň na dosah mesta

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 120.5 m²

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť a splňte si sen bývať v dome s kvalitnou architektúrou s vý

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

507,000 € 4207 €/m²

Top
Top

Samostatne stojaci 4i rodinný dom ÚP 110m² v obci Láb, pozemok 286 m²

Reality Láb

Rodinný dom | 110 m²

Samostatne stojaci 4i rodinný dom v obci Láb Lokalita Nachádza sa v pokojnej obci Láb, v rámc

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

330,000 € 3000 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Byty a apartmány v Trenčianskych Tepliciach

Reality Trenčianske Teplice

Apartmán | Kúpeľná | 27.43 m²

Moderný pavlačový bytový komplex situovaný priamo na pešej zóne v Trenčianskych Tepliciach ponú

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

89,202 € 3252 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA s nadštandardom - ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Nezadaná | 93 m²

Ponúkame na predaj Skolaudovanú novostavbu, 4-izbový RD s TEPELNÝM ČERPADLOM. Možnosť sa ihneď

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

279,000 € 3000 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNE na predaj 5 izbový rodinný dom vo Hviezdoslavove

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Štefana Vidu | 113.7 m²

Kúpte priamo od Developera, bez poplatkov pre RK s kompletným právnym servisom v cene. Reziden

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

369,000 € 2982 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

BLVCK - Reklama na ticho. A svetlo

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 68.18 m²

Status quo je nuda. Skutočné centrum začína tu. Podkrovný byt na Obchodnej, kde strešné okná n

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,900 € 4105 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN - 5 izb byt v Apollo Residence - Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | 172 m²

NA PREDAJ: Luxusný 5-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

960,000 € 5581 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

799,000 € 4994 €/m²

Top
Top

OS Suchý Dub BD1 na predaj 4 izbový byt č.1 s terasou a garážovým státím za 271.600 €

Reality Trenčín

4 izbový byt | Južná | 86.92 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh - oblasť Such

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

257,600 € 2964 €/m²

Top
Top

6i Villa Exklusiv 152m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Developer Belko Immobilien GmbH ponúka na predaj 40 rodinných domov na samostatných pozemkoch v

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

560,000 € 3353 €/m²

Top
Top

4i Bungalow 114m2 na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

499,000 € 4377 €/m²

Top
Top

5i Bungalov 154m2 ÚP na priestrannom pozemku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 22.11.2024 Aktualizované: 02.12.2025
Domy na predaj

540,000 € 3506 €/m²

Top
Top

Novostavba 4-izbového bytu s terasou na Dilongovej ul. v Prešove

Reality Prešov

4 izbový byt | Dilongova | 90 m²

Predstavujeme Vám Rezidenciu Dilongova, ktorá je situovaná v pokojnej lokalite na Dilongovej ul

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Prešov

259,000 € 2681 €/m²

Top
Top

Kryté parkovacie miesto v projekte Zelené Vlčince

Reality Žilina

Garáž | Moskovská | 12.5 m²

Parkovacie miesto v krytej garáži bytového domu projektu Zelené Vlčince. Prístup cez automatic

Publikované: 19.05.2021 Aktualizované: 30.11.2025
Objekty na predaj Žilina

27,000 € 2160 €/m²

Top
Top

Predaj garážového státia v projekte GREEN ATRIUM v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Trnavská cesta | 15 m²

Ponúkam na predaj garážové státie v modernom polyfunkčnom objekte Green Atrium. Ide o ideálne r

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 1867 €/m²

Top
Top

2-izbový byt vo vysokom štandarde novostavba Green Atrium, Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 52.3 m²

Ponúkame na predaj moderný a nadštandardne vybavený 2-izbový byt nachádzajúci sa na 7. nadzemno

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

337,654 € 6456 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 95 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt A6.G v projekte Green Atrium, ktorý sa nachádza na 6. nadzemnom

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

543,202 € 5718 €/m²

Top
Top

3-izbový byt A7.A s nadštandardom v Green Atrium!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 66.25 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 3-izbový byt s označením A7.A, ktorý je súčasťou prestížneho proje

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,000 € 6023 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt B2.F v projekte Green Atrium s chladením a kúrením v strope!

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Trnavská cesta | 62.67 m²

Objavte svoj nový domov v jednom z najžiadanejších bratislavských projektov, Green Atrium! Pred

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 17.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

358,785 € 5725 €/m²

Top
Top

3-IZBOVÝ BYT B2.G V PROJEKTE GREEN ATRIUM

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 104.78 m²

Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť bývania v srdci Bratislavy – priestranný byt v prestížn

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

555,564 € 5302 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie