VOĽNÝ IHNEĎ - 3 izbový byt s výhodami rodinného domu

Reality Nový Svet

3 izbový byt | 65.52 m²

PRVÁ ETAPA UKONČENÁ POSLEDNÉ DVA VOĽNÉ SKOLAUDOVANÉ BYTY VILA BYTY po úspešnom projekte v Milo

Publikované: 19.10.2023 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nový Svet

169,000 € 2038 €/m²

Top
Top

Bývaj Ihneď !!! Novy 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou a vstavaným nábytkom v novej zóne vo Veselom

Reality Trnava

Rodinný dom | Veselá | 90 m²

Ponúkame vám skolaudovane moderné bývanie v novej zóne vo Veselom. Pre rodiny, ktoré svoje býva

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

225,000 € 2500 €/m²

Top
Top

Reality Madunice

Rodinný dom | M. R. Štefánika | 90 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne Rezidencia Veselé – 4izb. rodinný dom B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Madunice

220,000 € 2444 €/m²

Top
Top

Reality Piešťany

Rodinný dom | N. Teslu | 89 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej zóne vo Veselom Pre rodiny, ktoré svoje bývanie hľadajú v

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Piešťany

225,000 € 2528 €/m²

Top
Top

4izb. Nízkoenergeticky rodinný dom v novovybudovanej zóne v Špačinciach, exkluzívne od developera celej zóny

Reality Špačince

Rodinný dom | Hospodárska | 114.6 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v novej rezidenčnej zóne IBV Špačince – ideálne riešenie pre rodin

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Špačince

348,000 € 2530 €/m²

Top
Top

PÁNSKY HÁJ II Kanianka - Komfortný 2-izbový byt s garážou

Reality Kanianka

2 izbový byt | Pánsky háj | 54.48 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Elegantný 2-izbový byt s garážou v novostavbe Pánsky háj II, Kanianka

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Kanianka

168,000 € 3084 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Nádherný designový dom na brehu jazera s vlastným mólom pri golfovom areáli Penati

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 100 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, podmanivý 3-izbový dom s dvoma podla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

670,000 € 6700 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov s loggiami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe s príjemnou loggiou a balkónom vo vyhľadávane

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

181,896 € 2599 €/m²

Top
Top

Nízko-energetická novostavba 3-izbových bytov so záhradkami vo Veľkom Slavkove (tepelné čerpadlo, fotovoltika)

Reality Poprad

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbové byty v novostavbe so záhradkami s rozlohou od 39 m² do 132 m² v

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 24.09.2025
Byty na predaj Poprad

184,896 € 2641 €/m²

Top
Top

IMPEREAL - Predaj RD Rezidencia Hubický Park: Tam, kde sa končí zhon a začína váš vlastný priestor. RD5.6B

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 117 m²

V Rezidencii Hubický Park sme sa rozhodli spojiť čistú modernú architektúru s atmosférou, ktorú

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hubice

229,000 € 1957 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 3izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne - STREŠNÝ 2 izb BYT s veľkou terasou - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 3 - izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly | 75.1 m²

Predstavte si, že v piatok zavriete notebook, sadnete do auta a o chvíľu už riešite jediné: kam

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

218,018 € 2903 €/m²

Top
Top

Luxusné 2-izbové apartmány v projekte VESNA

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 60.9 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,039 € 3432 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - Slnečný a príjemný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenom projekte Fuxova, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | 45 m²

Základné Informácie Realitná kancelária NIDAL Vám ponúka na predaj moderný a veľmi príjemný 2-

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 6222 €/m²

Top
Top

EDEN PARK pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 90.57 m²

Bývanie pri Štrkovci: Priestranný 3-izbový byt s panoramatickým výhľadom Ak hľadáte domov, kde

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

439,000 € 4847 €/m²

Top
Top

2izb. byt 27/28 posch., garážové státie, pivnica - ulica Závodu Matador, BRATISLAVA-PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ulica Závodu Matador | 46 m²

Bývajte hlavou v oblakoch... 2-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA RAKÚSKO – MATADORKA, B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 5326 €/m²

Top
Top

DOWNTOWN 4-izb. byt v Štandarde v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Chalupkova | 160 m²

NA PREDAJ: Luxusný 4-izbový byt v Apollo Residence – Bratislava Staré Mesto Realitná spoločnos

Publikované: 09.03.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4994 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PREDAJ 2i bytu v luxusnom projekte Downtown Yards, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 55.28 m²

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka PREDAJ / postúpenie práv a záväzkov k 2-izbovému bytu v pre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,000 € 6965 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 4-izbový byt s terasou a nadčasovým minimalistickým interiérom v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | 84.93 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 4-izbový byt B.1 v rodinnom dome s troma

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

586,912 € 6911 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

GRAVITAS | PREDAJ 2i byt SKY Park veža 2 | Bratislava downtown

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 45.9 m²

GRAVITAS vám ponúka na predaj dizajnový a útulný pôvodne 2-izbový byt orientovaný na východnú s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 7843 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj 1 izbový apartmán s predzáhradkou, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

Apartmán | Polianky | 32 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový apartmán s južnou orientáciou a predzáhradkou. Apartmán má výmeru i

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

202,584 € 6331 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie