NIDAL: Predaj priestranného 4-izbového bytu s loggiou – Košická ul., Bratislava (Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 148.22 m²

Základné informácie Ak hľadáte veľký rodinný byt v meste a ste radi, keď máte všetko poruke, t

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3636 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt v projekte Downtown Yards – prémiová adresa v srdci bratislavského Downtownu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 52.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj priestranný a dispozične výborne riešený 2-izbový byt v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

348,000 € 6664 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásny 4 izbový nízkoenergetický dom v radovej zástavbe v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 135.02 m²

Eco Residence - Bývanie presne podľa vašich predstáv! Ak snívate o rodinnom dome v tichej loka

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

340,000 € 2518 €/m²

Top
Top

NIDAL: Predaj - Krásne 5 izbové nízkoenergetické domy v projekte Eco Residence, Chorvátsky Grob - Monarská alej (Typ D))

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | 129.5 m²

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

415,000 € 3205 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj výnimočného 3.izbového bytu na LUX poschodí – EUROVEA TOWER, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 112.41 m²

Základné informácie Ak hľadáte výnimočný byt v najprestížnejšej rezidenčnej budove na Slovensk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

890,000 € 7917 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 1,780 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu ale

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

449,000 € 252 €/m²

Top
Top

OCCAM | Priestranný 4i byt s balkónom, parkovaním, pivnicou a priamym vstupom do Cubiconu

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré Grunty | 122.43 m²

Occam New Home vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý, kompletne zariadený 4-izbový byt v ob

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 4076 €/m²

Top
Top

3 izbový vzorový byt č.6 v OS Za Južnou BD1 na predaj za 299.700 €

Reality Trenčín

3 izbový byt | Južná | 88.14 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový vzorový byt v obľúbenej lokalite sídliska Juh. Čis

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Trenčín

248,500 € 2819 €/m²

Top
Top

novostavba 4 izbový rodinný dom Neporadza, na pozemku 635m2

Reality Neporadza

Rodinný dom | 158 m²

5 STARS Realitná agentúra Vám ponúka nový 4-izbový bungalov, ktorý sa nachádza v malebnej dedi

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Neporadza

264,999 € 1677 €/m²

Top
Top

NIDAL: PREDAJ - 4-izbový rodinný dom v dvojdome v Stupave

Reality Stupava

Rodinný dom | 91 m²

Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Stupava

300,000 € 3297 €/m²

Top
Top

NIDAL - PREDAJ dizajnový 3-izbový byt s terasou a predzáhradkou v štýle japonského minimalizmu v projekte Zlaté Schody - Devín

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | 83.56 m²

Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

499,000 € 5972 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: PREDAJ 2-izbový byt s veľkým balkónom – Danubia Residents, Komárno (byt č. 31)

Reality Komárno

2 izbový byt | 49.22 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Komárno

140,000 € 2844 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

NIDAL: Predaj - stavebný pozemok v Zálesí - časť DOMKY

Reality Zálesie

Pozemok pre rodinné domy | 890 m²

Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zálesie

239,000 € 269 €/m²

Top
Top

Lucron ponúka jedinečný mezonet v projekte Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²

Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

789,750 € 4585 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Obchodný priestor v štvrti Slnečnice, dostupný ihneď (B2-KP-01)

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Fialová | 104.02 m²

Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na predaj výborne situovaný a veľmi dobre viditeľný obchod

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 15.08.2025
Priestory na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! Nadštandardný 5-izbový dom, kam sa budete každý deň radi vracať

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Agátová | 137 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

663,180 € 4841 €/m²

Top
Top

Priestranný trojizbový byt v novostavbe Agáty (B-04-02), ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

492,879 € 5951 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÝ! 2-izbový apartmán (D-01-03) s terasou v projekte Agáty

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

276,962 € 5403 €/m²

Top
Top

Skolaudovaný 3-izbový byt (A-01-05) v novostavbe Agáty, k dispozícii ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

361,701 € 4764 €/m²

Top
Top

Veľkorysý 4-izbový byt (A-04-02) s balkónom aj terasou, dostupný ihneď

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²

Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

587,552 € 6690 €/m²

Top
Top

4-izbový skolaudovaný byt v novostavbe s nadštandardnou výmerou (A-03-03)

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

523,674 € 4940 €/m²

Top
Top

TARGETreal | Nadštandardný dom s tichom prírody, ktorý si zamilujete

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top
Top

Ušetrite 20.000 EUR - 4i byt v projekte Nový Majer s parkovacím státím v garáži a kobkou v cene

Reality Stupava

4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²

Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk

Publikované: 31.10.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Byty na predaj Stupava

303,781 € 3038 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový apartmán v srdci Vysokých Tatier – projekt PRIMAVERA

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | 62.87 m²

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23061)
Upresniť hľadanie